Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 31.07.2022

budynmalinowy 500ml wody mineralnej, polowka cytryny, pol lyzeczki soli i jedna dtołowa cukru i masz domowy izotonik ale to już offtop i prosze nie zaśmiecać wątku o 3cmc


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 31.07.2022

PUDZILLA  
Naprawdę sniff aż tak Cię znokautował niczym Andriu Gołota?
O stary 🤐

Nie będę teraz cwaniakować, bo sam wiesz co dla Twojego odkurzacza jest dobre,  a poza tym,  to bardziej ja mógłbym pobierać od Ciebie rady i wskazówki ,  ale jeśli sniff Cię  znokautował niczym Andriu Gołota, to koniecznie musisz zadbać BARDZIEJ o nosek.
Trochę piecze, ale bez przesady...


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 31.07.2022

W moim przypadku sniff tej trójki był również był niezbyt bolesny, wiadomo coś tam zapiekło jak to chlor, ale ogólnie jadło się bardziej bolesne trójki.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 31.07.2022

kot_kreskowy jestem wrażliwy ze względu na to, ze po delegalu ograniczyłem sniffy, w 2018 to ja czworeczke od polowki wjezdzalem Podobno kultowa

teraz wrzucam dwie zapalki dobrej krajowki i mam tez meksyk, ze wzgledu na oslabiony wzrok i sluch wadami genetycznymi jestem bardziej wyczulony na inne zmysly, w tym wlasnie dotyku, mnie po prostu boli w chuj, klekam na ziemie ale 90 sekund i wstaje

piecze jak skurwysyn Podobno kultowa chlor to chlor, jak mmc wciagam to nie ma takiego czegos, jak amfe wrzucam to zalezy od sortu (krajowa to wiadomo), jak dyso wrzucam sniffem to po 20mg (3 tyg temu 3meopce) to tez mnie boli jak po cwiartce chlora, po prostu taka genetyka, jak w nos dostane to tez boli, a po zebrach ledwo czuje Podobno kultowa 

i zgodze sie na koniec z przedmówcą, że były bardziej bolesne sorty, wyjasniac czemu tak jest chyba nie trzeba, jednakze jak wspomnialem w krotkiej recenzji, zaczalem od razu od 250mg, to jest bardzo duza dawka. pierwsza wrzuta zawsze daje sie we znaki, tak bylo, jest i bedzie. jak ktos jest wrazliwy na bol w nosie jak ja, to niech zacznie od przysłowiowek uczuleniówki Podobno kultowa


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - M100 - 31.07.2022

Chwalić się jak nowa trojecka?
To samo ciągle?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 31.07.2022

Tak ciągle ta sama trojeczka. Jest mega dobra, z przewagą euforii tak jak lubię, a w dzisiejszych czasach to raczej przeważają te speedowe, ewentualnie 50/50.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 31.07.2022

Tak, cały czas ten sam sort.
Ta trójeczka to mistrzostwo świata i okolic❤🔥
Bardzo dziękuję za nagrodę Pablo Escobar ❤🤘
[Obrazek: 20220731-171012.jpg]

Testowane było wraz z kumplem i jego kobitą.
Feta u nich dość sporo i czasem  zioło.
Obydwoje nigdy nic z rc. Zawsze było mi ciężko ich przekonać i zawsze pierdolili ,że dopalacze to gówno.
Kurwa,mieliście widzieć ich miny jak to weszło😈
A najlepszy był jego tekst : 
-ale to na pewno nie jest dopał?? Bo coś za dobre to na dopalacz...
Na co ja mu:
-spokojnie, to tylko metaklefedron😎
Wyszedł w środę z pudła po 7 miesiącach,  tolerka wyzerowana na wszystko,  to dużo mu do szczęścia nie było potrzebne.🤩
Ale zakochani w tym odczynniku😍🔥
Polecam FHOOOJ👍


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 31.07.2022

Stół ujebany bardziej niż w TVN-ie Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 31.07.2022

U mnie cały parapet był zakurzony hehe


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Attenborough - 01.08.2022

U mnie szczur wczoraj stwierdził że bardzo delikatne w porównaniu do innych sortów, ja nie testuje póki co, robię detox, bo już nic na mnie nie działało. Mam tydzień za sobą od kiedy gołąb doleciał.... Nie jest lekko, ale daje radę 😃