Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - ProducentRC - 23.02.2023

kot_kreskowy  tak testowałem po 2 tygodniach przerwy i nie robił na mnie wrażenia jakiegoś mega pozytywnego


RE: 3-CMC Omikron - Kajabuza - 23.02.2023

😂 U mnie jest sort co 150 mg wywala z kapci, ale wezmę sobie zamówię "słabego" omikrona, a najlepiej szarpnę darmowego sampla od Esco, a co tam. Kocie widzę inspirację małą, ale powaliłeś mnie tym napisem.😼🌀

Co do dawkowania Kota Kreskowego, to w mojej ocenie jest to tester hardcore'owy i Jemu tolerancja nie straszna, bo zawsze dobierze sobie dawkę optymalną dla siebie. Nie ma On też czasu na zabawy w zbijanie tokerki, bo ktoś musi dawać nam opinie na temat produktów. Wiadomo, osoby bez tolerancji dawki kotowe powinny lądować na cztery łapy, a raczej dzielić na ~4 i wtedy jedną łapkę przyjąć.😸



RE: 3-CMC Omikron - kot_kreskowy - 23.02.2023

Kajabuza idealnie to ujął.
Tym bardziej, że już niejednokrotnie wspominałem aby moim dawkowaniem się nie sugerować, bo ja lecę grubo.
Po prostu tak lubię i chuj, nic nie poradzę.
Nawet gdy 100mg jakiegoś prochu dobrze klepie, ja lubię wrzucić 200 aby spotęgować doznania.

Piszę też w postach swoje prawdziwe odczucia i niczego nie dopowiadam.

Napisałem również, że mi się bardzo podoba, ale zrozumiem też, gdy komuś to nie podchodzi.
Wiem, że virus jest dziwny, ale w me gusta trafia.
A trafia dlatego, bo ja bardzo lubię euforyczne sorty.


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 24.02.2023

(23.02.2023, 13:25)PUDZILLA napisał(a): kot_kreskowy jak sniff 200mg i bombka 500mg ledwo klepie to jak sort może być mocny xD i ktoś ma jeszcze na odwyk się udać, sorry ale ja tego nie kupuje Podobno kultowa

Jak wypomnialem dokladnie cos takiego komus w tym watku jakies 2-3 tyg temu bo gosc zapodal prawie gram towaru w 20 minut i ledwo go ruszylo to mnie paru zaczelo jechac ze jak moge pisac takie rzeczy i ze sort jest supcio daje 9/10 xD

Sam przyklad jaka promka jest na ten sort o czyms swiadczy, wpadki sie kazdemu zdarzaja fajno ze szybko zostaje pozar gaszony, imo cos takiego daje nadzieje ze kolejny sorcik bedzie petard zeby pokazac swoja renome a esco jak dla mnie poza tym omikronem mial same fajne sorciki


RE: 3-CMC Omikron - PUDZILLA - 24.02.2023

mati54 dokładnie, nie ma co koloryzować Podobno kultowa to nie jest kurwa jakiś dopek info, Escobar to nie leszcz z pierwszej lepszej łapanki ani żadna gruzińska szmata, dostosuje się do rynku, tyle lat na scenie i wie jak co działa, każdemu się zdarzy gorszy sort - prawda, ale ważne jest aby to po prostu mówić, bo jeszcze dostawce przyzwyczaimy i pomyśli o nas, że nas już mąka z cukrem pudrem porobi Podobno kultowa ja rozumiem darmoche, ale nie trzeba jej wychwalać w niebiosa, mi się wydaję, że po to jest forum, aby wykładać kawę na ławę.

z mojej strony będzie tyle, że omikrona testować nie zamierzam. Może Pablo będzie na tyle uprzejmy i podrzuci 4cmc do testu, tego jestem ciekaw.


