Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło (/showthread.php?tid=1817)



zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - SztywnyMisza - 25.01.2023

[Obrazek: ruciane-nida-marihuana-4-696x487.jpg]

Policjanci z Rucianego – Nidy mieli doręczyć wezwanie z sądu dla 30-letniego mężczyzny. Jakież było ich zdziwienie, gdy w jego mieszkaniu ujawnili namiot, w którym rosło 11 dorodnych krzaków marihuany. Znaczne ilości suszu leżały też w bardzo widocznych miejscach, m.in. na mikrofalówce, na zmywarce oraz w szafkach. Zatrzymanemu właścicielowi tej plantacji grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.
W dniu 20 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie mieli za zadanie doręczyć wezwanie z sądu 30-latkowi. Pojechali zatem do miejsca jego zamieszkania w Rucianem – Nidzie.

Na klatce schodowej i pod jego drzwiami wyczuwalna była charakterystyczna woń marihuany. Pomimo wielokrotnego pukania nikt nie otwierał drzwi. Funkcjonariusze nacisnęli klamkę. Drzwi były otwarte, więc weszli do środka, by sprawdzić, czy ktoś jest w mieszkaniu. Nikogo jednak nie było. Jakież było zaskoczenie policjantów, gdy w jednym z pomieszczeń zauważyli specjalistyczny namiot z aparaturą. W środku rosło co najmniej 11 dorodnych krzaków konopi indyjskich wysokości około 120 cm. W różnych miejscach w mieszkaniu leżały znaczne ilości suszu roślinnego, m.in. na zmywarce, na mikrofalówce, w szafkach, a nawet w opakowaniach po płytach.

Policjanci ustalili, że właściciel jest w pracy. Skontaktowali się z nim i ostatecznie zatrzymali go. Mężczyzna nie krył swojego zdziwienia. Mieszkaniec Rucianego – Nidy usłyszał zarzut nielegalnego uprawiania i wytwarzania znacznych ilości konopi innych niż włókniste w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Jest to przestępstwo o wysokiej szkodliwości społecznej zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 do 15 lat. Najbliższe trzy miesiące 30-latek spędzi w areszcie, bo decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Zrodlo Kryminalki.pl


RE: zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - furiat - 25.01.2023

widac ładne plony co za nieszczescie :/ 
niech bog go trzyma w swej opiece kiedy zalegalizuja to jaranie....


RE: zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - ProducentRC - 28.01.2023

Miałem kilka sytuacji gdzie miałem więcej farta niż rozumu, potrafiłem myśleć że nic w domu nie mam i widziałem psy do drzwi pukali to myślę otworze chociaż później będzie spokój a przecież nic nie mam i tak... Później potrafiłem z nimi w domu nawijać w sprawie jakiś tam prowadzonych przez nich spraw, a najlepsze że po tym jak już wychodzili, kilka razy zdarzało się że znajdowałem młynek z ziołem w najbardziej niespodziewanym miejscu poza moim pokojem a wcześniej byłem pewny że go zgubiem, na szczęście w przeszłości tyle razy przeszukiwali mnie i dom że tym razem im sie nie chciało, raz była lipa kilka lat temu ale skończyło się bez poważnych konsekwencji


RE: zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - mati54 - 29.01.2023

"Niby" Smile oni zawsze przypadkiem Smile


RE: zapomniał zamknąć mieszkanie. Przyjechali z listem, a znaleźli zioło - Dilleraaaa - 29.01.2023

Jak mieszkałem sam miałem zawsze schize bo drzwi były zjebane i trzeba było je zatrzasnąć xD ale wtedy nic zbytnio nie pobierałem