Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 10.11.2022

Zgadzam się , było pobierane jakoś 2 tygonie temu i wszystko w najlepszym porząsiu.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 10.11.2022

Pobrałem sort trzeci raz i każdy wie jaki jest, ostatnim razem też dostałem temat żółty pomieszany z białym lekko wilgotny.I tak jak robię to zawsze wszystko wyjaśniłem bezpośrednio z vendorem i ta sytuacja tylko potwierdziła że Escobar jest mega w chuj w porządku.I Teraz dostałem sort taki jak w czerwcu więc tak jak pisał Pablo.I jakiekolwiek wątpliwości wyjaśnia się bezpośrednio ze sklepem, Esco odpowiedział mi w ciągu pięciu minut,a szukanie odpowiedzi na forum raczej nic nie pomoże a świadczy nie najlepiej.Pozdrawiam 😚 Esco one and only 
https://ibb.co/zrct40q


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - dimiliki - 11.11.2022

kambodża dla jasności nie wkurwiłem się o to że napisałeś że coś Ci się nie podoba tylko w jakim stylu 
Bezpośredni kontakt z esco wydaje mi się też  dobra opcja jak poleca kot 
Możesz też wystawić foto i zapytać oficjalnie czy taki jest teraz sort i rozwiązać sprawę  a dopiero robić z kogoś wała 
Z takich wpisów robi się problem vendor pracuje nad swoją reputacja długi czas jeden taki wpis potrafi nieźle namieszać wszyscy musimy mieć gdzieś w głowie to że zakupy RC to nie wyjście do piekarni nie jest to łatwy biznes pamiętajmy o tym przede wszystkim . Ja rozumiem że jest ciśnienie i rozczarowanie w pewnych sytuacjach ale zachowujmy trochę dystansu i chłodnej głowy a wszystkim to wyjdzie na dobre 
Swoją drogą szacunek za to że potrafisz zahamować i sprostować swoje słowa staram się otaczać szczerymi ludźmi a takich teraz jest mało


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 14.11.2022

Wlasnie dostalem info, ze nagroda wyladowala gdzie trzeba. Temat podobno inny niz ostatnio - bezzapachowy, kolor jednolity, duzo bielszy niz ostatni, zolty rzut. Mniejsze krysztalki, podobno temat wydaje sie byc lekko wilgotny. Jak ziom stestuje to dam znac jak z dzialaniem. Dziekuje po raz kolejny   Escobar 

[Obrazek: IMG-20221114-142927217.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 19.11.2022

też będzie testowane - więc i recka aktualnego sortu niebawem Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 19.11.2022

kambodża tak teraz czytam i rozumiem Twoje wkurzenie. Jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby RC jakikolwiek z których waliłem i.v. (czyli niemal każde poza benzo i nie, że każde RC jakie się kiedykolwiek pojawiło, tylko z tych które od czasów k.nl, a do teraz miałem okazję posiadać w kolekcji) nie rozpuszczał się całkowicie. To jest też dobry test czystości tematu zwłaszcza "Kryształu". Nic to. Mam nadzieję, że już się wyjaśniło i jest gitara. Ja wspominam jeszcze z czasów konkursu koszulkowego owe CMC i był ogień. 😎



RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - C84S - 20.11.2022

Aktualne zdjęcie sortu


[Obrazek: 20221120-194448.jpg]

Jak zwykle kontakt rewelacyjny, pierwsza klasa 11/10;
to samo się dotyczy pakowania - pełen szacun za pomysłowość 11/10;
a czas przesyłki - powiem tak: Szybszy niż Flash (bohatera komiksowego poruszającego się z ogromną prędkością - jakby ktoś nie wiedział). Ocena 11/10. 

Po przetestowaniu wstawie recenzję.

Polecam zdecydowanie zaopatrywać się u Vendora Escobar. Klasa sama w sobie.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 25.11.2022

Dziękuję za zacną przesyłkę. 
Szybko, idealnie przed weekendem 10/10
Zapakowane  10/10
Przygotowane na bombkę około 50 minut temu. Weszło zacnie, po ścianach nie latam, ale korci mnie po tym pozytywnym temacie zrobienie porządków w szafach, może jakieś przemeblowanie. Jak Bóg da to i sex Smile 
Całość TURBO JUPI JUPI (niop i po tym zjem normalnie kolacje). 
Kolejny raz, wygląda inaczej a robi robotę. Polecam z całej epy. Smile

[Obrazek: bombka.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 26.11.2022

Nagroda odebrana. Pakowanie super z relacji szczurołapa. 7g Trójki Pablo, dzięki Escobar 😋 Na początku patrzę na foto i mam takie "co to za paćka?", ale tu w wątku widzę. Po zdjęciach, zwłaszcza C84S że trafiłem jeszcze na poprzedni sorcik i jest On mocno zbity w pakiecie.😁 Beeniepatu będzie ciupkane, będzie ciupkane Maleńki. 😚
[Obrazek: IMG-20221126-074521.jpg] Lady Giwera mnie zawsze uczono, żeby nie rzucać tematu bezpośrednio za szalkę, tylko jakiś lekki pojemniczek czy coś. Chodzi o to, że temat się zbiera w zakamarkach i może być lipa w razie nie daj BOŻE przypalonej wagi. 🙂

Zapomniałem wspomnieć. Testy dopiero za około miesiąc. Wiarygodne 100% i rzetelne jako osoby od wówczas 3 miesięcy czystej, także tolerka zerowa. Zobaczymy jak to cudo zadziała. 😎
Wersja dla Beeniepatu:
ale sie naciukałem o ja! Będą odklejki uuu grubo!!! 😂



RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 26.11.2022

@"Kaja Buza" dziekuje za oznaczenie. Nie musisz tego robic. Ty caly czas cpasz, wiec informacja o tym, ze znow bedziesz, nic nie wnosi. Smacznego 💪