Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)



3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Maniek - 06.04.2022

W tym miejscu piszecie opinie i recenzje na temat produktu 3-CMC Pablo ze sklepu Escobar.store

[Obrazek: 3cmcpablo.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Koreczek - 12.04.2022

Moc przeokrutna,ciśnienie na "jeszcze" nie do powstrzymania,zasiedziałem sie za długo parę razy przy tym sorcie. Dobry,mocny temat.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szyderca - 12.04.2022

(09.04.2022, 17:53)kaziu86 napisał(a): Jakies opinie o aktualnym sorcie?

Zawsze dobry sorcik u escobara

(12.04.2022, 15:03)Koreczek napisał(a): Moc przeokrutna,ciśnienie na "jeszcze" nie do powstrzymania,zasiedziałem sie za długo parę razy przy tym sorcie. Dobry,mocny temat.

Hehe zgadzam się

(12.04.2022, 15:03)Koreczek napisał(a): Moc przeokrutna,ciśnienie na "jeszcze" nie do powstrzymania,zasiedziałem sie za długo parę razy przy tym sorcie. Dobry,mocny temat.

Hehe zgadzam się


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - hulerkfow23 - 12.04.2022

Angela96 można nawet nieśmiało! Polecam Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - M100 - 20.04.2022

Panie i Panowie bardzo ważne sprawa.
Temu cmc przeważa bardziej speed czy eufo ?
Strucie jakieś jest ?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Mariusz Sanitariusz - 22.04.2022

Mistrzostwo Świata Big Grin Jako osoba bez tolerki , ale waląca zawsze duże dawki przyjąłem skromnego szczura i już zadziałał, piękne kryształy Smile

11/10 Pakowanie
11/10 Działanie

Escobar mistrz świata naprawdę! Big Grin Cieszę sie że wziąłem to a nie coś innego, 2g dostalem w krysztalach, to sobie odłożyłem , a wale to rozkruszone i jest kurwa pięęęknie !! Big Grin

Spróboje potem I.V Smile Ale jeszcze sie nad tym zastanawiam . Napewno żył nie popale bo jest czyyyyyyściutko .
Dodaje nutkę i pozdrawiam El Patrona Smile)




RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Mariusz Sanitariusz - 22.04.2022

Moje zdjęcie :

https://imgur.com/a/iCRlpgF

[Obrazek: OswCskx.png]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - cropp - 24.04.2022

Po rozczarowaniu i zawiedzeniu że nie było w samplach a-phip i cherry na którą się nastawiłem otrzymałem 3g 3cmc chociaż worek był nie podpisany. Otwierając worek myślałem że są tam osobne pakiety i wysypałem na szczęście tą trójkę na rękę, mało brakowało a wylądowało by wszystko na ziemi Podobno kultowaale mniejsza z tym. Jestem bardzo zdziwiony tym odczynnikiem. Ogólnie po długiej przerwie od b-k i prawie bez tolerancji zacząłem całe badania właśnie od tej trójki. Na 1 raz wziąłem kamyk 400mg , zawinąłem w chusteczkę i wsadziłem do otworu gębowego i popiłem mineralką. Jak czekałem na wejście posypałem na stół 250mg paska który miał zostać wciągnięty na wejściu bombki. No i siedzę czekam, przeglądam forum, gadam z ziomkami patrze na zegarek minęła godzina i nic, poczekałem jeszcze chwilę i zapodałem sniffa. Ku mojemu zdziwieniu  sniff nie piekł tak mocno jak to za dawnych czasów robiła trójka. Zawsze się modliłem przed paskiem żeby mocno nie piekł i z modlitw nic nie wyszło bo piekło jak diabli, a teraz przy 3cmc od pabla,  prawie nie piekło. Po snifie zdziwiony że nie ma tego bólu poczekałem 5min i zaczęło coś działać. Lekka euforia która trwała 15-20min która potem przechodziła w lekkiego spida. Chciało mi się rozmawiać z ludźmi, miałem bardzo dziwne wkrętki które mnie cieszyły jak to nie często się zdarza bo ogólnie rzadko mam ochotę na robienie czegokolwiek. Była motywacja do robienia założonego celu. Ogólnie podobało mi się ale oczekiwałem dużo mocniejszego działania. Zastanawia mnie właśnie opinia innych że urywa głowe i jest zajebiscie po mniejszych dawkowaniach niż moje.  Dobra dalej... Następna próba po 1h może 2h. Było to 700mg w bombce i przygotowany sniff 0,4g poszedł po 15min od wrzucenia oral. Lekko popiekło co jest dziwne przy takiej ilości i była lekka motywacja do działania jak poprzednio, naprawdę nic wiecej nie poczułem. Tak jak by ta substancja nie działała na mnie ORALNIE.  Potem zacząłem próbować innych rzeczy i w miedzy czasie posypałem węża 500mg a nigdy takich ilości do nosowo nie przyjowałem i było bez rewelacji. Zostało mi 500mg tego odczynika i myślę żeby przy następnej okazji sniffować całego. To chyba tyle w temacie.
Dodam jeszcze że bardzo dziwne wyglądały ten sort bo wyglądał na mniej niż ważyło. Zaznaczam wagę miałem dobrą, waźyłem nawet 5zł żeby sprawdzić czy dobra. Po prostu może ten sort jakiś wilgotny był nie wiem.

No to tyle. Jak zaaplikuje resztę tego i inaczej mnie zaskoczy, wspomnę o tym.

Po mimo rozczarowania Bardzo dziękuje za możliwość przetestowania sampla.  To jest moja szczera opinia, zastanawiałem się czy wgl pisać tego posta ale jednak się zdecydowałem.


POZDRAWIAM Podobno kultowa                      

[Obrazek: IMG-20220422-231154.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - inspiron - 25.04.2022

Witam
Niedługo wjedzie do mnie ta trojka na salony takze oczekiwac na recenzje .

Pozdrawiam abdul Podobno kultowa


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 25.04.2022

Dobra pora by coś nasmarować.  Ostatnią styczność z trójką miałam na początku roku i w sumie za wiele nie pamiętam bo było już za grubo ale do sedna xD Przygotowałam zawiniątko 300mg a później kreskę (nie wiem ile miała ale ilościowo były podobnie tak sądzę może się mylę ) Po około 35 min od zarzucenia zaczęłam czuć , że wchodzi poczułam przypływ ciepła i chęć na słuchanie muzyki. Stan taki trwał do godziny myślałam , że euforia pójdzie jeszcze troszeczkę w górę dlatego czekałam ze sniffem. Ten stan trwał do równej godziny więc stwierdziłam , że już nic się nie zmieni i czas na linie. Temat delikatny mało żrący. Po kresce euforia nie rosła pojawił się speed ,chęć na robienie czegokolwiek ale dało się usiedzieć. Cała zabawa trwała jakoś 2h (1h ładowania i 1h zabawy) Jestem fanką klefiku , emki ogólnie EUFORII więc może za dużo wymagam i za bardzo się zawodze. Pewnie ta recenzja nie ma za dużo spójności. WYBACZYCIE?
OCENA 6/10. Bardzo dziękuję za możliwość testu i do usłyszenia! Big Grin
Dobra dodaje jeden punkt za brak zwały jako takiej i , że można w miarę normalnie zjeść po tym xD (Nie ma się apetytu ale nie jest najgorzej) +1