Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 02.02.2023

Ogólnie moim zdaniem lekki spam się robi.A to wątek o 3cmc Omikron a nie kto jakie dawki wali.Jeden przyjmie grama i odczuje lekkie działanie.Drugi nie ma tolerki przyjmie 200mg i go wyjebie i na odwrót ta sama sytuacja jeden przyjmie 200mg i go nie porobi nawet jeśli ma niską tolerke a drugi jebnie grama i jest WOW po gramie to każdego jebnie


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 02.02.2023

Lifeisbrutal 
Niektóre sytuacje trzeba wyjaśniać od razu. Oczywiście jeśli to słuszne.

A posty o dawkowaniu są jak najbardziej na miejscu. To ważna informacja  dla innych.


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 02.02.2023

kot_kreskowy Owszem posty o dawkowaniu są jak najbardziej na miejscu.Ale takie dziecinne lekko zachowanie i wykłócanie się w dziale danej substancji to już lekka przesada mogą to robić na priv takie jest moje zdanie


RE: 3-CMC Omikron - tome3eqkks - 04.02.2023

Przepraszam że się uniosłem ale wyprowadził mnie z równowagi tekstem,, skończ pierdol*ć''

Angel


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 05.02.2023

                       3-CMC Omikron
Trzecia trójka,którą miałem okazję już spróbować.Na wstępie(sorry zdjęcia nie będzie wyjebało mi neta,reset no zjebało się wszystko)A tak bardzo chciałem wstawić.
                         3-CMC Omikron
Rozłożyłem to na dwa dni pierwszego dnia poleciało 150mg sniff( nie mam tolerki na chlory).Ogólnie chyba nosek mam delikatny bo k*rwa tak mi łzy leciały,lekko szczypało.Rozkręcało się w szybkim tempie z jakieś 5-10 minut i odczułem euforie zamiast speedu.W tej trójce właśnie nie wyczułem go wcale.Puściłem sobie muzę na głośniki i dosłownie trzymając go przy uchu zastanawiałem się czy jestem głuchy czy głośnik się zjebał( okazało się, że telefon był zbyt daleko od niego mniejsza xD).Zaskoczyło mnie działanie tej trójki przez same euro.Trójka sprawia,że dosłownie chce się robić kreatywnego ja np.Zacząłem pisać jakąś tam piosenkę chociaż nigdy się tym nie zajmowałem.Ogromna chęć na dorzutki najpierw 150mg później 300mg.Z racji iż jarałem Spice King to następnego dnia zrobiłem testy na czysto.Kolejnego dnia działanie lekko się zmieniło wyczuwalny był lekki speed.Zdjęcia nie ma,ale sort czysty biały,małe drobne kryształki też się pojawiły przewaga prochu.Ogółem oceniam te 3-CMC na bardzo dobrej jakości  Smile


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 05.02.2023

Lifeisbrutal 
Dobra robota💪

Przyznam,że zaciekawił mnie ten virusek.
Koty uwielbiają euforyczne tematy😁


Skoro to takie euforyczne, to trzeba to w bombach ładować😀


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 22.02.2023

Dobra, lecim z tym koksem Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20230221-114910101.jpg]

3CMC OMIKRON - NAGRODA

Dobra, widzę, że musimy sobie coś wyjaśnić, bo ludzie, którzy tu piszą, że ten sort jest słaby to powinni udać się na odwyk, bo sam detox ni chuja, nie pomoże.
NIE, ten sort na pewno nie jest słaby.
Ten sort jest co najmniej dziwny i zaraz do tego dojdę.
Najpierw ważne fakty.

