Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) (/showthread.php?tid=1755)



Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - kot_kreskowy - 16.01.2023

Wiedzieliście, że ta technologia jest dostępna w stanach już od dwóch lat???
Ja też nie🤗

Polska czeka na autonomiczych dilerów😎


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - horsii - 16.01.2023

Bzdura. Polecam zobaczyć kanał Thunderf00t gdzie obnaza kłamstwa Elona i jego pierdolenie o FSD (full self driving). Te auta wciaz nie jezdza same i potrzebuja kierowxy.
Autopilot wyłacza sie 0,5 sekundy przed przyjebaniem w coś, żeby bylo że to nie wina samokierującego sie auta tylko kierowcy, i instrukcjach kaza miec caly czas rece na kierownicy. Fajne FSD.


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - C84S - 16.01.2023

horsii

Jak to przeważnie bywa, w mój ukochany dzień '13 w PIATEK Bro' (13.01.2023), postanowiliśmy z Myszunią zamówić UBERA... Wsiadamy do auta na tylne siedzenia, jedziemy...
... i nagle to co pomyślałem, powiedziałem: "Rozdziewicza mnie Pan dzisiaj, bo pierwszy raz jadę Uberem"

hihi

Kierowca Mile się zaskoczył tekstem, widać było że szczerze się uśmiecha.

Był dobrą duszyczką. Nie dość, że momentalnie po tym tekście, BYLIŚMY już u celu, gdzie teoretycznie mieliśmy wysiadać; jednak uświadomił nam, że chyba chodziło nam o przystanek 300 metrów dalej (tak faktycznie było) 
Bez mrugnięcia oka zawiózł nas tam. 

Wszystko kosztowało 10,50 zł - dostał pietnastaka i 5*****
Zajebiście pozytywny akcent. Recovery brain.

TEN PIERWSZY RAZ zapamiętam do końca życia. Wystarczyło 7 min jazdy  Rolleyes


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - kot_kreskowy - 16.01.2023

horsii 
W piździe mam kanał thunderf00t. Podobno kultowa gdzie ktoś na siłę udowadnia swoje racje. Tym bardziej, że ja wiem doskonale, że autopilot tesli to nie jest samochód autonomiczny.


W filmie, który proponuję obejrzeć nie ma mowy o żadnym Elonie Musku, a przedstawione auto nie jest Teslą.
To nie jest autopilot tesli tylko całkowicie inna technologia.

Zamiast marudzić, lepiej obejrzyj i ciesz się chwilą😎
horsii - maruda

[Obrazek: maruda-e1588275800193.jpg]

😎


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - PUDZILLA - 16.01.2023

horsii ja ogladalem i ogladam kube klawitera, bo uwazam, ze wie co mowi, potrafi zadawac pytania i postawic krytyke, oraz to ze robi to od wielu, wielu lat. 

ja nie chcialbym, zeby mi ktos po wejsciu do taksowki dzwonil i kazal pasy zapinac, bo tam w srodku sa kamery. ten komunikat ktory mowi, ze "nie jestes podsluchiwany" hmm, nic tak nie uspokaja jak powiedzenie komuś spokojnie Podobno kultowa 

jednakze co to za autonomia, jak trasy sa dostepne tylko na wybranych obszarach xD


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - kot_kreskowy - 16.01.2023

PUDZILLA masz oczywiście racje, nie jest to całkowita autonomia, infrastruktury nikt nie będzie teraz przebudowywał, aczkolwiek to co zaprezentował Klawiatur to ogromny przeskok technologiczny w porównaniu do tego śmiesznego autopilota Elona, który nawet na rondzie potrafi się wyjebać Podobno kultowa
Zapewne ta technologia będzie jeszcze rozwijana, być może w przyszłości infrastrukturanie nie będzie stanowiła większego problemu.
Wygląda to zacnie póki co😁


RE: Autonomiczny uber w USA – SZTOS :) - furiat - 16.01.2023

co to sie bedzie działo za kilkaset lat to niepojete jest super ta technologia