Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- W膮tek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 21.01.2023

Zajebista recka - merytoryczna do szpiku 馃憣


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - mati54 - 31.01.2023

Przyjemnie to wyglada Smile聽a jak w nosek szczypie Wink

[Obrazek: AFE7-DD15-4888-407-A-BCDF-0-C3451-D9-D900.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 31.01.2023

mati54聽napisalbys jak dziala 馃槑


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - mati54 - 01.02.2023

Dzisiaj byl malutki tescik ale dziala tak jak powinna dzialac trojka, sniff boli ale wjezdza praktycznie od razu, imo speed/eufo na przewage speed ale tez nie bardzo mam z czeo to eufo wywalic wiec prosze nie brac w ciemno tej opinii, co najwaznjsze bardzo aktywny sprzet, przepasc pomiedzy tym sortem a tym na O


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 04.02.2023

Sort jest nowy, na kolumbijskich rega艂ach zawita艂 stosunkowo niedawno, z wygl膮du nie przypomina艂 mi na pierwszy rzut oka starego dobrego pabla, dzi臋ki czemu ca艂kiem przyjemnie zrobi艂em si臋 w chuja my艣l膮c ,偶e to b臋dzie ten nowy Omikron.
I teraz najlepsze Podobno kultowa
My艣l膮c,偶e to virus i maj膮c gdzie艣 z ty艂u g艂owy pierwsze opinie,聽 na pierwszy strza艂 posz艂o oko艂o 200mg w臋偶a w nosa, by po jego sp艂ywie za艂adowa膰 艂y偶k膮 do japy co艣 ko艂o 0,8gr.
Tak, 0,8 grama Podobno kultowa

Jak to si臋 kurwa za艂adowa艂o....usiad艂em.
Chocia偶 bardziej w艂a艣ciwe okre艣lenie to zd膮偶y艂em usi膮艣膰.
Nogi jak z waty i przezajebiste falowanie obrazu. Banan na mordzie i zalew pulsuj膮co narastaj膮cego gor膮ca, po czym nast膮pi艂 wyrzut sero, lecz nie jako艣 specjalnie wysoko.
W tym stanie "zawiesi艂o" mnie na jaki艣 czas聽i czu艂em jak klatk臋 piersiow膮 niewidoczna si艂a dociska do 艂贸偶ka, na kt贸rym leg艂em.
Specjalnie u偶y艂em okre艣lenia "na jaki艣 czas" bo bardzo wyra藕nie wjecha艂o dziwne cho膰 przyjemne poczucie bezczasowo艣ci.
A, 偶e akcja mia艂a miejsce w szerszym gronie podczas dom贸wki urodzinowej, na pytania znajomych o me samopoczucie, jedyne co by艂em w stanie wydusi膰 to be艂kocz膮ce "Taaaaa"馃榿
艢lina, kt贸ra zbiera艂a si臋 w g臋bie skutecznie utrudnia艂a mi normalne wys艂owienie si臋, co musia艂o wygl膮da膰 przekomicznie 馃ぃ

Faza puszcza艂a powolnym tempem i ci臋偶ko jest okre艣li膰 chocia偶by peek.
Ewidentnie za艂apa艂em zawiech臋 Podobno kultowa

Z obecnych wtedy sze艣ciu os贸b, wraz ze mn膮 temat testowa艂y trzy, i widz膮c stan w jaki wpad艂em po tej bombie, ka偶dy twardo nastawiony na sniff. Hehe

Do po艂owy 10-cio gramowego worka testy wsp贸lnie ze znajomymi, po czym z reszt膮聽 tematu nad ranem wyl膮dowa艂em w domu i kontynuowa艂em ju偶 samotnie.
(Feedback od znajomych bardzo pozytywny przy ich dawkach w granicach 80-100mg)
Pod koniec wora do艣wiadczy艂em dok艂adnie tego , o czym pisze DissoEnjoyer聽czyli ca艂kiem realne po艣wiaty i kszta艂ty w zacienionych miejscach, co wydawa艂o si臋 conajmniej kurwa dziwne gdy w rosn膮cym 偶ywop艂ocie dostrzeg艂em faceta w zielonym drelichu馃槑
W sumie, dopiero ta sp贸jno艣膰 zbi艂a mnie z tropu, 偶e to virus聽 Podobno kultowa
I absolutnie nie by艂y to schizy spotykane po hexie czy alfie, o nie.聽
To by艂o co艣 ca艂kiem innego,聽 jakby realne kszta艂ty, kt贸re znika艂y przy ka偶dej pr贸bie wpatrzenia si臋.聽
No pizda w chuj.

Minimalna zwa艂a i wyjebane w kosmos wra偶enia po tej turbodawce, spowodowa艂y poczucie jakbym tr贸jk臋 odkrywa艂 na nowo.
Dziwne aczkolwiek bardzo pozytywne wra偶enia oraz zdecydowanie wysokie noty tego sortu馃

Foto zamie艣ci艂em wcze艣niej w dziale g艂贸wnym.
Ka偶dy powinien tego spr贸bowa膰.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - C84S - 04.02.2023

Tego nowego pabla jeszcze nie pr贸bowa艂em, ale idzie wi臋ksze zam贸wienie p贸ki trwa promocja. Recenzje mnie przekona艂y聽 Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - mati54 - 05.02.2023

Maly update po locie, temat oceniam na 9/10, moja dziewczyna rowniez byla zadowolona i ze tak powiem bardzo jej weszlo na libido Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - C84S - 09.02.2023

Aktualny sort wygl膮da tak:
[Obrazek: 20230209-001254.jpg]


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - daniel776 - 11.02.2023

bdb tr贸jka,moja druga ulubiona po guzmanie


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - dzik - 12.02.2023

Recenzja
Kondycja fizyczna 6/10 po ok. 12h pracy.
Moja tolerancja jest聽 ju偶 wysoka.
Sniff ok. 0,1 g. Wej艣cia guzzmana nie ma niestety (ka偶dy wie o czym pisz臋). Stosunek euforii do speeda oceniam na 50/50.聽 5g聽pozwoli艂o聽 na zabaw臋聽 przez 48h. Nie dorzuca膰 za cz臋sto i du偶o bo wtedy pojawiaj膮 si臋 paranoje i zawiechy. Mniejsze dawki co ok 2h. Za偶yte oralnie w zdecydowanie wi臋kszych porcjach聽dzia艂a zupe艂nie inaczej. Wyostrza si臋 wzrok, s艂uch, kolory s膮 bardziej barwne. Ta tr贸jka blokuje ch臋膰 si臋gania po alkohol. Stosunek ceny do jako艣ci oceniam na 10/10. Za聽sam膮 jako艣膰 i聽聽dzia艂anie聽 nale偶y si臋 solidne 8/10.