Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Oferta pracy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Oferta pracy (/showthread.php?tid=1829)

Strony: 1 2 3 4


Oferta pracy - Escobar - 27.01.2023

Witajcie!
Szukamy  chętnych do pracy. Piszcie na email:  wspolpraca@escobar.store

WARUNKI
-kilka tysięcy  złotych na kaucje na  start
-czas i chęci do  pracy
-bycie ogarnietym

CO OFERUJEMY
-wysokie zarobki, najlepsi powyzej 20k pln miesiecznie
-rozwoj w roznych dzialach firmy
-wiedza plus BHP


RE: Oferta pracy - wojtas99 - 27.01.2023

przypalowo troszke szukac ludzi do pracy na forum ^^


RE: Oferta pracy - Beeniepatu - 27.01.2023

Nie bardzo rozumiem logike wojtas99 . Abstrahujac od tego, ze oferujacy na pewno weryfikuje kazdego co i jak, to gdzie mialby sie oglosic. W telegazecie? Czy wlepkami na przystankach komunikacujnych? Chyba branzowe forum jest do tego najlepszym miejscem. Najwazniejsze ryzyko nie zostanie zmitygowane tym, ze oferta bedzie tu czy gdzie indziej.


RE: Oferta pracy - wojtas99 - 27.01.2023

chetnie odpowiem na twoje pytanie, wedlug mnie powinnien szukac wsrod swoich znajomych z reala, a nie w interencie. Nie wiadomo kto tutaj sie zglosi czy jaki cpun przecpany z sianem, albo policja. A z tego co widze psy lataja jak wsciekle teraz nalot na mefisto, sandheavens... Na escobara tez na bank polują... nie wiem... jak uwazacie

Pamietam byl kiedys takie vendor synthesis tez szukal na forum kogos kto by wysylal juz pisal ze przy mu spokojuu nie daja... I uciekl na samym koncu. 

Escobar jest od 10lat nie uchwytny i z calego serca mu zycze, zeby nie dal sie zlapac tym kurwom

pozdro i z fartem


RE: Oferta pracy - Beeniepatu - 27.01.2023

wojtas99 widzisz, piszesz cos, co nie jest prawda. Bo nie wiem skad czerpiesz wiedze - chyba jestes przesiakniety niebieska retoryka. Synthetics szukal, a potem dobrze ocenil ryzyko. I zniknal, wczesniej rozliczajac sie z kazdym co do zlotowki. To jest przyklad prawidlowego zarzadzania ryzykiem. Escobar dziala krocej niz 10 lat, chwalisz go - zasluzenie, jednak Syntetycznych oczerniasz - widac, ze sie w ogole nie znasz na rzeczy. 
Logika Twoja wyglada ok na pierwszy rzut oka. Wystarczy jednak zastanowic sie troszke nad tym, zeby zrozumiec, dlaczego jest tak a nie inaczej. Duzo latwiej zarzadzic ryzykiem na odleglosc, gdzie mimo wszystko pozostajesz anonimowym. Naprawde nie trzeba konczyc fakultetow, by do konkluzji prawidlowych dochodzic.

Ty na pewno sie do tej roboty nie nadajesz, wiec niepotrzebnie zaprzatasz sobie tym glowe. A coraz czesciej zabierasz glos retoryka niebieskiego pana 😎


RE: Oferta pracy - wojtas99 - 27.01.2023

Ja poprostu dmucham na zimne... 
Nie oczerniam synthesis to byl bardzo dobry sklep. 
Chodzi mi poprostu o to, ze nie wiadomo kogo sie zatrudnia tak na prawde i tak samo nie wiadomo jak ta osoba bedzie sie sprawowac.  Jezeli uwazasz ze jest innaczej to szkoda gadac


RE: Oferta pracy - kot_kreskowy - 27.01.2023

Beeniepatu 
Równowaga na świecie rzecz święta.
Nie wszyscy są zajebiści.
Ponadto ludzie są jak głuchy telefon, jeden coś powie, drugi dopowie sobie bo nie skumał poprzednika, przejdzie to jeszcze przez kilka osób i tak oto rodzą się ploteczki, które nie koniecznie mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.


RE: Oferta pracy - Beeniepatu - 27.01.2023

wojtas99 napisales, ze ktos uciekl. To jest pejoratywne w uzytym kontekscie. Wiec najpierw zastanow sie co piszesz, bo czytamy co napisane, a nie co w Towich myslach. To prawda, ze nie ma co gadac. Bo nie rozumiesz za bardzo tej gry. O ile mnie pamiec nie myli, to chyba Ty jestes osoba, ktora tu pisala najwiecej o sandzie, ze przypal, ale kase odda. Jak sie myle to przepraszam, ale raczej nie. A to wiele wyjasnia. Pozdro.


RE: Oferta pracy - kot_kreskowy - 27.01.2023

wojtas99 
Beenie ma rację, nie bierz wszystkiego co ludzie pierdolą za pewnik, a już wogule jak gadają o kimś.


RE: Oferta pracy - wojtas99 - 27.01.2023

(27.01.2023, 18:13)beeniepatu napisał(a): wojtas99 napisales, ze ktos uciekl. To jest pejoratywne w uzytym kontekscie. Wiec najpierw zastanow sie co piszesz, bo czytamy co napisane, a nie co w Towich myslach. To prawda, ze nie ma co gadac. Bo nie rozumiesz za bardzo tej gry. O ile mnie pamiec nie myli, to chyba Ty jestes osoba, ktora tu pisala najwiecej o sandzie, ze przypal, ale kase odda. Jak sie myle to przepraszam, ale raczej nie. A to wiele wyjasnia. Pozdro.

mylisz sie nic nie pisalem o sandzie, siedze w tej grze bardzo dlugo.  
Ogolnie pomijając tą bezsensowna dyskusje chodzi mi poprostu o to, że szukanie na forum pracownika jest wedlug mnie lekko szalone i tyle...