Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 04.09.2022

(29.08.2022, 16:47)Szatan69 napisał(a): Dostalem to samo. Jutro napisze recencje na chłodno, dzis testy.
Moge powiedziec zapaszek jak dla mnie spoko, poszczypało wypalony moj nos (to dobry znak ). Na pewno aktywne. Speed i eufo czuc . Lekki nie ogar po zajebaniu 300 mg w klame. po 10-15 minutach jest pobudzenie i zaczyna wjezdzac pomału uczucie ogolnej przyjemnosci. Pozytywne myslenie, muzyka fajnie siada ale dalej jest speed bo noga tupa Big Grin  Po pierwszym szczale moge powiedziec ze o 30 % lepsze niz to co jadlem ostatnie 7 miesiecy od ulicznych druidow z pewnego duzego miasta.
Na pewno nie jest to taki kozak jak na samych początkach substancji gdzie 3 cmc przezroczyste albo mleczne krysztaly rozpierdalały ale jest aktywne.

Jest ok to co minimum oczekiwałem wchodzi.  Teraz to bede wolal poczekac niz brac z miasta.

Lekki minus dla mnie ze ten pył leciutko  sie przykleja do kryształów. (Boje sie ze moj zniszczony nos szybko sie zapcha).

Jutro pełną recenzja jak bede po testach

Nie ma co pisać nowej opini  podtrzymuje to co wyżej pisalem i coś dodam.

Tolerka:
- Pewnie duza,choć mialem 3 tygodnie przerwy od proszków.

Droga podania:
-Tylko w nos 

Zjedzona ilość : 
-7,24g

W jakim czasie :
~26-32 godz.

Samopoczucie i stan fizyczny:
- Biometr korzystny, po 9 godzinach lekkiej pracy.

Moje dawkowanie (nie sugeruj się tym!!) :
-300mg pierwszy strzal i dobitki czasem co 15minut a czasem co 40 minut około 100- 350mg.

Dawkowanie początkujący: (nos)
 zacznij np od 80mg na pewno krzywdy nie zrobi a jak bedzie slabo to dokladaj powoli aż bedzie efekt taki jak chcesz. Pomalu i nie duzo dokladaj

Dzialanie :
jak wyżej typowo trojakowe dzialanie choc jak dla mnie za mało troche eufo. 
 Ja mialem odczucia speedowe 80/20

Inne szczury tez mi mówią ze dobrze sie naspawali spidowo tym towarem.

Towar aktywny na pewno bardziej speedowy.


Podsumowanie: 
Kurwa nie wiem ciezko powiedziec  towar aktywny da sie na nim 30 godzin polecieć.


Dla starych wyjadaczy może cos tam brakowac przy dluzszych lotach.

Dla swierzakow mysle ze dobrze Big Grin szczury zreszta pochwalily. 

Jak na te chujowe czasy to ocena takie 7/10 ma potecjal ale gdyby dojebac eufo to by bylo lepiej.







[Obrazek: 20220829-171350-5.jpg]

[Obrazek: 20220829-171258-2.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 04.09.2022

(29.08.2022, 14:45)beeniepatu napisał(a): Ziomek melduje odbior paczuszki i moimi ustami  serdecznie dziekuje Escobar . Z racji, ze wczoraj jadl mdma, testy trojki dopiero jutro zrobi najpewniej

[Obrazek: 20220829-152856.jpg]