Najważniejsze, potrafimy wybaczać. Tyle "dobrego" nam Esco niesie, a przecież gorszy sort to nie jest zbrodnia Podobno kultowa


RE: 3-CMC Omikron - Beeniepatu - 24.02.2023

Pokaze Wam cos, zeby udowodnic, ze sort sortowi nie rowny. Moj chlor byl na odstawce odkad nie dostaje nagrod. Zamowil omikrona i wczoraj dostal go w takiej formie:


[Obrazek: IMG-20230224-211922886.jpg]

Przestraszyl sie na poczatku czy nie pomylka i dopytal esco - czy to nie eutylon na przyklad 😎 Dostal info, ze to nie pomylka i tak mu sie po prostu trafilo. Zrobil uczuleniowke i od razu wiedzial, ze to trojka - lekko zanieczyszczona ale normalnie aktywna przy standardowym dawkowaniu. Dla niego mocniejsza niz Pablo - no ale mial dluzsza przerwe. 
Takze jak ktos zamowil to niech nie nie przestraszy. Jest ok. Do tego wyglad i struktura wyglada jak mdma moonrock


RE: 3-CMC Omikron - mnstrct - 25.02.2023

Moje pierwsze zamówienie dotarło
dostawa bardzo szybka
dziękuję escobar


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 26.02.2023

3-CMC Omikron
Zdjęcie w głównym dziale Escobara
Jesli chodzi o sam wygląd był to proch z kryształami,przewaga prochu.
Sort niestety był mokry więc trzeba było go jakoś wysuszyć.
Na pierwszy strzał poszło 500mg sniff (to jest moje dawkowanie więc na to nie zwracać uwagi) W mniejszych dawkach rownież działa co jest w stanie potwierdzić moja druga połówka testowała ze mną,chciała tylko 200mg
Sort dla noska jest delikatny,że tak to ujmiemy spływ też,ale jak pociagnie się konkretnie 👃 a dokładnie tą dziurą którą wciągało to uh czuć moc od razu w mózgu łezka poleci xD.Wtedy najlepiej sie szybko położyć,odchylić głowę do tyłu bo grawitacja sie robi a chyba nie o to chodzi.Rozkręca się w miarę szybko 10/15min czuć efekty.Wracając do spływu to jest pikuś,ale polecamy cukierki lodowe lub szluga zapalić podbija spływ i wtedy jest 🔥 przerzuciłem sie na elektyki,ale tym razem poszedł 🚬.
Co do odczuć sort ma moc,ale dziwi mnie trochę działanie tej trójki bardziej wyczuwalne eufo,ale takie typowo rozleniwienie niż speed,taką miłość do świata czuć.Co do libido podbija zajebiście u jednej jak i drugiej strony.Żeby było jeszcze lepiej  zarzuciłem jedną  Kamarge od 👻👻,ktora mi została i takie połączenie było czymś co będziemy pamiętać fajnie 😆
Ogólna ocena 8/10 dlatego, że sort był mokry


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 26.02.2023

Z tego co napisales pomijajac kwestie ilosci a sniff bo to jest wrecz chora ilosc !!!! Wynika ze lepiej oralnie testowac (jak 4cmc) ten temat pare stron temu ktos juz na to zwrocil uwage, moj pierwszy kontakt z omi ocenilem bardzo slabo ale dam mu jeszcze jedna szanse wlasnie per oral jak doleci golab z nagroda.
Lifeisbrutal  Moglbys rozwinac mysl o tej wilgotnosci ? Zwyczajnie mnie to zaciekawilo bo nie spotkalem sie z trojka ktora by byla "wilgotna", predzej fete czy kokosa takiego widywalem. Moze jakies foto ? 
Offtopic maly xD 
Taki lejn to musial byc chyba na przekatna calego stolu xD ?


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 26.02.2023

mati54 Dla mnie normalna dawka sniff dla Ciebie może chora.Odnośnie wilgotności co tu dużo pisać..ogólnie jak się wysypało to na kartkę na czym tam to wysiesz mniejsza jest suche nawet w dotyku.Dopiero ta wilgotności jest odczuwalna przy kruszeniu.Sort lepi się do karty a jak próbujesz zrobić kreskę to nie idzie.Dopiero po wysuszeniu wszystko ok