Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 29.12.2022

Polecac mix 3cmc z mdma to jest mistrzostwo swiata. Mistrz 😂


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - JokerRC - 30.12.2022

Dla mnie to już z moją Tolerka nie startuje do pablo, stimy zostają, eh niestety 
Ogólnie tam dwaj szczury chwaliły że tego trzeba było już dawno 
Także z ich strony mogę polecić 😁


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - horsii - 30.12.2022

(29.12.2022, 15:13)beeniepatu napisał(a): horsii  SztywnyMisza i jak z dzialaniem?


Jak sie dobrałem, to narząd płciowy aktywował się potężnie i zezwierzęciłem się (tylko do tego służą ketony - poza metkatem imo)  z moja partnerką i dopiero teraz ogarniamy wszystko xDD Trzęsą mi sie kuźwa ręce trzeba będzie zjeść pae klonazepamów dwócjek (dziekuje pan @Pixel40)l Bombki 250mg dawały takiego jebla, oczopląs, no jak za starych 3-cmc Boruta od rcwolfa albo 3-cmc Micro od p®edała, ale do tego speed a nie 4-kowe rozklejenie - nieogar że momentami nie wiedziałem gdzie jest otwór na pałkersona. XD I jeszcze mi zostało jakies 0,4 grama. Ma moje oko, ma może 70% mocy Guzmana, ale to moje subiektywne odczucia.

Polecam z moją, Escobar dobry substytut jak w nagrodach nie ma guzmana. Oby sie taki utrzymał.


edit:
Beeniepatu polecam również mało znanego "Just-fuck-my-shit-up flipa" w skład którego wchodzą DPH 700mg oraz 65g gałki muszkatołowej. Podobno kultowa 

[Obrazek: benadryl.png]      [Obrazek: gauka.png]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 30.12.2022

horsii no to widze, ze 'decent stuff' 😎


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Krysztalozerca - 30.12.2022

Paka doszla pakowanie 10/10
Przyjety sniff okolo 150mg troche nosek zabolal ale do przezycia. Po jakis 10 min czuc lekka euforie , chce sie rozmawiac i wystepuje delikatne pobudzenie. Nutka sie wkreca. Temat nie za mocny ale dobry. Dzieki za mozliwosc testu.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Ciapek - 31.12.2022

Ale jestem uhahany Cool  Ostatni prezencik w starym roku. Z zagramanicy Pablo w odwiedziny przyjechał Smile Osz to pozytywny szok.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Matrix - 31.12.2022

Zostałem rozdziewiczony, pierwsza paczuszka jest już i cieszy oczy. Dzięki Escobar


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - horsii - 31.12.2022

Ja wlansnie wrzucam bombermana 350mg. Zobaczymy czy będzie dym. Mnie ten temat ciągle klepie, szczególnie oral.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Krysztalozerca - 31.12.2022

Temacik zjedzony w 3 osoby. Dosc wydajny nie ma kurewskiego parcia na dorzutke. Zjadlem okolo gram i nie spalem od tamtej pory ale nie czuje sie psychicznie jakis niedojebany. Polecam.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - horsii - 31.12.2022

Jestem po testach, ALE NAJPIERW OPOWIEM WAM COS TAK PRZEŚMIESZNEGO CO MNIE SPOTKAŁO W DRODZE DO SKRZYNKI - że to byla szansa jeden na milliard.


(początek historii - mozesz pominąć, ale stracisz na tym Wink )

Na przystanku paliłem papierosa, obok mnie też taki młody facet kopcił, zaczeliśmy se gadać, gadka szmatka. Po 15 min czekania na tramwaj (jechaliśmy w tym samym kierunku - ja do kaczkomatu on parenascie metrów dalej do znajomego) rozmawialiśmy juz o narko. Koleś obeznany aż byłem wniebowzięty. Jak powiedział do mnie "3-chlorometkatynon" to już graba zbijała sie sama Podobno kultowa W tramwaju ludzie na na patrzyli jakbyśmy gadali szyfrem, bo co to jest jakis "halokatynon" i te piękne szyfry w publice "syntezator muzyki 5-MAPB Podobno kultowa Od razu go polubiłem. Wsiedliśmy razeem śmiejąc sie do rozpuku, wyjął spod pazuchy 0,2 tej takiej smakowej wódżitsu kawowej-jakiejśtam, wypiliśmy na pół.

