Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - Maniek - 27.01.2023

SztywnyMisza A Ty jak oceniasz ten sort tak szczerze? Bo jeden pisze, że praktycznie nieaktywne, drugi, że dobre eufo...


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 27.01.2023

Nie robilem niestety Sad , lacznie ze mna 3 osoby, ktore testowaly mowily to samo, czyli nieaktywny sprzęt, imo to jak wyczuwalny jest sniff (robiac pablo czy guzmana na pyl i tak sie go czulo w nosie) jest to niepokojace

Ps

horsii  pisał recke pillsow, z ktorej jasno widac moc nowych zabawek od esco Sad , miejmy nadzieje ze to taki jednorazowy wystrzał sie trafił, bardzo licze na powrot guzmana jednak pojawiaja sie znowu obawy co do mocy Sad


RE: 3-CMC Omikron - SztywnyMisza - 27.01.2023

Maniek ocienam sort na aktywny i to szczerze mowie nie wiem czy dostałem omikrona ale o niego prosiłem były białe male kryształki nie to co dekan ma czyli typowy pyl jak piasek waliłem tylko iv go to fajnie mnie wyczesało wjazd jest dosyć konkretny podobny do guzmana ale do guzmana mu trochę brakuje  zawroty głowy były i rozlew eufo fajny jak to przy iv  jednak sort mogę polecić z czystym sumieniem niestety nie wiem jak sniff czy oral


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 29.01.2023

Pierdolenie o szopenie... Jak wzięli 3-ke z nagrody i jedzą w 5-ciu po mikro cipc3 przez całą noc to wiadomo że chuja zrobi jak każda 3-ka....

Tutaj trzeba zacząć od bombki minimum 0,3- 0-8 zależy od tolerancji i poprawić w oba otwory ,,nośne'' tak po 20 minutach od aplikacji bomby 😁

Nie jest to koks z Kolumbii, stara dobra krajoweczka, ani żaden Mitsubishi ale jak wiesz jak się z tym bawić to można i 48 na luzie lecieć nie odczuwając na koniec praktycznie żadnej zwały...

Ale...

O tym więcej wkrótce Smile


RE: 3-CMC Omikron - RaeminGhos - 29.01.2023

tome3eqkks 
No to zaciekawiłeś mnie teraz, czekam na rozwinięcie Twojej wypowiedzi w niedalekim poście Tongue
Bombki najlepsze generalnie, chociaż start to lepiej sniffem, efekt jest od razu


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 30.01.2023

Zgodzę się- efekt jest odrazu, ale zaczynając od sniffa nie wydobędziemy z 3-ki tego co najlepsze , a napewno nie w takim stopniu.

Zgodzę się- efekt jest odrazu, ale zaczynając od sniffa nie wydobędziemy tego z naszej trójeczeki co da nam wchodząca jak tampon w piz*e bombka Wink


RE: 3-CMC Omikron - RaeminGhos - 30.01.2023

Nie jestem pewien, ale sniffem jest bezpieczniej po prostu też sprawdzić czy dany temat jest mocny, potem można się bawić w bombki. Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem bombek tak jak Ty


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 30.01.2023

RaeminGhos 

I znowu bardzo mądrze, właśnie troszeczkę nawiązałes do mojej przyszłej recenzji  Big Grin

Zdradzę tylko że z 25g Omikrona zostało niecałe 5g  -  i z czystym sumieniem powiem że:

-Warto pobrać!


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 30.01.2023

Z twoich wpisow wyglada jakbys zezarl 20 g tematu w 2-3 dni, trojka nijak sie nadaje do ciagow, walenie praktycznie w 20 minut jak napisales grama tematu to zart, normlanie bym napisal ze twoja tolerancja jest tak ogromna ze szkoda marnowac sprzet ale tutaj dochodzi aktywnosc a dokladniej jej brak, guzmana wystarczylo 80-100mg i efekt byl smaczny a tutaj mowimy o 1000mg w ciagu godzin i nie ma fajerwerkow, kazda osoba potwierdza tylko ta opinie, omikron to wpadka od esco, badzmy dobrej mysli ze jednorazowa


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 30.01.2023

Nie mówię że nie mam wysokiej tolerancji, ale jak Ciebie 80-100mg guzmana na godzinę klepalo to chyba nie wiesz jak działa 3cmc tak naprawdę, albo jesz raz na rok i  bez tolerki...

20g poszło w dwa dni ale nie jadłem tego sam stary...🤣 
A opinie które tutaj wypisuje nie są tylko moją indywidualną oceną...
Są natomiast zbiorem odczuć kilku testerów o różnej wrażliwości i tolerancji...

OMIKRON= GUZMAN ale o tym później jak pisałem wcześniej...
Jak dla mnie żadna wpadka Esco, wystarczy umiejętnie podejść do sprawy i sort aktywny z lekkim eufo - ale na każdego z nas może działać inaczej, ja raczej jestem smakoszem trójeczek i podoba mi się ten Virusek 😎