Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)



RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - dimiliki - 27.04.2022

[Obrazek: 2022-04-26-21-20-48.jpg]

[Obrazek: 2022-04-26-21-22-27.jpg]

Więc tak jest to wygrana z cotygodniowego konkursu

3cmc wygląda apetycznie cały temat w większych i mniejszych kryształach

co do samej rakiety to przyleciała z prędkością światła , ciężko w dzisiejszych realiach o tak szybką wysyłkę 

Pakowanie 11/10 sam już myślałem że tego tam nie ma musiałem szukać ale nie będę opisywał co i jak dokładnie Big Grin

co do działania , szczur na razie przetestował dawkę alergiczną 100mg 

odczucia po około 30 min uczucie ciepła 

zmiana percepcji odbierania dźwięków

chęć rozmowy z ludźmi 

lekka empatia 

ocena przy 100mg zapodana snif przez szczura 5/10

dziś prawdopodobnie poleci większa dawka więc edytuje post po aplikacji mam nadzieje że ocena się podniesie Podobno kultowa

Dzięki


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - M100 - 27.04.2022

Panie i Panowie sorcik kabelków nie pali ?
Nie piecze ?

Ktoś robił na tym hydraulikę?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 28.04.2022

zawiodlem sie troche na escobarze bo mialem dostac cherry 4cmc i 3 cmc dostalem samo 3 cmc fajne duze białe kamienie lekki osad żółtego aplikacja szla gdzies na oko 250/300 mg szury fajnie wypierdala robi sie cieplo po 3 min nie wiesz co ze soba zrobic bo duzo mysli jest Big Grin mnie smyralo po nosie dosyc konkretnie ale da sie przezyc Big Grin prodrodukt oceniam na 8.5/10 oczywiscie pakowanie 11/10


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - inspiron - 28.04.2022

wcale sie nie dziwie sklep nie ma czasu na zabawy troche tego troche tego troche tego
dlatego otrzymales 1 produkt Big Grin 

pozdro


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Zenez - 28.04.2022

Produkt oceniam na 8 ładny krystaliczny kolor ale co do mocy średnio w nosek słabiutko jak wzielem oral jednego kamyczka to coś trochę poczułem fajnie buja do muzy Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - M100 - 28.04.2022

Zobaczymy co i jak Big Grin
Przylutować będzie trzeba z kalafonią jakieś 350 mg Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kambodża - 29.04.2022

(27.04.2022, 19:19)M100 napisał(a): Panie i Panowie sorcik kabelków nie pali ?
Nie piecze ?

Ktoś robił na tym hydraulikę?

tak, ja. jak dasz więcej wody (ok 5ml na 200mg) i pomału będziesz podawał to jest ok. czasem delikatnie szczypnie ale to nic w porównaniu do żrącej alfy.
ja dostałem sort kamyki z miałem. kamyki prima sort, ale ten miał to raczej nie cmc bo nie rozpuszcza się w wodzie.
miał tak ktoś jeszcze?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - M100 - 29.04.2022

kambodża ja to 350 mg przynajmniej robię na 5ml ? Trochę dużo ja zwykle niewiecej niż 1.5ml do 400mg nie robię.

Ale huj zobaczę jak to wgl wygląda może faktycznie będzie trzeba dać więcej wody .

Dziękować


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Mariusz Sanitariusz - 29.04.2022

Zastanawiam sie czy nowy sort wjechał, wcześniej miałem 3g w paru kryształach, teraz mam w takich małych Podobno kultowa i działa pięknie po 1 większym sniffie, czuje sie taki uspokojony, serotonina mnie zalewa do tego stopnia że ciężko mi pomyśleć, ogólnie bardzo przyjemny stan możę klatkowania obrazu nie ma, ale muzyczka miło wchodzi, bratu dałem małą linie też poczuł, dałem mu dwa kryształy na potem pózniej sie z kimś widzę i testuję to może opiszę coś więcej. Smile
Dziękuje za możliwość stestownia! Zajebiste są konkursy na www.dopal.net ! Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - eneduerabe - 29.04.2022

Dzięki za możliwość przetestowania substancji. Testowane od 250mg sniff do 600 mg oral . Efekt to pobudzenie z euforia w tle tak 75/25. Liczylem na to,ze eufo załaduje się mocniej,ale nie Sad . Kolejne bombki przedluzaly efekt o godzine. Uwielbiam odbior muzyki, dźwięków po cmc . 3h po ostatniej bombce normalnie zasnalem