Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE (/showthread.php?tid=1785)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - kot_kreskowy - 20.01.2023

W odpowiedzi na wątek @"Kaja Buza" zakładam ten temat.

DORETA-tramadol


Nie zaleca się stosowania jednocześnie leku Doreta, z lekami uspokajającymi takimi jak benzodiazepiny.
Może to powodować depresję oddechową, sedację, śpiączkę, oraz śmierć

Czyli nie mieszamy opio z benzo!


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - horsii - 20.01.2023

Bardziej ostrzegałbym przed mieszaniem dużych ilości benzo z opio typu morfina, oksykodon, fentanyl. Nie żeby coś, ale po pierwsze tramadol to gówno a nie opio, a po drugie rozsądne miksy np. kodeiny - łagodnego i przyjemnego, bezpiecznego opio (zakładając że możemy tak mówić o strasznym !!!! OPIO !!! UUU!!!11) z niewielkimi ilościami benzodiazepin dają naprawdę przyjemne efekty. Kto to przerabiał, chyba wie na co sobie można pozwolić (poza Krisem Podobno kultowa ). Ja mieszałem miliard razy benzo z opio, mocne i słabe, ale to dlatego - naprawdę, no flex - bo wiem jaka jest granica. Wink

Ja to bym prędzej ostrzegł o miksie tramadolu z serotogenikami, lub "lekami" typu SSRI, SNRI, SARI - ZS gwarantowany.
  • Dysocjanty (do dawkach około-k-holowych) + alko w duzych ilosciach = ryzyko zarzygania sie i udławienia. Dwa browarki do kreski kety spoko, ale jak zamierzasz zajebać potęzny hole na jakiejś arylce z dawkowaniem 20mg heavy i wypić pół litra na hejnał to trzymaj sie tam.
  • Koks i etanol - wytawrzają uberkardiotoksyczny metabolit - kokaetylen - jakby sam koks nie był wystarczająco jebiący po sercu.
    • Jak coś jeszcze mi sie przypomni wybitnego to napiszę i scalę post. Zresztą, macie całe psychonautwiki i pod każdą substancją niebezpieczne mixy.



RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - ProducentRC - 20.01.2023

Uwaga przed benzo z fdck, może skończyć się nieciekawie


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - horsii - 20.01.2023

ProducentRC W DUŻYCH ILOŚCIACH TAK, jasne! Know your limits!
Natomiast ja ieszałem miliard razy alko-benzo-dyso i nigdy nic mi się nie stało. Może to brzmi nudno, jak dla jakiegoś bookworma, ale w takich sytuacjach opłacają sie godziny czytania lektur i publikacji. Podobno kultowa


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - kot_kreskowy - 20.01.2023

W dużych ilościach wszystko jest bardzo szkodliwe.
Chodzi o to, że łączenie niektórych substancji może grozić ciężkim kalectwem lub śmiercią...


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - horsii - 20.01.2023

kot_kreskowy 
ktoś tam kiedys powiedział (parafrazując jak debil): nie substancja jest groźna, tylko jej dawka Podobno kultowa


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - kot_kreskowy - 20.01.2023

No tak wiem. Nie będziemy się przecież licytować co bardziej szkodzi...
Ćpanie szkodzi😎


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - Dilleraaaa - 20.01.2023

A to dziwne kiedyś jak dostałem ostrej psychozy i wylądowałem w szpitalu, poznałem tam taką koleżankę co właśnie od dorety była uzależniona i normalnie jej to podawali z jakimś innym benzo w mniejszych dawkach..Tutaj piszecie,że niebezpieczne połączenie to trochę daje mi teraz do myślenia


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - mati54 - 20.01.2023

Benzo i alkohol, znam chlopa ktory mieszajac te gadzety wpadal w taki trans ze potrafil wyjsc z domu bez butow i nie pamietal dzien po ze cos robil


RE: Miksy szczególnie NIEBEZPIECZNE - PUDZILLA - 20.01.2023

[Obrazek: comment-1626789916-QHdy-EFQCX7-MLOPM83ijvg0-w800.webp]