Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pro**ss**.nl - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pro**ss**.nl (/showthread.php?tid=1705)

Strony: 1 2


Pro**ss**.nl - dekadan89 - 07.01.2023

Dodaje ten sklep jako alternatywe dla funcaps. Maja wiele fajnych rzedczy np 2ce w blistrach 10mg tab, lizergamidy na bloterach jaki purr,tryptamin od groma purr freebase albo fumarany czy tabsy. jest w czym wbierać.z obserwacji widzee towar zchodi bo czesto czegos nie ma a po chwli sie pojawia nowy rzut. Są spraye do kichawy i ogolnie fajny asortyment. jest też ost szukane FXE. Ceny podobne do FC aczkowielwiek niektore produkty kilka euro tańsze.
Sam nie zamawialem ale z rserchu wiem ze sklep legit i towar trzyma fason, gadałem z typem wysyłka do pl bez problemów.
Nastepny zakup bedzie tam wiec zdam relacje.


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 07.01.2023

Ekstra odkrycie. Zaraz obczaję. Potrzebujemy więcej takich sklepów jak fun.


RE: Pro**ss**.nl - dekadan89 - 07.01.2023

Interesuje mnie 3,4 dmmc tylko czy to to samo co latalo kilka lat temu? Przeciez to kosa byla


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 08.01.2023

dekadan89 nie pomyiłeś z 4-mdmc? 4-MDMC wygladalo z załóżenia super (n-metylomefedron) ae katynony z dwoma gr. funkcyjnymi przy azocie są slabo aktywne wiiec czesto 4mdmc  to czesto nie bylo prawdziwe, struktutralne 4-MDMC tyko to to był hex, jakieś mixy.
a 3,4-DMMC - podobno "średnie, dupy nie urywa" choc wzor mówi "fuzja 3mmc z 4mmc" - nie wiem - nie załapałem sie na te czasy Sad


RE: Pro**ss**.nl - dekadan89 - 08.01.2023

jadlem to w 2015  i bylo.lepsze jak teraz cmc razem wzięte


RE: Pro**ss**.nl - fiodor - 10.01.2023

Byłem pewny, że ten sklep już był dodany na forum. Potwierdzam, że legit, przynajmniej jakiś czas temu


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 10.01.2023

Kapitan nie kurwa nie dostaniesz Podobno kultowa
 
Prosze was, używajcie mozgow, ja bym zajebal postawil sklep o nazwie DOPALACZ-CHEM.COM i go napisa na forum D**ALACZ-C**M.*OM i dalej by niektórzy pytali o kurwa nazwe w kółko (fajny sposób na nabijanie postów wql)
Te gwiazdki są zawsze tak umieszczane aby człowiek niemający IQ nogi od taboretu rozszyfrował je z pomocą google  w max 5 minut.


RE: Pro**ss**.nl - fiodor - 26.04.2023

Co ciekawe sklep ten ogłasza, że alfa pihp i mdphp sprzedaje maxymalnie do 1 czerwca, ciekawe czy to też nie zapowiedź jakichś zmian prawnych w NL. Chodziły słuchy, że w tym roku w Holandii ma wejść przecież też ban na 3cmc, zresztą jeden z vendorow też prywatnie mi o tym też napomknął


RE: Pro**ss**.nl - PUDZILLA - 26.04.2023

fiodor ten ban na cmc zapowiadany jest od tamtych wakacji, mówię Ci poważnie Podobno kultowa ale narkotyki to nie jest numer 1# w NL, protesty rolników przykładem opóźnień prac legislacyjnych


RE: Pro**ss**.nl - Lukas1985 - 20.05.2023

(08.01.2023, 12:56)horsii napisał(a): dekadan89 nie pomyiłeś z 4-mdmc? 4-MDMC wygladalo z załóżenia super (n-metylomefedron) ae katynony z dwoma gr. funkcyjnymi przy azocie są slabo aktywne wiiec czesto 4mdmc  to czesto nie bylo prawdziwe, struktutralne 4-MDMC tyko to to był hex, jakieś mixy.
a 3,4-DMMC - podobno "średnie, dupy nie urywa" choc wzor mówi "fuzja 3mmc z 4mmc" - nie wiem - nie załapałem sie na te czasy Sad


😄 4-MDMC to analog dimetylokatymonu a 3.4DMMC to analog metylokatynonu.

Dimetylokatymon sam w sobie jest kilkukrotnie słabszy od katynonu więc metylowanie to niewiele da. Na 3.4dmmc ja też się nie załapałem. I obecnie produkt może być ODBIERANY zupełnie inaczej niż lata temu. Poprostu ludzie się z-chlorowali i rozwalili tolerke w mak
 Dużo ciekawsze jest 3-FMC. Choc nie wiem czemu podejrzewałem, że i dmmc i fmc są zbanowane
 Druga sprawa. Typ ma 5-mapb czy 6-apb a Wy serio chcecie od niego ketony ? 
Do tego ma cała.game amfetamin i fenidatow a Wy szukacie NEP-a 😅
Tylko to o czym ja mówię to mówię z perspektywy kilku lat, bo widzę jak słabe jest działanie chlorow w porównaniu do choćby furanów. Czy jak wyniszczające działanie NEP-a do choćby amfetamin.