Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - KoneserTanichWin - 29.05.2023

Swoje kubki smakowe i zatoki miałem okazję pomęczyć tylko pablo, póki co nie zamawiałem jeszcze żadnej paczki dla siebie od esco. Jak wypadają? Jeden ci powie że wszystko jedno ważne że klepie (osiedlowe prawilniaki takie kurwa są xD) a drugi wyciągnie cały reagent kit i będzie się bawił w faktyczny research jak nazwa wskazuje.

Mogę cię co najwyżej okrasić opiniami znajomych ale nie powoływałbym się na to jakoś za bardzo, większość strzela stimy czysto rekreacyjnie i tak na dobrą sprawę z osób które znam i o których wiem, że siedzą ogólnie w substancjach, może ze 3-4(?) będą potrafiły powiedzieć coś więcej niż "mmm dobra mefka.. ale czekaj jak to metylowej czwórki nie ma? To co ja kupił*m?" XD

No ale chuj, zacząłem to dokończę;
Ziomek nr. 1 - naczelny palacz zabawnych papierosków do stopnia utracenia dobrze działającej pamięci krótkotrwałej. tolerancja na stimy zerowa. po 60mg sniffem mirrora dostał strzała noradrenaliny i latał po ścianach następne 20 minut, poza tym z tego co mówił to poza tym dość standardowa bania jak na trójkę; dopaminowe eufo i noradrenalina przez jakieś 50 minut od momentu aplikacji. Z wad bardzo narzekał na spływ (cyt. "kurwa to smakuje jak kret") i okrutne wiercenie w nosie przy aplikacji

Ziomek nr. 2 - najmocniejsze czego uprzednio próbował to śmieszne papierosy, duży dystans i obawy przed twardymi. Tolerka oczywiście zerowa Podobno kultowa 
Nosem nie chciał więc wrzucił bombkę ok. 90-100mg rozłożoną na dwa rzuty (najpierw jedna, 10 minut przerwy i druga). Po ok. 25 minutach od pierwszej bomby zaczęła mu wchodzić lekka euforia, nic szczególnego, ot lepszy humor, minęło następne ok. 10 minut i powoli zacząłem na nim widzieć symptomy; gadatliwość, noga latająca w miejscu, zwracanie większej uwagi na otoczenie etc. Paradoksalnie jakoś bardzo mu to na banię nie weszło mimo zerowej tolery, poza tym jak wyżej - standardowo bania na chlorowej trójce - siedział w telefonie 20 minut zanim się zorientował że jest tak wygięty że zaraz sobie będzie mógł.. no Podobno kultowa 

Generalnie ze zdanej relacji myślę że to dobry sort ale może się nie nadawać do ciągów. Fakt jest taki że to tylko teoryzuję bo nie wiem jak na mnie by zadziałało Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - fiodor - 11.06.2023

Ktoś ostatnio testował 3cmc Pablo ?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 11.06.2023

fiodor wczesniej krolowal guzman,  niedawno krolowal mirror, teraz pewnie bedzie krolowal bandit lub snow, wiec watpie ze sie doczekasz recenzji/odpowiedzi pozytywnej na Twoje pytanie


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 22.06.2023

Witam. Wrzuci ktoś zdjecie aktualnego sortu ? Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 25.06.2023

Szatan69 
Teraz jest chyba nowy sort.
Na stronie masz foto.


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Myga - 01.07.2023

Przetestowane!

3CMC pablo

zdjęcie 
[Obrazek: pp.png]

Kamyki strzelają pod kartą znośnie Smile temat wygląda bardzo dobrze jak dobry kris
po 200 mg dawce czuć euforie i kop do działania oraz mocne libido :o
po większej dawce 300 mg trzęsą się już ręce oraz lecą łzy po aplikacji tak samo odczuwam tutaj takie wysokie lidibo oraz chęc do działania 
posprzątałem pokój wyszedłem na balkon no ogólnie w lustrze widać żem porobiony jak ruski czołg Big Grin
chęć na dorzutkę duża więc co chwile dorzucane po 6 sniffie czuć obniżenie efektów tak więc zwiększyłem dawki Big Grin
poszedł jeden oral - bardzo przyjemne subtelne wejście już po 12 minutach czuć to co przy sniffie jednak działa dużo dużo dłużej do 40 minut nawet dlatego polecam oral niestety kończy się już worek więc tyle mi pozostało - 3 snifffy Big Grin napewno zamówie kolejną pakę z tą trójeczką?

60-40 eufo speed

9,5/10 

po przerobionym worku czuje tak mocnej trójki czuję obciążenie na głowie ale damy radę  benzo pod ręką coś znajdę w szafce uff Smile

Dzięki Escobar za tak mocną trójkę niedługo wracam po kolejne zamówienie. 

Dzięki


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.07.2023

[Obrazek: IMG-20230712-163252.jpg]
Bardzo dziękuję ElPatron za smakołyki 😁
10gr 3cmc Pablo jako nagroda, ładne duże kamienie😋

Zapach znikomy, dosyć twarde sztuki lubiące strzelać po pokoju, smak - no ambrozja to nie jest Podobno kultowa ale to ma klepać a nie smakować.
I klepie😁
Pierwsze podejście to laga ok 100 plus zaraz po spływie poszła bomba oral jakieś 250.
Po snifie aż się popłakałem, zajebało to ostro, jest ogień!
Szybko się wkręca około 10 minut.
Na pierwszy plan wybija się euforia, speed wchodzi nieco później, dopaminkę pieknie to rusza, momentalnie wchodzi ochota na cipeczki, nosi jak chuj.
Taka dawka trzyma standardowo, czyli około godziny.
Po kilku następnych dorzutkach sprzęt klepie praktycznie tak samo, a spadek mocy zaobserwowałem po przerobieniu ok 4 gieta.
I mniej więcej po tej ilości nie odczuwałem już tak bardzo tej euforii z przodu, bardziej szło stonowane( pół na pół)

Testowane było też PR, pompka poszła w ruch.
Rozpuściłem w małej ilości wody około 0,5 gr i zaaplikowałem.
Po kilku minutach wjechało, zalało mnie potem konkretnie, jest gorąco jak w piekle, wypiłem chyba z litr wody z rozpuszczonym magnezem, ja jebie, co za moc😎
Ta dawka w tym układzie to dobrze ponad godzinę klepania.

Sort bardzo przyjemny, na początku bardziej euforyczny, później działa to bardzo zrównoważenie.

Zwały praktycznie brak, lekko obniżony nastrój.
Jeść się chce po zabawie konkretnie 😋

Bardzo dobra trójka, z lekko przeważającą euforią ale tylko na początku. 8,5/10
Polecam 😁

Dziękuję Escobar 🤘

KRÓL JEST TYLKO JEDEN!


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Mfexor - 15.07.2023

Profil działania dość speedujący z lekką euforią. Ładne duże kryształy momentami ciężko się kruszy 300mg sniff działa około godzinę parcie na dorzutki nie jest duże libido lekko up. Fajna trójka do posiedzenia pogadania, lekka potliwość. Działa bardzo dobrze ta trójka  Wink


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - mati54 - 20.07.2023

Ta potliwosc faktycznie takie lekka ? Pytam bo niestety po duchowej mnie lapie taka sauna ze brakuje juz koszulek na zmiane Sad


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Mfexor - 21.07.2023

mati54 Lekka potliwość szczególnie dłoni trzeba brać też pod uwagę że mamy lato i człowiek naturalnie się poci. Dużo się nawadniaj A będzie dobrze