Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Omikron - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Omikron - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=1750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 3-CMC Omikron - Beeniepatu - 26.02.2023

Lifeisbrutal wrzuc fote jak mozesz, dzieki


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 26.02.2023

Z tym lepieniem do karty ze ciezko lejna zrobic to doslownie to mialem na mysli bo takie sorty fety/coco testowalem w ostatnim roku, ciekawa sprawa czy tutaj zagral czynnik ludzki czytaj ktos niedokladnie zamknal woreczek ze nalecialo do srodka i stad ta wilgotnosc sprzetu czy powod byl inny bo chyba jestes jedyna osoba ktora dostala wilgotna trojeczke
A co do dawki per sniff to zaden atak w ciebie ale mysle ze trzeba to zaznaczyc zwyczajnie dla mniej ogarnietych osob, ze to nie jest normalne zjawisko walic tyle na lejna bo zwyczajnie sporo leci i tak do gardla a dwa to troszke sortow 3cmc zjadlem w zyciu, nawet sort pablo zachowuje sie w ten sposob tzn boli w trakcie wciagania na tyle ze lejny powyzej 150 to prawie samobiczowanie sie, po 3 na przykładzie pablo lejny 80-150mg (guzman spokojnie ponizej 100 robil robote) daja optymalne efekty, stad omikron jest pewna anomalia w tym aspekcie (mniejsza aktywnosc w porownaniu do innych sortow). Pisalem o tym pare stron temu za co troche jadu sie wylalo ze jak tak mozna ale to fakty bo zwyczajnie wydajna trojka nawet srednio wydajna robi robote juz dajmy to 120-150mg na lejna a tutaj mamy przyklad 3 razy tyle sprzetu naraz co jest wrecz absurdalna iloscia, gdyby przyjac taka ilosc pablo nawet to mysle ze faza by az byla zbyt duza, ktos wczesniej mowil ze wali 300mg sniff i 500mg oral  a po godzinie z hakiem robi dokladke juz nie pameitam jaka ale wychodzilo praktycznie ze w godzine walnal ponad grama sprzetu i odczucia byly podobne jak do 200mg pablo, ale twierdzil ze temat mocny 8-9/10 nawet dawaj, 
Troszke dlugo wyszlo xD ale mysle ze trzeba o takich sprawach mowic dla tych mniej ogarnietych zeby mieli chociaz w miare rzetelny obraz jak sie sprawy maja.


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 26.02.2023

Beeniepatu no właśnie lipa bo już nie ma tych 10g.Ale teraz też brałem tego Omikrona i mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy a jak powtórzy to wrzucę na pewno.Po wysuszeniu było tak dobre,że zjadłam 2g poszły w świat dalej a 8 zostawiłem


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 26.02.2023

A ile ulecialo gramatury po wysuszeniu ? Z kontekstu zgaduje 8g poszlo na test a 2g w swiat, bo na odwrot by to sie nie spinalo (sorrki za czepilastwo ale serio kminilem to z 2 minuty xD), 8g sprzetu na lot na dwoje to imo dosc dosadnie pokazuje wydajnosc o czym pisalem wyzej a jak dorzutki klepaly ?


RE: 3-CMC Omikron - Lifeisbrutal - 27.02.2023

mati54 Ciężko stwierdzić xd bo suszylem to częściowo a nie wszystko od razu.Tak jak dostałem 2g poszły w świat 8 zostało a ile z tych ośmiu ubyło pewnie dużo..bo szybko poszło w śr w sobotę nie było.Wiadomo jak moja dziewczyna zarzuciła 200 mg to później dorzutki działały normalnie na nią.Jak ktoś zaczyna od wysokich dawek to później będzie musiał wysokie walić.Zresztą każdy ma inną tolerancję i na każdego inaczej wypadnie ten temat może nie wypadnie a zrobi wrażenie lub nie


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 08.03.2023

Uber za aktywność odebrany 

[Obrazek: C24-A0516-D8-FE-4-F44-97-BA-4-D084-DF9-C245.jpg]


RE: 3-CMC Omikron - sebekx9 - 08.03.2023

Hah
Wyglada jak micro kiedyś, późniejsze sorty tez były lekko bezowe 
(Tak wiem to końcówka tematu)


RE: 3-CMC Omikron - horsii - 11.03.2023

Coniektórzy gadają, że omikron jest słaby, że do dupy, że trzeba 2438743 gramów na raz zarzucić.
Wczoraj zjadłem bombkę z 0,65g (co juz brzmi kosmicznie i jako ewidentna zgoda na ewentualną kandydature do rozdania nagród w temacie o najgłupszych hospitalizacjach i/lub zgonach po RC), ale byłem dzień po testach chlora od ducha.
Kurwa, jakby na peaku ktoś mnie spytał o godzinę to bym 5 minut procesował co to jest w ogóle godzina a na końcu bym pewnie podał numer telefonu do najbliższej wieży ciśnień. Oczy mam rozjebane do teraz, HPPD deluxe, napisy widzę razy trzy, na dole, na dole itd. Podobno kultowa


RE: 3-CMC Omikron - fiodor - 11.03.2023

horsii a to ciekawe, sam miałem brać na testa. A powiedz czy tak jak poprzednicy, którzy czuli banie czuć głównie euforię ?


RE: 3-CMC Omikron - mati54 - 11.03.2023

Szczur testowal z piatku na sobote 1.5g oralnie rozbite na 5 bomb w odstepach co godzine, szczura na zywo nie widzialem wtedy ale z tego co opisywal ogromna przewaga eufo