Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 15.10.2022

Designer i flight w półkach 0,25 mg


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - paradise - 15.10.2022

Wczesniej nie dostrzeglem na stronie u flighta, zamowilem u niego 5cl jest weekend domowie conieco i mam nadzieje, ze wyjdzie w tym samym golabku. Dziekuje


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - NO LOVE - 03.11.2022

Mam pytanie. Uczciwa cena za opakowanie Relanium - 20 tabletek, 5mg? Chciałabym to spieniężyć, bo mam 2 opakowania, a raczej mnie to benzo nie bawi! Smile


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 03.11.2022

NO LOVE ja w swoim prime to po 50/60zl


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Mockryształów - 06.11.2022

Pytanie tak w sumie u mnie na czasie.Aktualnie mam dostęp do benzo dokładnie do lorafen I przyjmuje niestety albo i stety tak medycznie ze względu na miejsce w jakim jestem mniejsza. I pytanko czy po powrocie i przyjęciu bardziej w innym celu tego lorafen faza będzie wyczuwalna czy to już zejście aktualnie do dawek medycznych nie narkotycznych i ciężko będzie mi odczuć w jakiś sposób fazę?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Kajabuza - 06.11.2022

NO LOVE jak masz wyrzucić, to się dogadamy. Dam 50 groszy za sztukę. 🤣
Ja swego czasu od znajomego za 5 dych brałem, ale szczerze mówiąc nie sprawdzałem czy to dobra cena. 



RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 08.11.2022

(06.11.2022, 13:39)Mockryształów napisał(a): Pytanie tak w sumie u mnie na czasie.Aktualnie mam dostęp do benzo dokładnie do lorafen I przyjmuje niestety albo i stety tak medycznie ze względu na miejsce w jakim jestem mniejsza. I pytanko czy po powrocie i przyjęciu bardziej w innym celu tego lorafen faza będzie wyczuwalna czy to już zejście aktualnie do dawek medycznych nie narkotycznych i ciężko będzie mi odczuć w jakiś sposób fazę?

Nie wiem czy zrozumialem do konca pytanie. Mechanizm dzialania kazdego benzo bedzie taki, ze dawka rekreacyjna to po prostu dawka wieksza niz terapeutyczna. Pytanie na jakich jestes dawkach terapeutycznych i czy zwiekszenie tej dawki jest rozsadne czy nie. Bo moze np. skonczyc sie tylko scieciem Cie w pol - i jaka tu rekreacja. Poza tym, jak juz jestes na lorazepamie, to kazde zwiekszanie dawek powoduje wieksze uzaleznienie od substancji. I potem moze byc klopocik


RE: JAKIE BENZO? - Dilleraaaa - 10.11.2022

Hm..tak czytając wypowiedzi wyżej nasuwa mi się pytanie jak to jest z działaniem i różnicą pomiędzy benzo np takim clonazepam a lorafen należą one raczej do silnych benzo tak mi się wydaje.. i pytanie brzmi jaka jest różnica między tymi  benzodiazepioidami. Clonazepam bardziej w moich odczuciach jest nasenny a po lorafen człowiek ma taki trzeźwy umysł


Ktoś coś poleci godne benzo w prochu oprócz bromazolam?Nurtuje mnie jeszcze czy benzo można wapować?Pytanie należy może do tych głupszych,ale zawsze mnie to zastanawiało.Ma to jakiś sens?Profil działania drastycznie się zmienia?Jak coś to usunę jeżeli mocno będzie razić w oczy to pytanie


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 10.11.2022

Dilleraaaa przede wszystkim roznia sie czasem dzialania i poltrwaniem. Lorazepam (lorafen to nazwa handlowa) ma potrwanie o polowe mniejsze. Do tego dochodzi wieksze dawkowanie. Poza tym to bedzie osobnicze, jak bedziesz reagowac na benzo. Zasadniczo oba moga byc stosowane w tych samych przypadkach. Z zaznaczeniem, ze by dostac clonazepam, to na recepcie powinna byc wpisana 'padaczka' jako wskazanie 😎


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Dilleraaaa - 10.11.2022

Padaczka owszem,jednak nie jest to jedyna choroba na którą stosowany jest clonazepam raz byłem na terapii psychologiczno- psychiatrycznej o ile można tak to nazwać i bardzo często stosowanie było w leczeniu schizofrenii zaburzeń na tle lękowym jak i nerwicowym.Ale wystepępowały zastosowania w celu leczenia padaczki.Znam przypadek wystąpienia padaczki po odstawieniu clonazepam. Ale to nagłe odstawienie co było dla mnie drastycznym działaniem ze strony psychiatrów