Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować (/showthread.php?tid=1721)

Strony: 1 2 3


Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - C84S - 11.01.2023

Jestem ciekaw  Sleepy jakich "rarytasów" z substancji psychoaktywnych i leków mieliście okazji spróbować...?

...stare wycofane środki nasenne, przedwojenne laudanum, barbiturany, metakwalon, jakieś rzadkie opio np. Oksymorfon w ampułkach, a może ibogainę od afrykańskiego szamana lub inne rzadkie psychodeliki lub jakieś prawie nieosiągalne środki rozluźniające itp. o których nikt prawie nie słyszał.

Jestem ciekaw waszych doświadczeń i przeżyć - zapraszam do dzielenia się


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - H.O.P.E. - 11.01.2023

Butapren z dziadka garażu.

Teraz takich już nie ma  Tongue


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - Kapitan - 11.01.2023

4 aco met


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - horsii - 11.01.2023

4-HO-MCpT (nie mylić z MiPT-em)
4-HO-DPT
4-MPC
R-MMC (5-ME / 5-Me-BK-MDEA)
Difenidyna


zamierzam spróbować w jakiejśtam, myslę że niedalekiej przyszłości Qualuudes - tego legendarnego metakwalonu który obecnie nie jest nigdzie dostepny medycznie bo wszyscy na nim pizdowali i latali tak, że po paru latach na rynku, szef firmy produkującej ten specyfik powiedział (parafrazując) "Qualuudes odpowiadają za 2% naszych zysków, ale za 98% naszych problemów". Podobno kultowa Podobno kultowa Niedlugo pozniej wycofali i sprzedali prawa.


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - Lemoniasty - 11.01.2023

3-metylofentanyl


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - SynJanusza - 11.01.2023

Z najrzadszych to mediknet - tabs dla ludzi z adhd, niestety nic prawie po nim nie poczułem. Sad


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - Matrix - 11.01.2023

Prawilna tabletka ekstazy podwójna wisienką.Calutki drugi Sunrise się na tym przeleciało. Czadersko to mało powiedziane. Jak ktoś ma dostęp do takiego towaru dawajta znać 😊


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - Szyderca - 11.01.2023

Lucky 7 zielone z koron


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - DissoEnjoyer - 13.01.2023

Tetrazepam - wycofany w 2013 roku w całej Unii Europejskiej. Wyróżniało go wybiurcze zwiątczenie mieśni.
Difenidyna - bardzo króko dostępny dysocjant, obecnie niedostępny. Wyróżniał go czysty agonizm NMDA - i nie rusza za bardzo innych receptorów, więc świetnie nadaje sie miksów... ZE WSZYSTKIM ! Smile

5-DBFPV - też krótko dostępny analog MDPV, o charakterystycznym działaniu - związek posiadał efekty psychodeliczne - wizualne oraz słuchowe. W przeciwieństwie do innych ketonów, powodował uspokojenie Smile


RE: Wasze RARYTASY- najrzadsze dragi, jakich mieliście okazję spróbować - C84S - 04.02.2023

Ja ostatnio próbowałem Hex Analog od Escobara - bardzo przyjemny specyfik - tylko trzeba bardzo uważać z dawkowaniem.