Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - KACPER - 19.08.2022

dostalem to samo w 3g na 5g z knagrody jeszcze czekam, ale generalnie slaba trojka po Escobarze spodziewalem sie czegos lepszzego, sa duzo lepsze ta nie jest nawet srednia


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 19.08.2022

Potwierdzam opinie że trójka jest świetna.Dawno nie waliłem tak mocno euforycznego sortu.To jest właśnie to.Esco dalej trzyma ten sam poziom który zapamiętałem

[Obrazek: IMG-20220819-152513.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - KACPER - 19.08.2022

dorzuce od siebie, ze chyba jestem przezarty, bo inne szczury sie jaraja


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 19.08.2022

enefzeciak

To już ładniutkie kamienie


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 19.08.2022

Działa tak jak lubię,eufo przeważa,nieogar na wejściu.Speed jest w tle.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Ojciechrzestny - 19.08.2022

KACPER u mnie szczury też chwalą więc chyba pora zrobić dluuuugi detoks


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Chochlik - 20.08.2022

KACPER

Ale jesteś fermenciarz xD

Produkt mam na oku, bo widzę super opinie na jego temat.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 20.08.2022

Chochlik niekoniecznie fermenciarz. Trzeba wziąć pod uwagę, że każdy ma inną tolerancję oraz każdemu organizm troszkę inaczej działa. Jedna osoba potrzebuje więcej czasu na regenerację, druga mniej.

A co do sortu to gdy ostatnim razem, po maratonie na hexie i kiliu dniach przerwy podziałały na mnie tak naprawdę tylko dwie pierwsze linie. Później działanie nie było takie jak oczekiwałem i narastało wkurwienie.
Myślę, że u niego podobnie sprawa się ma, lecz pisząc opinię się powinno uwzględnić takie rzeczy, żeby była miarodajna.

Zaś kilka dni temu, po dwóch tygodniach przerwy od wszystkiego, nie poczułem znacznego spadku mocy - a zjadłem 3 gramy.
Co do sortu, to mogę polecić, jest to dobrej jakości trójka. Ogromną chęć na gadkę, muzyka zajebiście wchodzi, a badając tą substancję w przeciwieństwie do badań sprzed kilku tygodni praktycznie nie występował ból przy wciąganiu, a wręcz przy pierwszych sniffach zamiast bólu pojawiło się przyjemne uczucie ciepła, gdzie 2 tygodnie temu musiałem linię brać na kilka razy - ale to pewnie kwestia dwutygodniowej przerwy.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - KACPER - 20.08.2022

DwDPzN zgdza sie, tez tak mialem z ta trojka, tolerka wyjebana. Niedlugo ma wpasc 5g z konkursu wiec lepiej sie wypowiem.
Chochlik jaki fermenciarz? Sprostowalem, ze na inne szczury dziala zjebiscie i to kwestia wyjebanej tolerki, wiec o co pijesz chloptasiu?
Ojciechrzestny zgadza sie u mnie szczury tez mocno zachwalaja, dlatego napisalem tolera wyjebana.
Zobaczymy jak wpadnie konkursowe 5, jesli wrzuta 250mg zrobi jak zrobila to czas na dex, a reszte rozdam szczurom i napisze ich opinie. Szczurki ode mnie zachwalaja produkt. Pies pogrzebany jest w tym, ze zaprawialem ostro z hexami, nepem dluzszy czas, stad wiem ze to kwestia tolerancji.
Peace chlopaki!


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Chochlik - 20.08.2022

KACPER

Nie spinaj się tak o niewinny żarcik 🙈