Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Sepu03 - 21.08.2023

(21.08.2023, 21:14)rocky90 napisał(a): Sepu03 ja zamawiałem dość dawno to może rzut był inny bo produkt nie był wilgotny.

Hmm to nie wiem albo tak jak mówisz albo warunki w transporcie mogły jakoś wpłynąć 🤪


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - PIXA - 22.08.2023

Sepu03 3cmc Omikron sam w sobie ten sort jest lekko mokrawy. Transport raczej na to nie wpłynął


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 22.08.2023

Miałem omikrona kilka miesięcy temu też był wilgotny, myślę że piszemy o tym samym sorcie


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Sepu03 - 31.08.2023

(22.08.2023, 10:04)Lifeisbrutal napisał(a): Miałem omikrona kilka miesięcy temu też był wilgotny, myślę że piszemy o tym samym sorcie

Niestety gdy się zagłębiłem w temacie cmc to naczytałem się że źle się z nim dzieje gdy jest na wierzchu (powietrze światło wilgoć) więc najprawdopodobniej trafiłem jakiś końcowy rzut nie najlepiej przechowywany ogólnie w mocy ciężko powiedzieć czy tez stracił no bo spodziewałem się że po takowej cenie nie wiadomo co to nie będzie a też jadłem w ostatnim czasie 4mmc ( tutaj też śmieszna historia bo tam ludzie też piszą o 2 sortach mokrym i suchym no i cóż tam też trafiłem ten gorszy) Gorszy pod względem działania myślę bo MMC było leciutko wilgotne na prawdę. Ale jednak jedząc pierwszy raz owy specyfik znając same legendy to spodziewałem się sporo więcej ( do momentu MMC nie miałem do czynienia z innymi ketonami około 4-6 miesiecy temu) może uda się zregenerować w końcu u będzie sens podejść do tego drugi raz ale na razie nie widzę sensu skoro taki Omikron w bombach 0,5 nie robi wrażeniaBig Grin


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Epsiakos - 31.08.2023

Sepu03 jak jesz dużo chlorow czyli cmc to MMC nie zrobi takiego wrażenia jakbyś chciał Smile zalecam dłuższą przerwę od chlorow i dopiero usiąść do mmc


A co do mocy, Omikron jest słabszy od takiego Pablo czy Bandita


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Sepu03 - 04.09.2023

Przecież pisałem że do MMC zasiadałem przed moim lotem cmc dopiero dalej pisałem że drugie podejście do MMC zrobię gdy się trochę ogarnę bo na razie nie widzę sensu. Może trochę chaotycznie tam pisałem ale jak patrzę na godzinę to musiało to być po nocy Wink


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - daniel776 - 22.11.2023

pobieral ktos w ostatnim czasie? prosilbym o jakas recenzje lub chociaz skrobniecie paru slow


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 24.11.2023

(22.11.2023, 16:17)daniel776 napisał(a): pobieral ktos w ostatnim czasie? prosilbym o jakas recenzje lub chociaz skrobniecie paru slow

Podbijamy pytanie


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - drpepper - 23.01.2024

Jak ten teraźniejszy sort? Ktoś napisze cokolwiek na jego temat?


RE: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Gregor91 - 30.01.2024

Ja pobierałem na początku miesiąca. Sort w porównaniu do tego co miałem okazję testować z pół roku temu jest mniej wilgotny. Kolor na linii biały wpadający w lekki bez. Wiadomo, że nie ma podjazdu do pelnoprawnych sortów, bo to tzw. resztki, ale sort jest jak najbardziej aktywny. Z uwagi na niską cenę, ja go wykorzystuje do mixowania z innymi trójkami i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Pzdr