Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 17.09.2022

Co tu pisac jak zawsze aktywne.
Może nie widac po zdjeciu ale bylo biale i w chuj suche teraz sie trafilo.  jak dla mnie takie sobie, ale cenowo się opłaca brać.

W miare spoko kryształy nie za twarde nie miekkie.

Testy towca to 


2 szczur doswiadczony bardziej niz ja we wszystkich uzywkach  mowi ze w tych cenach jest spoko.

3 szczur tester byl zadowolony 8/10.
 Miał dobrze i był zadowolony az nie wierzyłem ze tak dobrze może miec.

Zjedlismy 3 razy po 200mg na osobe w ciagu 2 godzin (w sumie to w 90 minut).

Jak dla mnie może za mała dawka i lecę do szczura po koncowke gołebia  i zajebie odpowiednia dawke. To napiszę cos wiecej.

Wracajac do tematu to typowa trójka aktywna.

Od miesiaca jest raczej powtarzalna faza. 

Cena i pakowanie na plus.
 Kopie ale zaawansowani urzytkownicy musza chyba więcej zajebać (takie czasySad)

W sumie nie ma co się rozpisywać jest powtarzalność, sort aktywny ,cena w miare ok ,paki dolatuja wiec chyba git 
[Obrazek: 20220917-151843.jpg]
Jak zawsze 0.1~0.2g więcej.

Ja jestem w miare przeoranym cpunem jak nie masz wyjebanej tolerki nie sugerujsie moimi dawkami tylko sam sobie zacznij od 100mg i dokladaj az do pożądanego efekt.  Towar w miare bezpieczny ciężko zrobic sobie nim kuku na muniu Big Grin

Od zioma wiem ze w pewnym duzym miescie u mnie lata to samo za 50-70zl za g to lepiej se zamówić xD Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 20.09.2022

Lubię jak w metaklefie przeważa euforia i takie jest właśnie Pablo


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - mati54 - 21.09.2022

Snif dość bolący ale do przeżycia, warto mocno rozkruszyć i przed oczyścić nosek sola fizjologiczna. 
Dawkowanie miedzy 50-100mg na rundkę.
Czas działania : około godzinkę
Moc : 8/10 (mocniejszy od cherry)
Podobnie jak cherry myślę ze warto sprawdzić na testy.
Sama wysyłka i kontakt 10/10.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 21.09.2022

(15.09.2022, 14:30)Attenborough napisał(a): Myślałem, że 3cmc nie da się przedawkować. Bywało że musiało iść prawie 1g na dwie osoby aby porobiło nas do zabawy nad ranem. A trzymało pół godziny, po czym znów trzeba było wziąć tyle samo.
Po kilku tygodniach codziennie (chemsex urlop) uwierzyłem, że da się przedawkować gdy trafiłem na detox na SOR. Zapewniam, że był stan zagrożenia życia. Nie napiszę publicznie, co się działo, nie bo się wstydzę, ale aby nie ułatwić identyfikacji mojej osoby przez służby. 
Ponieważ objawy pojawiły się dopiero trochę czasu po odstawieniu, konsekwencji prawnych na szczęście uniknąłem.

Warto czasem zrobić przerwę i zbić tolerancję, nawet gdy cena towaru do tego specjalnie nie motywuje. Życie ma się jedno.
Wziąłem się za pracę, wychodzę z długów, zaczynam dbać o ciało, żyje się mnie lepiej. Na pewno parę miesięcy mnie tu nie będzie.

Może post bardziej pasuje do działu Zdrowie i Detox, ale uważam, że dobrze aby ci, co myślą, że 3cmc można brać bez przerwy na ten post trafili.

Masz odemnie plusa za szczerość.

Ale teraz tak:
Nie ma substancji, której nie da się przedawkować.
Przedawkować można nawet cukier.
I jeśli Kot oraz inne osoby piszą,że temat jest mocny, TO KURWA TAK JEST!
Skoro ja od 2 miesięcy pobierałem w ramach nagród tylko ten materiał od pablita i mimo wyrobionej tolerki, cały czas mnie klepał, to chyba jasne jest, że świadczy to mocy produktu!
Tak, też  uwielbiam chemsex, szczególnie na tym, bo daje niesamowite spektrum wrażeń, ale na miłość boską,ile trzeba było tego zeżreć, aby wylądować na SORze???
Zmasakrowałeś swój organizm strasznie, drogi Davidzie.... I niech to będzie przestrogą dla innych. 
Uważam, że 3CMC PABLO, to jedna z najlepszych obecnie na rynku trójek, o ile nie najlepsza i jak widać po "przygodzie" kolegi - warto zachować zdrowy rozsądek.  Jak ze wszystkim.
Kolega poleciał za grubo i teraz zbiera żniwo swoich błędów. 
Kto wiart sieje, ten burzę zbiera.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 23.09.2022

