Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 12.10.2022

To albo sprzedaja co innego czy uj wie mnie jeden temat niby 3cmc kopie eufo a inny temat 3 cmc spiduje tak ze az nie mile to jest i jak to wytlumaczyc Big Grin ?

Kiedys chlory mialy magiczne wlasciwosci i klepaly jak trzeba Big Grin teraz nawet te 3 cmc nie gryza w nos jak kiedys i brak zapachu chemi Sad


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Miszung - 12.10.2022

Moim zdaniem Trójka Trójce nie jest równa Smile Nawet po zachowaniu swoim czlowiek widzi ,jak mu sie czasem papa nie zamyka i gada "glupotki" a sa tez takie ktore bardziej preferuje i da sie nad tym zapanowac Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 13.10.2022

no nie jest, kazdy sort sie czyms rozni, ale substancja jest jedna i ta sama, nie moze byc mniej lub bardziej euforyczna trojka xD moze miec slabsze lub silniejsze dzialanie dzieki czystosci danej partii


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 13.10.2022

Czekajcie... Ale np. Amfetamina jest lewo i prawo skrętna coś kojarzę. Nie wiem o co dokładnie tam chodzi, ale ma różniące się profile działania. 
Także nie jest powiedziane, że 3cmc musi działać tak samo. 😎



RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - horsii - 13.10.2022

@"Kaja Buza" 
"cośtam jest z substancją, zupełnie inną niż ta o której jest wątek, nie wiem dokładnie o co chodzi bo nie znam się. dlatego z 3-cmc powinno być tak jak mi się wydaje że z czymś innym jest"

czytanie twoich postów boli. to się nazywa enacjomery, nie różnią się profilem działania tylko siłą z jaka dziakaja (już widze teorie 3-cmc dekstro speed, 3-cmc lewo eufo xD), 3-cmc nie wystepuje tylko w postaci tylko lewo/prawoskretnej ani z ktoras przeważajaca, tylko w postaci racematu. jakbys zajebał lewo-3-cmc to by cie klepnęło MOŻE z 1/20 mocy.

kolejny post w którym prezentujesz absolutny brak wiedzy, do którego nie miałbym absolutnie nic - gdyby nie fakt że swoje założenia bazujące na niczym przedstawiasz jako pewniki.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 13.10.2022

Nic dodac i nic ujac. Zaczyna sie robic malo merytorycznie - zwlaszcza przy ilosci wrzucanych postow i tematow, gdzie zabierasz opiniotworczy glos @"Kaja Buza" . To przestaje byc wesole, fajne i przyjemne. Bo niektorym moze niezle krecic w glowach. Twoja widzialnosc tutaj jest ogromna, a to zobowiazuje do rzetelnosci i merytorycznosci wrzucanych postow. Jakby sie to komus nie podobalo, to jestes liderem Forum - ale to ma swoje konsekwencje. Zastanow sie nad tym bez swojego smieszkowania. Bo z Lidera latwo stac sie blaznem. A zmierzasz wlasnie w te strone.

Napedzanie aktywnosci na 'tematycznym' forum, nie polega na wrzucaniu postow, ktore ktos inny musi natychmiast prostowac.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Maniek - 13.10.2022

Sprawa wyjaśniona i nie ma sensu się na tym dłużej rozwodzić. No chyba, że w nowym, specjalnie do tego założonym wątku w hyde parku.

Od tego momentu proszę już pisać tylko i wyłącznie na temat 3-CMC Pablo.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Miszung - 13.10.2022

(13.10.2022, 09:16)wwojtuss napisał(a): no nie jest, kazdy sort sie czyms rozni, ale substancja jest jedna i ta sama, nie moze byc mniej lub bardziej euforyczna trojka xD moze miec slabsze lub silniejsze dzialanie dzieki czystosci danej partii

TO TO TAK Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - UltraKsiężyc - 14.10.2022

3-CMC Pablo
Zbliżył się weekend to i pokusa
Na pierwszy rzut poszło 150mg sniff.Wiadomo jak to po chlorach drażnią nosek po około 20 minutach były odczuwalne pełne efekty dla sprostowania
Profil działania:
zaczyna się lekka euforia,nieogar😆,wyczuwalny speed,libido lekkie up,przewaga  była nadpobudliwość,słowotok ogólnie krótko pisząc na dupie usiedzieć nie idzie więc radzę mieć jakieś zajęcie bo inaczej będzie się latać po domu bez celu xD
Czas działania przy dawce 150mg trwało to około godziny
Niestety foty brak,nie kolekcjonuje
Krótko,ale myślę na temat
3CMC Pablo 🔥🔥


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kambodża - 17.10.2022

(12.10.2022, 14:45)horsii napisał(a): Nie różnia się absolutnie niczym poza wyglądem kryształów - kształtem, wielkoscia (kwestia uzytych naczyn, temperatury itp) oraz poziomem oczyszczenia ze smieci z syntezy o czym najbardziej swiadczy kolor - oczywiscie czystość moze mieć wpływ na klepliwosc, ale żeby faktycznie ktokolwiek - a szczególnie chlorozercy - mogli faktycznie poczuc różnice (FAKTYCZNIE - nie, ze ktos ci powie że to cmc jest najszybsze, weźmiesz jebniesz i przyznasz ze najszybsze, bo to w 99% przyapdkow zwykla sila sugestii) to musieliby porównywać normalne 3-cmc, takie jakie escobar ma, do jakiegoś brązowego gówna w kolorze panierki z KFC jakie można było dostać kiedyś za 8zł/g przy zakupie grama.

dosyć konkretnie napisane.
bo długo się zastanawiałam dlaczego trójki działają w różny sposób (w sensie lepiej lub gorzej). myślę że największy wpływ na jakość ma higiena podczas produkcji.
np. morfina, psylocybina czy choćby clonazepam mają ZAWSZE taki sam skład i zawsze działają identycznie - czy kupimy w aptece, ukradniemy ze szpitala czy dostaniemy od ciotki. co do 3cmc różnie bywa, mimo również identycznego wzoru i metod syntezy. wychodzi więc na to, że niektórzy kucharze to fleje , a innym czynnikiem może być złe przechowywanie.
-----
btw. ostatnie sorty Pablo to mieszanka z jakimś syfem który nie rozpuszcza się w wodzie. przynajmniej ja i kumpel takie dostaliśmy, w dodatku mokry i jakiś łatwo kruchliwy, mało kryształu, dużo piasku.
co znacznie zaniża jego jakość, no chyba że wezmę więcej. jeśli ktoś więc bierze i.v. to odradzam - dużo zachodu przy filtrowaniu.