Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - hidden - 30.11.2023

pablo patrz co kurła narobilem pod wplywem twojego pabla, nie dosc ze wpadlem na pomysl zalozyc akwarium to jeszcze to kurwa zrealizowalem Podobno kultowa
[Obrazek: eO2T3X3.jpg]
Escobar wisisz mi 4stowy za akwarium i kolejne 150 za roslinki i granulat Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 30.11.2023

O kurwa,ładnie zareklamowałeś nie powiem Big Grin


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - hidden - 30.11.2023

ty bez kitu 15g tego zrobilo ze mnie pasjonata akwarystyki jak sobie teraz o tym pomysle Podobno kultowa

a zostalo jeszcze w ciul, zaraz profesorkiem jakims bede  Cool


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Supra - 01.12.2023

Witam wszystkich
Nadszedł ten dzień i zabrałem paczkę z 3sms Pablo. Dziękuję Esco za szybką dostawa👍
Dobry smakołyk, eufo speed 50/50. Co podoba to ze  nie ma rozpierdola glowy w zakresie kontroli stosowania. W porównaniu z Bandit, eufo w Bandit silniejszy ale jak go testowałem nie miałem miary i  zawsze było to "jeszcze".  Z Pablo tego nie widzę, mogę odpocząć i zatrzymać się zanim paczka będzie pusta   Podobno kultowa A tak dobra trójka.
Dobry sklep, polecam Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 01.12.2023

(30.11.2023, 14:39)hidden napisał(a): pablo patrz co kurła narobilem pod wplywem twojego pabla, nie dosc ze wpadlem na pomysl zalozyc akwarium to jeszcze to kurwa zrealizowalem Podobno kultowa
[Obrazek: eO2T3X3.jpg]
Escobar wisisz mi 4stowy za akwarium i kolejne 150 za roslinki i granulat Big Grin


Teraz pobierz bandita to i mieszkańcy tego pięknego zbiornika się pojawią😁


Jednak alfy nie tykaj bo na osiedlu akwedukt rzymski zbudujesz😎

Uwielbiam kurwa te sportyPodobno kultowa


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - C84S - 01.12.2023

hidden cos pieknego Smile


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 01.12.2023

Ja wiedziałem że po trójkach Escobara włącza się kreatywność ale aż tak twórczo? Pierwszy raz widzę hidden Szacun 😎 ile czasu zajęło Ci to cudo? Robiłeś to pod wpływem pablo czy tylko sam pomysł przyszedł po zażyciu?


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - hidden - 01.12.2023

Lifeisbrutal lecialem ze 3dni to mialem czas na wykminienie i zrealizowanie pomyslu naraz Big Grin
ale fakt, po tym robic sie chce doslownie wszystko Big Grin , nie chce ci sie sprzatac chaty? jebnij szczura to w 30min wysprzatasz na blysk Big Grin
dobry kozak to jest ten pablo, bandit wydawal sie mocniejszy ale po bandicie to odrazu po browary leciales i toczyles wikse a po pablo to sie w profesuro zamieniasz Podobno kultowa

ps. widze ze sie akwarium niektorym spodobalo Big Grin
jak chcecie to zaloze osobny temat gdzie powrzucam jakies fotki i filmiki w miare mozliwosci jak sie gospodarze wprowadza juz Big Grin ja tam lubie po sztachu popatrzec na takie rzeczy, moze ktos jeszcze lubi ^^


RE: 3-CMC Pablo - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 01.12.2023

Uwielbiam


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - dzwudziesty - 13.01.2024

Odebrałem pakunek z 3cmc Pablo i tak jak banditem byłem mocno zawiedziony przez jego euforyczne dzialanie tak z Pabla jestem mega zadowolony i stawiam go bardzo wysoko w hierarchii chlorow. Ma mocne wejściebi clrarhead, bardzo dobra speedowa trójka.

Wybaczcie, ale wrzyctem 200mh 5mapb u troszeczke jest grubo Big Grin