Po otrzymaniu kolejnej paki z konkursu, moj ziomek w koncu dokonal testu. Nie dostalem zdjecia aktualnego sortu ale mowi, ze to samo - wymieszal sobie. Pakowanie genialne. UWAGA! Ponizsza opinia to skonsolidowane spostrzezenia osoby, ktora miala chec sprawdzic temat. Jest to dla mnie jednak zrodlo wiarygodne i w 100% miarodajne. Mimo wszystko, jak kazda opinia, jest subiektywna - jednak przez wspolne doswiadczenia przezyte, ja uznaje ja za obiektywna.  Gosc niewiele starszy ode mnie, blizej 50 juz, 110kg, 180cm.
Tolerka: mdma grubo pojedzone pod koniec czerwca, potem delikatne 125mg tydzien temu w niedziele - ale tez faza przednia. Mowi, ze wzial jakis miesiac temu 10mg golda od piaska i zjadl w kilka dni, ale shit. Niemniej tolerka jest - prosze miec to na uwadze
Z racji niedzieli testy zaczal o 9 rano. Walnal 50mg uczuleniowki i po paru chwilach poczul poprawe nastroju. Nie czekajac dluzej niz 15min strzelil 150mg. Zarowno uczuleniowka i normalna kreska, bezbolesna - jak na chlor. Po ok 5ciu - 10min odczul dzialanie - okreslil je jako bezwarunkowe pojawienie sie banana na twarzy. Faza subtelna, idealna do rozmowy, zawieszeniu sie na muzie. Mimo niedawnych testow emki dzialanie na oczekiwanym poziomie. Prfofil bardziej w strone dopaminowej euforii niz speeda. Po pierwszym strzale zero ubokow w stylu potliwosci, itp. Mily czas niestety krotko trwal - po ok 45 przyszedl moment na poprawe. Strzelil kolejne 150 i znow bylo elegancko i milutko. Zauwazyl, ze temat zatyka nos, ale wyplywajaca wydzielina z nosa w ogole nie podraznia skory wokol. Nie pojawily sie wciaz jakies uboki. Problemem sa jednak dorzutki - nie ma sily sie oprzec, bo tak jest przyjemnie. Od czwartej  dorzutki czas fazy sie zdecydowanie skraca i pojawia sie zmeczenie organizmu, lekkie otepienie. Co ciekawe temat nie odwadnia za bardzo i mozna jesc (gosc wie jak redukowac szkody). Typ walil rozne dawki - od 20mg po 150 - nigdy nie przekracza i kazda w jakis tam sposob czuc. Przez to nie mozna sie oderwac. Jest 23 a pisze mi, ze kolejna kreske wciagnal. Ostatnia juz Wink
Podsumowanie:
Temat zdecydowanie aktywny - przy tolerce 150mg dzialalo jak nalezy
Profil raczej w strone dopaminowego rush'a a nie speeda - tetno dlugo bylo w normie, nie przekroczylo 130bpm
Nie powoduje ubokow przy pierwszym spotkaniu (w ciagach na pewno sie pojawia)
Z minusow to to, ze mimo, iz nie gryzie w nos to go zatyka
Ciagnie bardzo na dorzutki i coraz krocej dziala (no ale to jest standard)

Ogolnie chlorojad jest bardzo zadowolony - zaskoczony jest subtelnoscia fazy. Nie w znaczeniu, ze slabo dziala, tylko wspanialego balansu miedzy rush'em a speed'em.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 06.09.2022

Za jakieś 2 tygodnie trzeba będzie się znowu zaopatrzyć w tę perełkę.Jak fachowiec to tylko Pablito Tongue


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 06.09.2022

No moj wolontariusz do testow, ktorego doswiadczenia staralem sie spisac, od niedzieli rano wali non stop - z przerwami na sen (uprzedzam, ze mimo braku hamulcow, wie ze sen i jedzenie "is a must") . Update oe niego:
- temat jeat kapitalny zarowno w normalnych jak i maluch dawkach. Tylko trzeba dbac o jedzenie, picie i spanie
- zero potliwosci, trzesawekl (byc moze dzieki jedzeniu)


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - furiat - 07.09.2022

elegancka trojeczka jest smialo pobierac ten sort hq boruta one and only prima sort !