Na dodatek gość tworzy podobną muze co ja, wpierdala dysocjantym, wszytykooo Podobno kultowa wymienilismy sie telefonami, linkami do Soundclouda dalismy se lajki, followy, obczailismy swoje traki,, rozeszlismy sie i niedługo planujemy pewnie kolejne spotkanie oraz kolaborację muzyczna, Jaka była szansa spotkania takiego typa?!

Padło pytanie - po co jedziesz na ulicę X To niemal tam gdzie ja.. Odparłem - odebrać 3-CMC... Nie dałem mu nawet dokonczyc tylko powiedzialem że pójdziemy w ustronne miejsce i dam mu 1,5g, i tak też zrobiłem. Zdecydowalismy sie nie testowac na miejscu tylko w domciu.


(koniec historii)

Proszę wybaczyc brak fotki, Pablo był troche bardziej bielszy niz ostatnio ale to dlatego zapewne że był poturbowany podczas mistrzostw w skakaniu po paczkach, i od razu przystąpiłem do konsumpcji w zaciszu odpalonym, Oczywiście nie muszę przypominać że po Pablo mistrzowsko produkuje mi sie muze, po niczym tak nie miałem a już na pewno nie po beta-ketonach. Po całej nocy nakurwapierdalania miałem w zasasdzie zero zwały, zero efektu -1000 pkt IQ, nie wiem jak ale przysięgam. No zachwycony jestem, ogarniałem kompa, produkcje, kreatywne myli ostre jak maczeta Waszki G. Wiadomo, że troche słabiej niż ostatnio ale wciąż przednio! Na następny raz też borę pabla, bezdyskusyjnie, . Rytualny sniff 150mg i bombka 250 (TAK, TO TA SŁYNNA TOLERKA WOOOHOOO), w juz troche wiecej ale i tak było super. Pablo top.



Shavet obiło mi się o uszy, że pisałes o 3-cmc pablo że jest lipny, że jest (cytat) hieaktywny. Lubię Cię i miło sie z tobą gawędzi na czacie, ale pierdolnij sie przyjacielu, albo lepiej zrób sobie roczny detox.... Albo jeszcze lepiej! (moje podejrzenie) - przestań kłamać! Nazwijcie mnie teraz naganiaczem i shillem Escobara, że sie spuszczam do jego trójki ale jes naprawdę przednia  o czym napisalem wyżej.

Chcesz cos udowonić ?  Ze to nie 3-CMC tylko jakiś gruz/losowy syf? Proszę bardzo! 3-cmc nie ma prawa NIE DZIAŁAC, musiałbyś mieć tolerkę z innej galaktyki i wrzucać 5 gramów (5000 dordzeniowo żeby ledwo cos poczuc wiec oczywsiscie sugerujesz ze Pablo to NIE 3-CMC.

Pokażę ci jak na nas wszystkich zagiąć, że 3-cmc pablo to nieaktywny shit niebędący 3-CMC (poważnie):

1. Zakup reagent liiebermanna warty grosze w sklepie https://www.protestkit.eu/product/liebermann-reagent-test-kit/
2, Umieść bardzo mała probkę drobnego prochu w naczyniu i nakrop odxzynnikiem Liebermanna
3, Jesli wsztstko wyglada jak na tym filmie (przebieg reakcji), to to K U R W A MUSI być 3-chlorometkatynon. Vendora oszukasz, matke oszukasz ale chemii nie oszukasz.

Zrób to. Do it. Udowodnij nam, przecież podobno masz rację? PRzypominasz mi takiego zadymiarza podstawionego (zapomniałem nicku), który w trakcie gdy wszyscy byli w ekstazie po a-PVP od escobara, napisał jakies pomyje, że ma dowody, ze zrobiil te testy, że to nie PVP, że udowodni. Najpierw sie tłumaczył ze nie moze wrzucic fotek-dowodow z telefonu (to czym je robił? Prąciem), potem że sie komputer zepsuł, potem cośtam a na końcu - powiem brzydko - utkał pizdę i przestał siać ferment.

Czekam na wyniki testu "nie"3-CMC Pablo vs Liebermann. Ale obstawiaiam, że nigdy sie ich nie doczekamy Wink