Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Leśne wygibasy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Leśne wygibasy (/showthread.php?tid=1745)

Strony: 1 2


Leśne wygibasy - kot_kreskowy - 14.01.2023

...słyszę te kurwy, są bardzo blisko mnie, czuję jak swoimi twardymi ryjami wrzynają się w ziemię w poszukiwaniu pędraków raz po raz godząc mnie w plecy. Odpływam...
...trzask świerkowej gałązki wybudził mnie z letargu. Dookoła panuje półmrok. Jego futro umorusane wyschniętym błotem, w dotyku przypominało jakby zbroję. 
Pancerne futro... Po co mu to? Czy przebija się nocami przez gęstwiny pokrzyw?
Mały pierdolony żywy taran, coś przeżuwa głośno przy tym mlaszcząc, jego białe zaokrąglone kły odbijały światło migoczącego za koronami drzew księżyca.
Spojrzał na mnie...
– Kurwaaaaaa!!!! - wykrzyknąłem to z siebie z taką siłą, z jaką Pudzian powala swoich przeciwników.
Zrobił się taki popłoch, jakby ktoś do kurnika wrzucił granat.
Spierdoliły gdzieś w krzaki, rozbiegły się po lesie niczym małe dzieci po placu zabaw, a towarzyszył temu jeden wielki gwizd i rumor.
Pierdolone dziki...

Rękami podparłem się o ziemię lecz nie potrafiłem wstać, nie czułem nóg.
Rower leżał dwa metry obok, pociągnąłem go do siebie,  sakwa była rozerwana lecz w środku znalazłem jeszcze jeden ocalały napój.
JEST ŻYCIE😃
Zapaliłem latarkę w poszukiwaniu tematu lecz jedyne co znalazłem to puste worki porozrzucane dookoła... Jprdl, 15 gram alfy i wszystko wjebane???😲
Spojrzałem na telefon,  bateria ledwo dycha i uświadomiłem sobie, że jestem drugi dzień poza domem.
Dwa dni i jebane 15 gram alfy...

Edit: 3 dni, bo jeszcze jeden w domu ty ćpunie!!!

Czucie w nogach wróciło, bateria w telefonie umarła całkowicie, a ja byłem w środku lasu niewiedząc nawet gdzie.
Świt stawał się faktem.

Gdy dotarłem na skraj lasu, ujrzałem zaparkowaną przy hangarze awionetkę, a na polu z drugiej strony drogi stały dwa szybowce jakby gotowe do holowania.
Wiedziałem już gdzie jestem ale do domu miałem jakieś 25 kilometrów pedałowania.
Ała...😎


RE: Leśne wygibasy - horsii - 14.01.2023

Haha, i to jest trip, a nie historyjka "wrzuciiiśmy piguły i była niezła pizda". +1


RE: Leśne wygibasy - kot_kreskowy - 14.01.2023

horsii 
Ja wtedy wróciłem do domu tak umorusany, jakbym z jakiegoś wietnamu wrócił 🤣
Niczym żul...


RE: Leśne wygibasy - C84S - 14.01.2023

kot_kreskowy masz talenta do pisania opowiadań i to w dodatku ciekawych 😊
Szacun 👏
Trzyma w napięciu... 
Czekam z niecierpliwością na kolejne ☺


RE: Leśne wygibasy - kot_kreskowy - 14.01.2023

C84S 
Thx😊
Stay tuned😎


RE: Leśne wygibasy - SztywnyMisza - 14.01.2023

Fajnie sie to czyta poprawiło mi to humorek Podobno kultowa


RE: Leśne wygibasy - Kapitan - 15.01.2023

Fajny trip raport


RE: Leśne wygibasy - PUDZILLA - 15.01.2023

styl gonzo, zajebiste


RE: Leśne wygibasy - DissoEnjoyer - 21.01.2023

Ładnie poleciałeś chłopie - esencja szaleństwa, alfowego popłochu. Nogi musiały boleć po takim dystansie pedałowania, nie wyjebałeś się pod drodze ?  Podobno kultowa


RE: Leśne wygibasy - Bam - 22.01.2023

fajnie ale gorzej sie szuka .. ja tez 15g hexa schowalem w lesie i nie ma moze po zimie spsubuje ostatni raz ;Smile