Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkotyki i prawo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Narkotyki i prawo (/showthread.php?tid=179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Narkotyki i prawo - Biały Miś - 21.01.2024

Jebać prawo, rząd i podatki.
Ja stawiam narkotyki na równi z alkoholem. 
Dlatego nie przejmuje się bo prawda taka, że gdyby alkohol wynaleziono w tym wieku, byłby on wpisany na listę .


RE: Narkotyki i prawo - Elvis Kreśle - 21.01.2024

Jebac podatki Smile pracujesz płacisz podatek od wypłaty. Za zarobione pieniądze kupujesz coś co jest też opodatkowane a chcąc to podarować komuś jeśli jest drogie ten ktoś płaci podatek od darowizny itd itd wszystko dąży do tego żeby z zarobionych pieniędzy zrobiło się zero


RE: Narkotyki i prawo - Szatan69 - 21.01.2024

Wszystkie narko i dopy powinny byc legalne i z akcyza a dilerow nielegalnych na 25 lat puchy. A kase z zysku inwestowac w leczenie i edukacje


RE: Narkotyki i prawo - Twilight Sparkle - 27.01.2024

(21.01.2024, 18:52)Biały Miś napisał(a): Jebać prawo, rząd i podatki.
Ja stawiam narkotyki na równi z alkoholem. 
Dlatego nie przejmuje się bo prawda taka, że gdyby alkohol wynaleziono w tym wieku, byłby on wpisany na listę .

Kiedyś próbowano zdelegalizować alkohol. Była prohibicja w stanach i co z tego wyszło? Wielkie gówno.


RE: Narkotyki i prawo - Ferdzio Kiepski - 25.03.2024

wszystko można prohibizować a w efekcie jeszcze popyt na to coś urośnie Tongue bo tak to właśnie działa
narkotyki były, są.... i będą zawsze z nami Tongue mam nadzieje na coś nowego? jakiegoś chemika? jebać prawo Tongue Big Grin


RE: Narkotyki i prawo - frogbullshop - 14.04.2024

panowie a co w tej Polsce jest legalne wszystko co dobre to zabronione śmiech na sali


RE: Narkotyki i prawo - Lifeisbrutal - 14.04.2024

O właśnie mam pytanie orientuję się ktoś na jakiej zasadzie działa bransoleta? Czeka mnie za pewne przewinienie bransoleta na pół roku lub na rok zawiasy. Coś mi się wydaje, że w prokuraturze tylko mnie tak straszyli bo nigdy karany nie byłem. To wątpię żeby z grubej rury mi od razu dojebali. Najbardziej obawiam się tej bransolety. Bo będę miał schizę że oni dosłownie wiedzą wszystko co robię jaki krok robię no paranoje w chuj bym miał jeśli chodzi o ćpanie. W tym tygodniu dowiem się coś na poradzie czego się spodziewać. Ale może ktoś z was się orientuję jak to dokładnie działa? Nie będę tutaj pisać co odjebałem bo to zbyt prywatne.


RE: Narkotyki i prawo - frogbullshop - 14.04.2024

(14.04.2024, 12:49)Lifeisbrutal napisał(a): O właśnie mam pytanie orientuję się ktoś na jakiej zasadzie działa bransoleta? Czeka mnie za pewne przewinienie bransoleta na pół roku lub na rok zawiasy. Coś mi się wydaje, że w prokuraturze tylko mnie tak straszyli bo nigdy karany nie byłem. To wątpię żeby z grubej rury mi od razu dojebali. Najbardziej obawiam się tej bransolety. Bo będę miał schizę że oni dosłownie wiedzą wszystko co robię jaki krok robię no paranoje w chuj bym miał jeśli chodzi o ćpanie. W tym tygodniu dowiem się coś na poradzie czego się spodziewać. Ale może ktoś z was się orientuję jak to dokładnie działa? Nie będę tutaj pisać co odjebałem bo to zbyt prywatne.

to wyglada w ten sposób że zakładają ci branzoletkę i wypełniasz taki formulasz gdzie bedziesz wychodził i w jakich godzinach i np jak pracujesz to masz że od 7 rano do godziny 16 możesz sie poruszać a póżniej siedzisz w domu i możesz poruszać sie po całym mieszkaniu gdzie masz zasię z urządzenia oni przyjadą zrobią pomiar zasięgu musisz mieć też stałe źródło zasilania


RE: Narkotyki i prawo - Lifeisbrutal - 14.04.2024

Japierdole....ale ta bransoleta chyba nie ma kamery nie? Kurde cykam się. Jeśli to nie było strasznie tylko w prokuratorze to już wolę zawiasy to przynajmniej nie jest ograniczenie wolności typowe. Jedna osoba mi mówiła, że oni mogą dzwonić do mnie jakoś przez tą bransoletę to jest prawda czy nie ma opcji?


RE: Narkotyki i prawo - frogbullshop - 14.04.2024

(14.04.2024, 13:03)Lifeisbrutal napisał(a): Japierdole....ale ta bransoleta chyba nie ma kamery nie? Kurde cykam się. Jeśli to nie było strasznie tylko w prokuratorze to już wolę zawiasy to przynajmniej nie jest ograniczenie wolności typowe. Jedna osoba mi mówiła, że oni mogą dzwonić do mnie jakoś przez tą bransoletę to jest prawda czy nie ma opcji?

prawda oni dzwonią na urzadzenie które masz w domu podłączone sama branzoleta nie ma gps tylko urządzenie szczytuje sygnał gdzie jesteś w domu i jak traci zasięg to oni widzą i dzwonią odrazu jak nie odbierzesz to przyjadą do ciebie w tym urządzeniu jest karta sim mój znajomy tak miał że nie mógł wyjść na taras bo tam nie było zasięgu oni ci powiedza gdzie sie mozesz poruszać zawiasy owiele lepsze ale jak bym miał do wyboru czy branzoleta czy zk to wybrał bym branzolete zawsze to wolność ograniczona ale wolność