Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 10.09.2022

Pomimo dość sporej tolerki, ta euforyczna skamielina nadal robi robotę😎
Cudeńko❤
Tym razem zakupiona piątka na małe posiedzenie urodzinowe z kumplami.
Ta trójka przekonuje nawet najbardziej zagorzałych fanatyków klasyki, którzy się zarzekają, że dopów to oni nigdy nie wezmą....
Eche....zobaczymy😎
3CMC PABLO tnie niesprawiedliwe stereotypy niczym katana samuraja🔥
Już mi dzisiaj  jeden dzwonił żeby mu coś tego ogarnąć, także spodziewaj się maila El Patron👋
Mega sorcik.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 11.09.2022

Ostatnio dostałem 5 g Pablo oraz dwa niespodziewane prezenty, za co bardzo dziękuję, jakość jak zwykle petarda, jednak zdziwiło mnie że dwa kryształy każdy po 0.5g różnił się wyglądem od pozostałych, tak czy inaczej oceniam tego Allegrowicza na
10/10 dostawa
10/10  BHP
Jakość sortów jak na tę czasy 8.5-9/10


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Chochlik - 12.09.2022

3CMC Pablo - recenzja
dawkowanie 250-350mg sniff
czas działania - ok. 50 minut

Otrzymałem sampelki i bez wahania przystąpiłem do testów xD na początek 250mg, fajny stan, aczkolwiek czegoś brakowało. Dorzuciłem około 100mg po 10 minutach i właśnie o to chodziło xD weźcie pod uwagę, że ja mam długą karierę z ketonami i biorę leki, które mogą tłumić ich działanie - stąd duże dawki. Ale takie mam dla wszystkich sortów.
Druga próba oczywiście z miejsca 350mg i działa jak marzenie. Super humorek, ochota na rozmowę, gadatliwość, świat przez różowe okularki widziany xD w końcu wyluzowałem w tym tygodniu, trochę boję się tego uczucia xD
BTW obdarowany przez Pablo zostałem hojnie, o czym już pisałem w głównym temacie, ale teraz naprawdę mnie zaskoczył. Wysyła super towar i jeszcze sypie górki jak Mount Everest xD
Dla mnie trójeczka solidne 9/10 Mocniejsza od cherry.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Diabełek25K - 13.09.2022

Sepu03  Normalne porcje co masz na myśli ? Dla jednych 100mg to normalna porcja a dla kogoś innego może być 300mg.Więc ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 13.09.2022

Sepu03 walnij uczuleniowke 75mg i zwiększaj o 25mg, aż poczujesz że ta ilość jest dla Ciebie odpowiednia


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 13.09.2022

Sepu03 zadales pytanie, ktore tylko rodzi mnostwo watpliwosci 😎 Co to znaczy "bez wiekszej" tolerki, "normalna" porcja i "posklada" za bardzo? Jakie ROA Cie interesuje
Ale generalnie, pablo to temat, gdzie normalne dawki (150mg) nie wypierdalaja w kosmos tylko powoduja banana na twarzy i przyjemny stan - wg mojego osobistego testera. Poczytaj opinie to bedziesz mial oglad sytuacji
W ogole to rozwin prosze o co chodzi z tym poskladaniem - nie bardzo wiem jak trojka moze poskladac 🤔 Nie mowie o bombie po 1gr na raz
Tylko nigdy nie wiadomo jak tym razem zadziala na nas substancja, wiec po prostu zacznij od uczuleniowki. I juz powinienes wiedziec czego sie spodziewac.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Diabełek25K - 13.09.2022

Beeniepatu Tu chyba właśnie chodzi o poskładanie typu przyjęcie grama od razu.Jeżeli tak to odradzam może się to skończyć źle jak ma się słaby organizm na pewno serduszko dostanie po dupie. Ale wydaje mi się jeżeli taka osoba ma obawy co do dawki to niech zacznie od 100mg lub jeszcze mniejszych dawek.Ale tak jak pisałeś "150mg nie wypierdala w kosmos"


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 14.09.2022

Eufo to akurat słabe czuje nie jak wy xD


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - JokerRC - 15.09.2022

Jeszcze na początku roku, koniec tamtego roku dawka 1,1g poskładać potrafiła ładnie Euf speed coś pięknego, tylko że miałem tolerke sporą to trzymało do h, bez tolerki radzę uważać
A najlepiej częściej przerwy i tolerke zbic


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Attenborough - 15.09.2022

Myślałem, że 3cmc nie da się przedawkować. Bywało że musiało iść prawie 1g na dwie osoby aby porobiło nas do zabawy nad ranem. A trzymało pół godziny, po czym znów trzeba było wziąć tyle samo.
Po kilku tygodniach codziennie (chemsex urlop) uwierzyłem, że da się przedawkować gdy trafiłem na detox na SOR. Zapewniam, że był stan zagrożenia życia. Nie napiszę publicznie, co się działo, nie bo się wstydzę, ale aby nie ułatwić identyfikacji mojej osoby przez służby. 
Ponieważ objawy pojawiły się dopiero trochę czasu po odstawieniu, konsekwencji prawnych na szczęście uniknąłem.

Warto czasem zrobić przerwę i zbić tolerancję, nawet gdy cena towaru do tego specjalnie nie motywuje. Życie ma się jedno.
Wziąłem się za pracę, wychodzę z długów, zaczynam dbać o ciało, żyje się mnie lepiej. Na pewno parę miesięcy mnie tu nie będzie.

Może post bardziej pasuje do działu Zdrowie i Detox, ale uważam, że dobrze aby ci, co myślą, że 3cmc można brać bez przerwy na ten post trafili.