Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 17.10.2022

kambodża wszystko ok, rozumiem zamysl, jednak troszke trzeba sprostowac. Wszystko co mozna otrzymac w procesie syntezy, ma takie samo ryzyko zanieczyszczenia. Podales dziwne przyklady, bo porownujesz apteczne (a wiec podlegajace standardom produkcji) substancje, lub wystepujaca naturalnie. Dodam, ze szpital bierze np. morfine z tego samego zrodla co apteka, a ciocia bierze to z apteki 😎 Jednak przy braku kontroli produkcji, synteza morfiny moze dac rezultat inny niz dostaniesz w aptece. Syntetyczna psylocybina moze sie roznic w dzialaniu. Wszystko wlasnie przez ekspozycje na bledy w syntezie. Takze Twoja, jak najbardziej trafna teza, ze umiejetnosci kucharza (oraz sprzet i warunki), tyczy sie kazdego srodka, ktory moze powstac w wyniku syntezy, bez standardow kontroli jakosci. Nie mozna porownywac dwoch roznych swiatow. Wystarczy zapamietac, ze jak cos jest w formie krysztalu, to czystsze zawsze bedzie bardziej transparentne. Im wiecej zabrudzen,  tym gorzej oczyszczone. Przykladem jest mdma, ktore utarlo sie, ze jest bursztynowe, brazowawe, itp. A prawilny krysztal o najwyzszej czystosci, zawsze bedzie przezroczysty


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - horsii - 17.10.2022

kambodża  tez zauwazylem, ze pablo sie zrobil taki zoltawy bardzo (w porownaniu do tego jak wygladal wczesniej - bielutki) i jest duzo "mialu", mysle ze to kwestia tego ze jest juz koniec wora po prostu, kamulce ktore ewentualnie pozolkly tylko z wierzchu wyszly a te drobne kawalki co zostaly na dnie reaguja na ekspozycje na powietrze po prostu, utleniaja sie.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - JokerRC - 18.10.2022

Ja pablo cmc dobrze wspominam, pod libido idealnie, polecam 🙂


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 19.10.2022

Pablo bardziej mi libido podnosi i taki fajniejszy. Banit taki nachalny troche.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 20.10.2022

Dobry😁
Ja tu sobie porządki robie ze zdjęciami w telefonie, a tu mi się jeszcze wujek pablo objawił do zopiniowania🤭

[Obrazek: 20221010-172028.jpg]

O, taka piękna skamielina odwiedziła mnie w zeszły poniedziałek dzięki uprzejmości Escobara😎
Sort identyczny jak z poprzedniej mojej opinii,  jest eufo, jest lekki speedek, jest chęć na sexy a libido UP👍
Dużym plusem tego sortu jest to, że po zakończeniu worka, walisz browca i idziesz spać
No i to, to ja rozumiem😎
Polecam z całego kociego serduszka❤️🔥


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 25.10.2022

JokerRC Bo koty lubią proste rozwiązania 😁

I lecimy z kolejną😎

[Obrazek: 20221024-162431.jpg]

Ładunek nagrodowy 3 gramy wylądował wczoraj i przez wieczór został opanowany😍
Dziękuję Escobar , jesteś mistrzem❤️
UWAGA!  
Nastąpiła zmiana sortu. I to na lepsze.
Sniff pieczący, lekko zapychający nochal, czuć lekkie eufo. 
Nauczony doświadczeniem, zmieniłem szybko na oral. I to był strzał w dychę🔥
BUUUM KURWA❤️❤️
Ja pierdolę, jakie to jest złoto😁
Euforia podobna do tej mefedronowej, ciepło zalewa całe ciało i kurwa te fale miłosnej przyjemności😍 No SZTOS w chuj🔥
Po prostu leżysz i delektujesz się tym, co tygryski lubią najbardziej,  banan od ucha do ucha i nie chcesz przestać.
A najlepsze jest to, że ta euforia klepie cały czas tak samo wysoko🔥
Rozparcelowałem ładunek w czterech bombkach zaczynając ok 16.00, a kończąc ok 21.00
Na koniec zwaliłem se konia, wypiłem piwko i ok 23.00 poszedłem spać 😁
Nie bierzcie ze mnie przykładu, błagam. Ja jestem degeneratem😎
Escobar Kocham cię za takie sorty😁
Toż to kurwa eliksir miłości😎


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - JokerRC - 26.10.2022

Dostałem w nagrode za aktywność 
Fajny nie nachalny temat, bardzo szybko Tolerka wzrosła 
Oral działanie świetne, sniff pierwszy strzał też
Gadka, chęć do życia, super temacik 
Zgłoszę się po więcej za hajsy 😉


Tak inny sort, ten sam co ja dostałem 😁
Heh 2,5 w jeden dzień poszło


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 26.10.2022

Czyli co slabsze co miesiac temu? Czy mocniejsze ? czy po prostu tolerla szybko rosnie ???


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - JokerRC - 26.10.2022

Dla mnie sniff pierwszy i drugi strzał okey 
Potem lepiej oral 
Akurat w moim przypadku 😉


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szyderca - 26.10.2022

Jak napisał,  tolerancja rośnie