Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pro**ss**.nl - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pro**ss**.nl (/showthread.php?tid=1705)

Strony: 1 2


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 20.05.2023

(20.05.2023, 08:50)Lukas1985 napisał(a): 4-MDMC to analog dimetylokatymonu a 3.4DMMC to analog metylokatynonu.

No tak - temu nie przeczę Podobno kultowa Pisząc o 4-MDMC "n-metylomefedron" to wynika z tego to samo, że to pochodna dimetylokatynonu.


Też mi się zdawało, że 3,4-DMMC i 3-FMC są dawno nielegalne w nl. Widać nie, nikt tego nie jadł (aż do teraz) więc sie nikt nie czepił, bo jeszcze do nie tak dawna mieli 3-MMC.

Tutaj masz rację, po co brać jakieś ketony skoro mają fluoroamfetaminy, benzofurany, fenidaty.. ale zapomniałeś że jesteśmy w Polsce gdzie panuje kultura kryształu. Podobno kultowa


RE: Pro**ss**.nl - xumbo - 20.05.2023

A Darek co miał 4mdmc czy jakoś tak? Pamiętam, że wziąłem oralem 400mg i mnie ładnie porobiło obraz rozmyty i potrójne widzenie.


RE: Pro**ss**.nl - Lukas1985 - 20.05.2023

xumbo  Darek miał substancje źle opisane. Po jednym sorcie jego 3emc czułem się jak po mieszance cmc z mmc a tydzień później chodziłem po ścianach i nie spałem pół dnia. 
Jego 4mdmc to był jakiś nielegalny u nas keton. Wzór miał MDMC, napis MDMC a wzór miał zupełnie inny nie pasujący do substancji. 
Jak mu napisałem, że ma błąd to mi napisał, że nikt się wzorami nie przejmuje, bo ważne jest, że działa.


RE: Pro**ss**.nl - xumbo - 21.05.2023

Lukas1985 haha pamiętam te jego 3emc i miałem to samo raz świetny euforykow cos jak 3mmc, ale więcej speeda. A potem za jakiś czas chciałem zaszaleć i buchlem z 250, ale już tego typowego stina. Paręnaście sekund po wciągnięciu mówię sam do siebie "oj xumbo teraz to chyba nadszedł Twój koniec" Co dobrze pamiętam z tego sklepu? To na pewno maczanki i 3bmc. A pamiętacie jego jakieś kurwa 3cmc dark? xd


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 21.05.2023

Lukas1985 To ja miałem tak z 3-BMC - pierwsze sorty fajnie klepały, a to co miał później to był jakiś zwykły stymulant. 
Darek sprzedawał też słynne "mieszanki vendorskie" typu fake amph na a-pihp+mdphp+kofeina, a niektóre tematy w prochu prasował w bryły żeby ładniej wyglądały. Raz mi w torbie z naklejką MDAI wysłał MDPHP. Podobno kultowa
Dobra, koniec offtopu, to nie temat o darku. Podobno kultowa


RE: Pro**ss**.nl - fiodor - 02.07.2023

Profesor nie wysyła już do nas, zaraz żaden sklep tu nic nie wyśle. Jaki kraj, takie życie...


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 02.07.2023

fiodor nie wysyłają? Na podstronce z krajami do których wysyłają, dalej figuruje Polska.


RE: Pro**ss**.nl - fiodor - 02.07.2023

horsii dostałem od nich maila, że zawieszają (czasowo) wysyłki do PL, bo za dużo paczek wpada, a oni mają standardy. Mają nadzieję, że wróci do normy.


RE: Pro**ss**.nl - budynmalinowy - 25.11.2023

To ten sklep wprowadził szajs który miał nazwą przekonywać że to jakiś analog kokainy?


RE: Pro**ss**.nl - horsii - 26.11.2023

Technicznie to jest pochodna kokainy jak najbardziej, tylko druga sprawa że jest praktycznie nieaktywna i bardziej to jest zanieczyszczenie ulicznego koksu niż jakiś "analog" do brania.