W miniony weekend testowane 5g FunkyBrown + 1g Nep (słoniowe)
Bezpośrednio po weekendzie, w poniedziałek, testowane ponad 3g klefa od esco(SZTOS)
No i właśnie wczoraj, po takich wygibasach testowałem virusa.
I powiedzieć, że mnie klepło, to jak nie powiedzieć nic.
Euforycznie wyjebało mnie z kapci, ale...
Do tego sortu trzeba odpowiedniego podejścia.
Kociego podejścia 😎

Ten sort w małych dawkach w zasadzie nie działa, ale to co się dzieje gdy zarzucimy solidną bombę, to.... Ulala😁
Podejście pierwsze sniff 200 - zero efektu
Podejście drugie bomba 500- lekkie smyranie, coś jakby chciało sle nue może
Podejście trzecie bomba 500, no i wtedy zakurwiło😁
Nie mam  zielonego pojęcia skąd ten virusek wydobył jeszcze ze mnie serotoninkę, bo jednak dzień wcześniej zeżarłem sporo klefa(bardzo zacnego swoją drogą😎), w dodatku w weekend funky też mnie niewąsko wypłukał, to mimo mojego stanu, 3cmc Omikron wypierdolił mnie na euforyczną orbitę, fala cudownego ciepełka wypełniła koci brzuszek, a me drżące paluszki wędrowały po nim niczym po pluszowym misiu😁
KURWA, UWIELBIAM TO❤️
Eufo leci dość wysoko już od samego początku, speed jest bardzo słabo wyczuwalny ale też jest.
No i jak to kurwa długo trzyma... No w chuj długo i cały czas euforycznie😁

Sort nie jest w żadnym wypadku słaby!
Fakt, na start trzeba załadować konkretnie, ale jak ta dawka wejdzie, to leci z tobą jak z podartą😎
I to jest kurwa piękne ❤️

W me gusta trafia idealnie i to co zaraz napiszę zapewne wzbudzi niemałą kontrowersję oraz wywoła olbrzymi BÓL DUPY u niektórych ćpunów, lecz.... jebie mnie to😎
Uważam, że mimo wszystko ten oto

[Obrazek: IMG-20230221-115129572-2.jpg]

jest lepszy od obecnego 3cmc pablo. 
TAK!
Bo pomimo solidnego dawkowania, to co on odpierdala z serotoninką, to jest coś wspaniałego.
I choć 3cmc pablo zajebiście klepie i wystarczają małe dawki, to jednak pod względem uwalnianej euforii, obecnie nie ma podjazdu do virusa.
W dodatku pięknie mnie porobił pomimo wypłukania, to teraz jak to musi dopiero klepać, gdy podejdzie się do niego będąc wypoczętym....
Na samą myśl cieknie mi ślinkaSmile

Jak dla mnie solidne 8/10 , ale zrozumiem gdy komuś nie podejdzie.
Zapewne fanom euforycznych sortów baaardzo się spodoba.
Gwarantuję😎
I polecam.


RE: 3-CMC Omikron - PUDZILLA - 23.02.2023

kot_kreskowy jak sniff 200mg i bombka 500mg ledwo klepie to jak sort może być mocny xD i ktoś ma jeszcze na odwyk się udać, sorry ale ja tego nie kupuje Podobno kultowa


RE: 3-CMC Omikron - ProducentRC - 23.02.2023

Kocie piszesz o odwyku a sam walisz 200 sniff i "zero efektu" u mnie jest cmc po którym 150mg nie wiadomo co sie dzieję, libido takie że auuuuu, eufo magia, a tutaj 200mg i nic... Tak chyba nie powinien działać prawilny sort...


RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 23.02.2023

Tak jak przewidziałem.
Kontrowersje i ból dupy😎

PUDZILLA , ProducentRC 
Testowaliście ten sort?

Jeśli nie, to nie wytłumaczę wam tego.
Trzeba samemu sprawdzić, wtedy będziecie wiedzieć o czym mówię.

Dlatego napisałem że jest dziwny.
Tak jakby nie aktywował się w małych dawkach wcale.
No kurwa, nawet pablo nie trzaskał mną tak mocno jak ten.
Zresztą, nie. Tych sortów nie idzie nawet porównać, bo oba działają inaczej.

Chyba że, teraz tak myślę, może on ma po prostu bardzo długi czas ładowania???
I to by się zgadzało z tym jak mnie wykurwiło, taka kumulacja dawek .
Chuj wie.
Tak czy owak, ja wyraziłem swoją opinię, dla mnie jest lepszym sortem od pabla.
I mie mam zamiaru nikogo przekonywać.