Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - fiodor - 30.01.2023

tome3eqkks s tym że Omikron = guzmman to już przesada, guzman to prawilna Troja jaka ciężko znaleźć w sklepach. Od razu czuć jak wypierdalaj elegancko dopaminę


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 30.01.2023

Omikron też stary Wink


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 30.01.2023

Chlopie skoncz pierdolic, wyjebales w 20 minut prawie gram towaru i mowisz ze to dobrze klepie ? Dla ludzi myslacych wystarczy zerknac na watek o guzmanie a o tym sorcie i samemu wyciagnac wnioski.
Ps
Wygrales jakis konkurs i lizesz dupe zeby vendor dal ci znowu gratisy ? Niestety tak to wyglada.
Ps2 
Nie bede sie juz udzielal w tym watku, wiec prosze tez mnie nie oznaczac w odpowiedziach, opinie wyrazilem dla mnie omikron to 1/10 mocy guzmana, jest dostepna trojka pablo ktora jest jak najbardziej aktywna, dla mnie wybor ktora testowac oczywisty, leci do mnie wisnia (prawdopodobne nowy sort skoro powrot), dam opinie jak doleci 

fiodor ma 100% racji, szczury wrecz blagaja o ten sort, dla mnie to byla najlepsza trojka jaka testowalem   

Pozdro wszystkim


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 01.02.2023

Nie interesuje mnie twoje zdanie samplarzu pier...  
Żebyś ty tyle guzmana co ja przejadł to byś mógł się wypowiadać i porównywać sorty...wracaj na dopka do swojego mentora sergiusza tam takich idiotów na rękach noszą Smile

A Twoja zazdrość o moją wygraną w konkursie u Słonia - ...nawet nie wiesz jak bardzo mnie uskrzydla, tym bardziej że jeszcze nic z tego prawie nie zjedzone, a ty samary na dworcu po weekendzie zlizujesz Wink

Pozdrawiam


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 01.02.2023

mati54 Widocznie ma wyjebaną tolerancję i dla niego to jest okej.A jak kogoś mniejsze dawki nie klepią to źle


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 01.02.2023

mati54 , tome3eqkks 
Czy wy macie olej w głowie?
Przecież tego się nie da czytać. 
Wyzywacie się nawzajem jak owłosieni troglotyci z maczugami, a przecież każdy z was ma rację.
Swoją rację, swoje odczucia, swoją tolerancję, swój organizm.

Ja na ten przykład cały czas myślałem,że też dostałem virusa dopóki nie przeczytałem recek w dziale pabla...
Nowy sort, nowe wrażenia i sam się w chuja zrobiłem... Podobno kultowa
To jest dopiero patola. Ja, kurwa, stary wyjadacz...brak mi słów na siebie.
SztywnyMisza miałeś rację od samego początku to nie był virus.
Zmyliło mnie to, że wszyscy dostali Omikron,był to też całkowicie bezzapachowy sort gdzie Pablo zawsze wonił, no i te brązowe frakcje- czego wcześniej w Pablo nie obserwowałem...
Dobra, bo im bardziej się tłumaczę, tym bardziej się pogrążam Podobno kultowa


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 01.02.2023

kot_kreskowy 

Zgodzę się z Tobą Kocie, ale tu chodzi o to, że nie będzie mi jakiś pet pisał żebym skończył pier*dolic...  Piszę co myślę, od tego tutaj jesteśmy...

A mówisz że Omikron brązowy czy Pablo (nowy) ?
Bo tak się składa że było pobrane 25/25 akurat tego i tego i teraz sam nie wiem 🤣
Tak czy siak oba aktywne 😎


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 02.02.2023

tome3eqkks 
Jesteśmy tu po to by pisać opinie o sortach.
Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie nt innych użytkowników.

Ponadto tak,sort Pablo jest nowym sortem.
A ja nigdzie nie napisałem że jest brązowy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.


RE: 3-CMC Omikron - fiodor - 02.02.2023

tome3eqkks a od kiedy to częstość, ilość spożytego 3cmc sprawia, że mozesz najobiektywniej ocenić jego moc ? To chyba raczej działa w drugą stronę... Chyba, że dbasz o redukcję szkoda i robisz odpowiednie przerwt i w tym czasie dbasz odpowiednio o regeneracje, w Co szczerze mówiąc wątpię.


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 02.02.2023

(01.02.2023, 04:32)tome3eqkks napisał(a): Nie interesuje mnie twoje zdanie samplarzu pier...  

...wracaj na dopka do swojego mentora sergiusza tam takich idiotów na rękach noszą Smile

A Twoja zazdrość o moją wygraną w konkursie u Słonia - ...nawet nie wiesz jak bardzo mnie uskrzydla,




I jeszcze jedna sprawa.
Coś Ci powiem kolego.
To, czy kogoś lubisz czy nie, to twoja sprawa, ale nikogo tutaj z użytkowników obrażać NIE BĘDZIESZ.
Nie pozwolę na to.
To nie jest ani rynsztok, ani trzepak na podwórku.
Każdego z nas obowiązuje tu KULTURA WYPOWIEDZI oraz szacunek dla rozmówcy, Ciebie też.
Ponadto nie masz żadnych kompetencji aby kogokolwiek wyganiać stąd czy nawet sugerować coś takiego.
Wszyscy razem tworzymy to miejsce i każdy ma tu prawo wyrażać swoją opinię o danych sortach czy sprawach.
Mam nadzieję, że się rozumiemy i przyjąłeś to do wiadomości.

Ciebie mati54 to też się tyczy.


Ponadto tome3eqkks nikt nie zazdrości Ci wygranej, wręcz przeciwnie. Zasłużyłeś na wygraną a ja cieszę się, że miałem godnego rywala w konkursie😁

I zamiast zazdrości, wolałbym aby Cię uskrzydlała wiedza i dzielenie się nią z innymi.


Przepraszam moderację za offtop ale na takie wpisy będę reagował odpowiednio😎[/color][/font][/size][/color]
[/quote]