Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - sebekx9 - 18.03.2023

[Obrazek: DAE1244-E-E010-4822-9-CFF-FDBEAC720-DAF.jpg]

Przetestowane przez dwa szczurki:
#1


Szczur z nisko-średnią tolerancją
Na start próba alergiczna 50mg, później 150mg czyli typowa dawka 3 ICE z „miasta”. Pierwsze wrażenia po kilku minutach „słabsze od ICE”. Szczur dorzucił po 15 jeszcze 120-150mg do pieca (wszystko donosowo). Tutaj jak twierdzi otrzymał pelnie efektów. Określa, ze sort bardziej euforyczny niż ICE, ale bardziej w stronę pójścia na imprezę potańczenia, dużo energii towarzyszy laborantowi. Czas trwania 40-45min po czym zaczyna powoli schodzić.
Po 1,5h od ostatniej dawki przygotował sobie bombkę 350mg. Weszła po około 30min. Pierwsze 10minit bardzo duża dawka serotoninowej euforii, aż ciężko było nie siedzieć. Po tym nastąpiła chęć żeby potupać nóżka. Czas trwani głównych efektów 1.5h. Oral wg szczura sporo więcej euforii, i wg niego lepiej się przyjmuje niż sniff.

#2

Szczur z duża tolerancja na beta ketony, co tydzień przerabi po pare g.


Szczur przygotował sobie 300mg na sniff i 600mg oral. Po 30minutach zaczęło wchodzić wtedy dorzucił sniff. Odcięło go na ten czas (tak opisuje). 2h później po zejściu efektów oceni na spoko fazę, aczkolwiek zastanawia się czy to 3cmc bo mocno „czuł rozlewkę”. Szczur miał przyjemność testować Guzmana i ocenianego dużo wyżej.

Dodam, ze jeden i drugi oceniają zapach tego sortu na „czuc posmak kiszonych ogórków”, dodatkowo wg nich delikatnie gryzie w nos.


RE: 3-CMC Omikron - fiodor - 18.03.2023

Chyba się skusze, bo od czasu do czasu lubię trójki dające serotoninowe eufo w bonusie


RE: 3-CMC Omikron - rocky90 - 24.04.2023

sebekx9 wystawiłeś zdjęcie i masz produkt w kamieniu?Na stronie jest puder i ludzie tu wcześniej też w pudrze zdjęcia wstawiali.To jest w końcu kamień czy puder?


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 24.04.2023

rocky90 
To nie jest typowy puder.
To jest po prostu w formie drobnego kryształu, choć zdarzają się i większe.
Na stronie też to widać jak powiększysz sobie zdjęcie.


RE: 3-CMC Omikron - Escobar - 25.04.2023

3cmc omikron to krystaliczny proszek, w którym moga trafić sie wieksze krysztalki / grudy . Jest ich mało ale mogą sie trafić.


RE: 3-CMC Omikron - Stefan293 - 25.04.2023

Ej a jak z działaniem ? Ktoś się wypowie ?


RE: 3-CMC Omikron - rocky90 - 27.04.2023

Przecież masz wyżej napisana zajebista recenzje.Jest to bardziej euforyczny kamień który bardziej aktywny jest przez żołądek jak sniff.Swoja droga taka trochę odwrotna trójka ale ja w sumie to lubię euforię.Ciekawe czy tak szybko gaśnie magia jak np. przy czwórkach.Właśnie leci do mnie ta trójka i 4cmc Coco to zdam relacje.


RE: 3-CMC Omikron - rocky90 - 28.04.2023

Jestem po testach i powiem tak to jest bardziej euforyczna trójka także podanie też powinno być oral że względu na serotoninę(tak jak 4cmc).Oczywiście sniff też wchodzi tylko trzeba trochę więcej posypać.Jak za tą cenę to naprawdę warto jeżeli ktoś lubi euforię z nienachalnym speedem.Jest to taka odwrotność jaka powinna być trójka gdzie speed gra pierwsze skrzypce a euforia gdzieś tam w tle.Polecam jeszcze w takiej promocji to naprawdę warto.Wieksze sniffy naprawdę robią robotę silna euforia że speedem.


RE: 3-CMC Omikron - Sepu03 - 17.08.2023

(28.04.2023, 16:02)rocky90 napisał(a): Jestem po testach i powiem tak to jest bardziej euforyczna trójka także podanie też powinno być oral że względu na serotoninę(tak jak 4cmc).Oczywiście sniff też wchodzi tylko trzeba trochę więcej posypać.Jak za tą cenę to naprawdę warto jeżeli ktoś lubi euforię z nienachalnym speedem.Jest to taka odwrotność jaka powinna być trójka gdzie speed gra pierwsze skrzypce a euforia gdzieś tam w tle.Polecam jeszcze w takiej promocji to naprawdę warto.Wieksze sniffy naprawdę robią robotę silna euforia że speedem.
Też jestem po testach i mam takie samo odczucia więc nie ma co się rozpisywać przede wszystkim cena odpowiednia nie jest to nie wiadomo co ale jest git dla mnie minusem jedynie jest taki jakby lekko wilgotny temat? Ciężko się nim operuje i klei się po dill ale tylko troszke tak to polecam🤪


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - rocky90 - 21.08.2023

Sepu03 ja zamawiałem dość dawno to może rzut był inny bo produkt nie był wilgotny.