Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. (/showthread.php?tid=1744)



Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - SztywnyMisza - 14.01.2023

[Obrazek: jelenia-gora-marihuana-1-1-696x498.jpg]

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, z których łącznie można uzyskać ponad 200 porcji handlowych. Obecnie policjanci ustalają czy mężczyzna nie zajmował się również handlem środkami odurzającymi. Teraz m za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 45-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej w mieszkaniu posiada środki odurzające, co wkrótce się potwierdziło. W zajmowanym przez niego lokalu mundurowi znaleźli marihuanę ukrytą w pojemniku po kapsułkach do prania. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 200 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Teraz za przestępstwo, o które jest on podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło kryminałki.pl


RE: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - kot_kreskowy - 14.01.2023

Trochę zioła i wielka mi afera...😎


RE: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - furiat - 15.01.2023

wyroki za trawe sa dla mnie rzecza smieszna ale ludzie tez zamiast konkretnie kitrac jarunek to trzymal w kapsulkach do prania..
niech bog go trzyma w swej opiece


RE: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - JokerRC - 17.01.2023

Ustalili Kryminalni skąd wiedzieli jak się nie chwalił np


RE: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - Dilleraaaa - 18.01.2023

Do 10 lat za trochę zioła masakra.Ale dzisiaj miałem pojebany sen właśnie po hydroksyzynie związany z ziołem.Że groziło mi do 3 lat ale adwokat mnie wyciągnął z tego i miałem wyrok w zawieszeniu a później się wjebałem na 10 lat xD. furiat Śmieszne wyroki?Mi by się nawet na miesiąc nie widziało iść grzać puche


RE: Kryminalni ustalili, że 45-latek trzyma marihuanę w domu. - mati54 - 20.01.2023

Pewnie po pracy lubil sie wyluzowac a ci juz ze diler