Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dziwne" zjawisko " - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Dziwne" zjawisko " (/showthread.php?tid=1790)

Strony: 1 2


Dziwne" zjawisko " - Dilleraaaa - 21.01.2023

Nie wiem czy w dobrym dziale,ale wydaje mi się,że należy to do ogólnych dyskusji.Przechodząc do rzeczy wczoraj gdy szukałem blatu do skreślenia sobie kreski znalazłem inny blat na którym wcześniej było sypane 3cmc i hex tzn analog.I tak patrząc na to zobaczyłem coś dziwnego a mianowicie tak jakby ten blat się wypalił w niektórych miejscach i zrobiły takie dziwne czarne plamy.Dodam,że nie miało to styczności z żadną wilgocią i pierwszy raz w życiu takie coś widziałem.Pierwsze co mi przyszło na myśl spytaj horsii PUDZILLA oni na pewno będą wiedzieć bo takimi rzeczami się interesują.Oczywiście nie żebym faworytyzował ich bo inni też mogą wiedzieć co się tam wydarzyło.Niestety nie mam zdjęcia tego,od razu wyrzuciłem.Także chętnie wysłucham każdego kto wie co mogło tam pójść nie tak


RE: Dziwne" zjawisko " - horsii - 21.01.2023

Dilleraaaa "hex-en analog" od escobara wystawiony na powietrze - no że se go na przykład wysypiesz na biurko i leży wysypany - potrafi zrobić się szary, może wystawiony na jeszcze dłużej zacznie iść w ciemneijsze kolory... nie wiem.
Niestety ciężko jest tu nawet strzelać, bo nie wiemy co to za substancja bo nikt nie wysłał tego pod chromatograf, ba, nawet reagentamii za 15 zł tego nie podlewał aby mieć jakis punkt zaczepienia.


RE: Dziwne" zjawisko " - Dilleraaaa - 21.01.2023

No właśnie tam zostały może jakieś okruszki,nie żeby było tego jakoś dużo..,ale zastanawia mnie czy wpływ temperatury do tego się nie przyczynił też bo zima to więcej się pali.Nie mniej jednak trochę dziwne to dla mnie w samarze trochę zostało i wszystko ok a na blacie stało się co się stało,ale nie ma co w sumie tego porównywać bo w samarze jest szczelnie zamknięte


RE: Dziwne" zjawisko " - PUDZILLA - 21.01.2023

powtórz eksperyment tylko, że wysyp troszke na karton, zobaczymy do jakich wniosków to doprowadzi, zrób fotki, niemniej temat ciekawy


rc to też research, nie tylko chemicals Podobno kultowa


RE: Dziwne" zjawisko " - Dilleraaaa - 21.01.2023

PUDZILLA niestety nie mam jak na ten moment,ale jak nadarzy się okazja to tak zrobię 🙂


RE: Dziwne" zjawisko " - C84S - 21.01.2023

Prawdziwe z ArchiwumX  Wink
Dilleraaaa ja z czego ten blat był wykonany? Może zrobię ten eksperyment


RE: Dziwne" zjawisko " - Dilleraaaa - 21.01.2023

C84S To akurat była jakaś książka twarda okładka.Zawsze było to lusterko,pudełko od płyty no głównie coś co miało  podłoże wykonane z czegoś śliskiego.Chociaż bywało, że był to też jakiś zeszyt czy coś i nic takiego nie miało miejsca także dziwna sprawa dla mnie i zastanawiająca 🧐.Fajnie by było jakbyś sprawdził i dał znać czy u ciebie też miało coś takiego miejsce czy tylko u mnie czary mary powstało xD


RE: Dziwne" zjawisko " - mati54 - 22.01.2023

Skoro zaszla taka rekacja to musial byc jakis czynnik zewnętrzny. nawet powloka stolu mogla wejsc w rekacje z dodatkiem tlenu z otoczenia


RE: Dziwne" zjawisko " - Bam - 26.01.2023

No bo w tym obecnych hexenie to siedzi właśnie bliżej nie zBadana substancja to wszystko moZliwe  nawet po smaku nie idzie określić Smile


RE: Dziwne" zjawisko " - Lifeisbrutal - 29.01.2023

No ziomeczku zrób test jak będziesz miał możliwość.I koniecznie wstaw zdjęcia bo tak z  słów ciężko stwierdzić co tam zaszło