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 07.09.2022

3cmc pablo z ostatnich nagród cały czas  sztos👍
Sort ciągle ten sam, mega euforyczny skurczybyk.
Tylko pobierać. Polecam z całego serduszka.
Bardzo dziękuję Pablito❤
Fotki są, ale nie mogę dodać bo jakiś problem wyskakuje na stronie hostingu.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 07.09.2022

Sort aktywny ale jakos dzis dupy nie porwał ziomek przyniosl od ulicznego druida i ten drugi lepiej kopal. 
Moze to tolerka wyrobiona na ten towar u was Big Grin
I tak POLECAM bo cena przy wiekszych ilosciach jest git majonez solonez  ale chcialbym taki mocny chemiczny skurwiel ze nos i gardło i mózg wyzarte. Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 07.09.2022

to sobie soli dosyp

edit: smiesza mnie po prostu osoby, ktore mowie - "no lepiej jakby byl taki motzny skurwiel co musk i nos wyzre" jakby to bylo wyznacznikiem klepliwosci materiału xD 

z autopsji wiem, że jest na odwrót, temat który mocniej wżera i gryzie jest gorszej jakości, dobry chlor to czyści jak winterfresh ale wy tych sortów to nie pamiętacie.

czwórka zawsze mocniej po klamie dawała.



dalem ci minusa bo zarzuciles mi ze pisze tematy w wiadomym celu, a nie dlatego ze cie nie lubie. bierzecie ta reputacje za bardzo do siebie (no nie dziwie sie przez kogo, no ale wiadomo nie bede wymieniać) to po pierwsze. po drugie chcesz być rzetelny, pokaż zdjecie tego z czym porównywałeś no chyba, że ciezko jest ci odłożyć 0.2. fajnie że było lepsze no ale nic to za wiele nie mówi, a może to nawet w ogóle nie było to. trafnie zauważyłeś, że to wątek o cmc pablo, a przytaczanie jakiegoś drona z ulicy i porównanie w taki lekceważący sposób, no mi sie to nie dobrze czyta.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 07.09.2022

Ty piszesz dosyp soli... 
Serio trzeba bylo napisac polej chlorem albo innym chemikaliem.
Do tego   ktos inny w watku mniej wazne sprawy  o sklepie pisze  ze temp lepszy niz privonte zamiast napisac to w innym watku o bezpieczeństwie czy innym kolwiek ...
Splynie teraz hejt ale nawet doswiadczeni pisza shit posty Big Grin dalej nie bede kontynuowal tutaj założę o tym watek albo ktos załóż albo pokieruj mnie gdzie mozemy o tym popisacBig Grin Nie mam nic do was ale kurde serio watek o sklepie a ktos pisze ze temp lepszy i teraz kazdy moze pomyslec może ze mozna pisac co chcesz by pake nabic xD Te forum jeszcze widze słabo rozgarniete. Chcecie minusujcie ale tematów jeszcze mało tak samo jak mały rynek rc sie robi od kilku lat. 
Jeszcze raz dodam jakos dupy nie urwalo dostalem lekko lepszy temat od kogos innego. 

Dalej potrzymuje ze dla przezartych cpunow może lekko czegos brakowac choc jest spoko temat.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Maniek - 07.09.2022

Przecież wątek "mniej ważne kwestie (...)" w dziale Escobar założyłem właśnie po to, żeby można było w nim pisać i/lub pytać o różne mniej istotne sprawy związane ze sklepem i jego działalnością. Ktoś w tym wątku pytał o korzystanie z privnote oraz temp.pm bo nie dostał odpowiedzi od sklepu (zapewne dlatego, że użył privnote) -  dostał odpowiedź na swoje pytanie, a ktoś dodatkowo dopisał, że privnote również posiada te czy podobne funkcje co temp.pm. Więc dlaczego uważasz, że ktoś pisze shit posty i wg Ciebie w złym miejscu i w ogóle nie na temat? Gdyby to było napisane w temacie głównym sklepu...To jeszcze można by było się przyczepić, gdyby rozmowa na ten temat dalej się toczyła, mimo udzielonej odpowiedzi na zadane pytanie.

Koniec Offtopu.