Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - RaeminGhos - 25.01.2023

Sandał I jak wrażenia?


RE: 3-CMC Omikron - Dilleraaaa - 26.01.2023

3-CMC Omikron
Z góry sorry za jakieś błędy lub niezrozumiałe słowa ale pisze to na lekkiej bombie. Zdjęcia zrobione( ale nie wiem jak usunąć te dane do końca ) xD
Wygląd proch, zdarzyło się kilka kryształków podczas kruszenia kartą na pewno nie rozjebie się wam to na pół pokoju xD dla bezpieczeństwa można kartki użyć jak ktoś ma obawy.Na pierwszy rzut poszedł sniff 390 mg wchodzi delikatnie wręcz bym uznał za delikatnie..ani noska nie drażni bardzo, spływ też łagodny co było dla mnie lekkim zdziwieniem bo przy każdym temacie muszę przepić spływ.Jak już wszystko pięknie nam spłynie ( tak po około 10 minutach).Stopniowo wchodzi fazka nie jest to jakieś jeb jak przy pablo czy guzmamie,ale jak dla mnie daje.Ogólnie u mnie czas działania utrzymywać się 1h i 12 minut.Było ogólnie tak lajtowo ( dopóki pewny osobnik mi ciśnienia nie podniósł).Później jeb na drugą dziurkę też poleciało 400mg no i jak dla mnie było pięknie.Ale całkowicie inne działanie niż przy normalnym 3cmc dla mnie ten Omikron był zdecydowanie euforyczny,speed może lekki,ale ale to tylko moje zdanie.Euforia była no cóż tutaj więcej pisać.Mi podszedł ten Omikron mimo,że opinie były takie były 🙂 Zapomniałem dodać, że bardzo szybko idzie ta trójka w sensie przez dorzutki częste


RE: 3-CMC Omikron - Beeniepatu - 26.01.2023

Dilleraaaa 390mg sniff na start? Ty ostatnio tyle benzo zezarles, i to o tak dlugim poltrwaniu, ze nawet tyle w nos Cie prawilnie nie klepnie. Chocby temat byl najmocniejszy na swiecie. Twoja recka, wiedzac na czym obecnie lecisz, nie jest w zaden sposob merytoryczna. No offence, ale znajac background trzeba to uczciwie powiedziec.


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 26.01.2023

Dilleraaaa 
Zastanawiało mnie, skąd u Ciebie inne odczucia, że całkowicie inne działanie od innych trójek, no i teraz wszystko jasne.
Prawdopodobnie to benzo zbiło Cię z tropu😁
No nic, baw się. Weekend idzie.


RE: 3-CMC Omikron - Dilleraaaa - 26.01.2023

Beeniepatu kot_kreskowy Benzo to swoją drogą.Ale spokojnie jak tak bardzo mogło mieć to wpływ na recke to jutro zrobię z resztek omikrona test i zobaczę czy mam takie same odczucia czy inne


RE: 3-CMC Omikron - Beeniepatu - 26.01.2023

Dilleraaaa polecam dotyczac o czasie poltrwania klonow 😎


RE: 3-CMC Omikron - Dilleraaaa - 27.01.2023

Ok,ok na pewno poczytam.Recke pisałem szczerze i normalnie zadziało.A odnośnie tego,że inny był ten Omikron niż 3cmc inne to pod względem działania taki delikatny wjazd i zdecydowanie przewaga euforii.Może źle to ująłem


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 27.01.2023

Cieszy mnie ta przewaga euforii.
Cięzko taką informację wydobyć od innych nawet bezpośrednio ich pytając🤯, co tylko pokazuje jak niektórzy ludzie tu mają zjebane głowy od nadużywania tego sportu.
Odpocznij mordo po tym benzo, dopiero wtedy bierz się za jakieś recki.


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 27.01.2023

Chlop wzial prawie grama nosem w godzine, wiec to pokauje jaki ten sort jest chujowy sorry ale to sa fakty, zostaje czekac na powrot guzmana poki co omijac Sad


RE: 3-CMC Omikron - SztywnyMisza - 27.01.2023

mati54  masz zdjecie tego mozesz wstawic ?