Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-CMC - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - JureKiler - 31.05.2023

Zależy czy jestes delikatny na speedujace rzeczy, u mnie naprzykład bardzo speedujace sorty działają schizogennie. w tym srocie jest speeda w miare dużo ale euforii chyba więcej, może to też zależy jak badasz ja badałem tylko probówkowo no to probówka taka wyżarta, że niechciechuj głowa i sprawność też wróciła po 4 dniach dobrych do sprawności po cięzkich treingach bardzo dobrej suplementacji witamin minerałów i dużo jedzenia. O wodzie nie wspomne bo w trakcie badania wypierdoliłem 4,5 litra wody, po badaniach kolejne 6 i dalej sucho miałem w gębie. Nawadniaj się bardzo dużo mordo i jak badasz probówkowo to irigasin bedzie ci niezbedny. Też zauważyłem , że probówka była strasznie klejąca się w srodku.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 31.05.2023

(29.05.2023, 19:32)Ser Pleśniowy napisał(a): Ładnie wygląda to cmc właśnie zamówiłem dojdzie do weekendu paka ? 
Jak euforia po tym przy większych dawkach nie pojawia się panika ?

Dojdzie do weekendu napewno


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - rocky90 - 01.06.2023

Ja badałem ten odczynnik i dla mnie to jest czysta euforię tego speeda tam prawie wgl nie czuć.Po zabawie z odczynnikiem można po ostatniej dawce zasnąć tak 2h od spożycia.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - fiodor - 11.06.2023

rocky90 , Myga piszecie o 4cmc deluxe ?


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 11.06.2023

fiodor jak jestes ciekawy opinii to ja zdam za pare dni swoja, na temat wlasnie 4cmc DELUXE


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Myga - 12.06.2023

(11.06.2023, 17:05)fiodor napisał(a): rocky90 , Myga piszecie o 4cmc deluxe ?

Tak


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 13.06.2023

Paczka odebrana na rowerku Smile nic nie ruszałem po drodze zpowrotem dopeiro w domku odpakowanie zajęło mi z 7 minut no ale dostałem się po czym wrzuciłem bombkę około 150 mg plus sniffa na oko jakieś 100 mg temat kruszy się nieźle strzela cichutko więc jest oka po 15 minutach dopiero poczułem euforię oraz  zrobiło mi się nie dobrze po bombce ale tylko chwilowo bo za chwilę już słuchałem głośno muzy i biegałem po pokoju haha temat bardzo dobrze robi na głowie i ciele można biegać chodzić siedzieć po kilku kreskach czuć lekka niechęć do chodzeniia więc usiadłem i tak oto do wieczora siedziałem już przy sniffach i bombkach 5 g tematu schodzi dość szybko więc polecam zamówić więcej Smile 9/10 moc polecam gorąco pozdrawiam


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - fiodor - 13.06.2023

Szarlatan 4cmc choco czy deluxe ?


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Yalasek - 13.06.2023

Ziom pisz coś więcej o libido czy drygło czy nie bo po 4cmc to jest istna loteria ja raz miałem tak wywalone że aż trzęsły mi się oczy a raz zero libido nawet pamieciówa nie wchodziła także rozumisz daj znać Szarlatan pozdroweczka


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 13.06.2023

Deluxe libido średnie po bombce większe zdecydowanie ogolniemlibido 7/10 pod libido macie stymulanty