Jest powtarzalność co tydzien.
Klepie normalnie towar .
Pomimo ze w tamtym tygodniu wszystko mieszkałem (3cmc,4cmc,feta,piguly xD )
i powinienem byc teoretycznie wyplukany ze wszystkiego to dzis 1.5 g i 6 piw w 2 godziny  nawet spoko zadziałało 😱😂
Mi czegos brakuje ale nie sugerujcie sie tym. 
Polecam na pewno sie zabawisz.
Odrazu ci pisze 
U mnie w dużym pewnym mieście czasami  lata to samo... 0.9g za 50-70 zł albo gorsze.
Wkurwiaja mnie komentarze cud malina,nie ma nic lepszego niż escobar xD.
Ja ci tu mordo nie bede leciał w chuja jak jestes przeorany cpun to ciebie pokopie ale bedzie lekki brak czegos ... Niestety mordo ..
Ale jak szukasz w miare towca w normalnej cenie to lepiej od esco wziac lub sie z znajomymi zlozyc niz pakowac hajs w chuj wie co na miescie .
Wlasnie w 2 godziny i 15 min zajebalem 1.5 g 3cmc i 6 piw i 2 pixy i jestem rozjebany ale najpierw walilem samo 3cmc i jest napewno aktywne. 
Co wiecej napisac jak jestem rozjebany jak zaba Big Grin
Mnie te 3
3cmc dobrze sie laczy w mix z piwami i mdma albo 2cb z 2 cb te 3cmc fajnie potrafi dzialac lagodnie ale fajnie wjezdza na cialo xD

(23.09.2022, 22:17)Szatan69 napisał(a): Jest powtarzalność co tydzien.
Klepie normalnie towar .
Pomimo ze w tamtym tygodniu wszystko mieszkałem (3cmc,4cmc,feta,piguly xD )
i powinienem byc teoretycznie wyplukany ze wszystkiego to dzis 1.5 g i 6 piw w 2 godziny  nawet spoko zadziałało 😱😂
Mi czegos brakuje ale nie sugerujcie sie tym. 
Polecam na pewno sie zabawisz.
Odrazu ci pisze 
U mnie w dużym pewnym mieście czasami  lata to samo... 0.9g za 50-70 zł albo gorsze.
Wkurwiaja mnie komentarze cud malina,nie ma nic lepszego niż escobar xD.
Ja ci tu mordo nie bede leciał w chuja jak jestes przeorany cpun to ciebie pokopie ale bedzie lekki brak czegos ... Niestety mordo ..
Ale jak szukasz w miare towca w normalnej cenie to lepiej od esco wziac lub sie z znajomymi zlozyc niz pakowac hajs w chuj wie co na miescie .
Wlasnie w 2 godziny i 15 min zajebalem 1.5 g 3cmc i 6 piw i 2 pixy i jestem rozjebany ale najpierw walilem samo 3cmc i jest napewno aktywne. 
Co wiecej napisac jak jestem rozjebany jak zaba Big Grin
Mnie te 3
3cmc dobrze sie laczy w mix z piwami i mdma albo 2cb z 2 cb te 3cmc fajnie potrafi dzialac lagodnie ale fajnie wjezdza na cialo xD

Nie wiem jak ci wytlumaczyc bo jednego szczura samo 0.5 g posiadało tego 3cmc w chuj a mnie to niby jest faza niby odpal niby lekkie przywidzenia z mixem 2cb ale ciagle slabo xD jebany cpun jestem


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 28.09.2022

3cmc 
Wydaje mi sie że jest to nowy sort 
lekko mokry 
Badanie per sniff 100mg 
Przyjemne wejście , nie zamula 
Czas dzialania około 1,5h 
Szczypie troszku w nosek ale da się przeżyć 
Po 10min 
Super humor , temaciki do rozmów same się znalazły,  uczucie ciepełka 
Ogólnie nie wiem co tu jeszcze dopisać. 
Spróbuj a sam się dowiesz bo warto 
Polecam !!!


Wedlug mnie najlepsza trojeczka na rynku 
Po więcej pytań zapraszam na priv 

Dziękuję za możliwość testów Escobar
[Obrazek: 20220920-134131.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.09.2022

Czarnahexx Brawo 😀 Bardzo ładna recka. Zdjęcie sortu zawsze w cenie. 
Dobra robota 👍
Możliwe,że  zawita u mnie z nagród ostatnich, to również nie omieszkam się wypowiedzieć.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 01.10.2022

Ile jo żym czasa z pulokiem w rynce na tym chlorokantorze od Pabla wyhyndorzył ino zebrę mom na puloku do tyro od pancy. 🤣
Czarnahexx super repka, tak jak Szef napisał. Ciekawe gdzie reszta hejterków którzy tak chętnie Cię jechali, ale żeby pochwalić to ostatni. Haaa stfu. Na takich. 😎😎😎

kot_kreskowy godzina 3:41 a ja widzę to:  "PZPEiM - Polska Zjednoczona Partia Erotyki i Masturbacji 😎" 
Czy trwają przyjęcia nowych CZŁONKÓW? 
🤣






RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 01.10.2022

Czarnahexx Ciekaw jestem jak nowy sort wypada przy stosowaniu dłuższym niż 1gr , no i jak libido? 
Robiłaś już może większe testy?

@"Kaja" Przecież nikt nie jest zobowiązany do pisania obszernych, artykułowanych recenzji z użyciem testów SIN😉
Nie każdy to potrafi.
Wystarczy prosty opis działania, zdjęcie sortu i to już jest miły gest w stronę vendora oraz informacja dla innych potencjalnych klientów. 

A nabór na w-ce prezesa PZPEiM trwa😎


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 01.10.2022

kot_kreskowy 
Dziękuję za słowa pochwały 
Libido na up to napewno 
Po dłuższym stosowaniu odczułam brak zjazdu , pozniej lecialy linie rzedu 150mg i normalnie poszłam spać po 2 piwach.
Noch boli do tej pory ale da się to wytrzymać 
Ogólnie fajna na 3cmc , szczerze polecam