Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-CMC - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 11.11.2022

(27.05.2022, 06:35)kot_kreskowy napisał(a): Czwórka to prawie samo eufo, a trójka to speed z euforią.
Odczuwalne proporcje to kwestia indywidualna, ale z reguły się pokrywają u różnych osobników.
Mi zawsze euforia wypierdala mocniej niż u innych ,bez znaczenia jaki materiał pobieram.

Mam podobnie i tak też preferuje. 3 przetestowana - bardzo  pozytywnie, czekam na więcej...
Skoro Twoim i nie tylko Twoim zdaniem w 4 więcej euforii będzie następna. Smile Smile Smile


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 12.11.2022

Dla sprostowania: 3cmc a 4cmc to zupelnie inna euforia. W trojce jest dopaminowa, a w czworce serotoniowa.


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 12.11.2022

czy ta serotoninowa wprowadza większy nieogar? taką jakby to nazwać wyjebkę totalną? Big Grin


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 12.11.2022

tome3eqkks serotoninowa euforia potrafi dac nieogar, ale nie nazwalbym tego wyjebka totalna. Bardziej, imho, jest to skupienie sie na samym sobie i przezywaniu tego stanu 😎


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 12.11.2022

czyli substancja bardziej na wyluzowanie się , raczej nie polecał byś jako wspomagacz np. do sprzątania ? Big Grin


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 12.11.2022

tome3eqkks no na klasycznej czworce raczej lenistwo i zawias, niz chec do dzialania


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 13.11.2022

Z pewnością też czwórka czwórce nie równa 😀


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - NO LOVE - 15.11.2022

Heyo! Big Grin Wczoraj odebrałam wygraną 3g, chociaż na oko było z 5g minimum. Wagi nie miałam przy sobie. Pierwszy raz z 4cmc. Już w drodze powrotnej zaczęłam dawkować kawałki doustnie popijając napojem. Pierwsze około 200mg. Poczułam się błogo jakoś 30-40 minut po, więc rzuciłam drugie tyle... I później tak co 15 minut, może co pół godziny połykałam kolejne kawałeczki lekko brązowego kryształku. I chyba zbyt łapczywie podeszłam do tego, bo zjadłam całość w jakieś 4 godziny!  Confused Efektem czego było takie porycie dość spore, obawa, że ktoś zauważy (źrenice duuuże były), nie miałam ochoty na rozmowy z nikim, tylko zamknąć się samej i tak mi było dobrze. Big Grin Czy to mógł być efekt przedobrzenia z ilością? Smile Na pewno aktywny RC, dla mnie za bardzo nawet Big Grin Może gdybym troszczkę z głową i umiarem podeszła, całe doświadczenie było by przyjemne jak pierwsze 2 godziny około. Big Grin Późnej około 3 godziny zasypiałam, ale zasnęłam w końcu! Big Grin Dziękuję za gratis i w dodatku w tak szybkim tempie!  Heart


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - Maniek - 15.11.2022

Tych kryształów nie kruszyłaś przed badaniem?  Podobno kultowa


RE: 4-CMC - Opinie o produkcie. - furiat - 15.11.2022

(15.11.2022, 11:08)NO LOVE napisał(a): Heyo! Big Grin Wczoraj odebrałam wygraną 3g, chociaż na oko było z 5g minimum. Wagi nie miałam przy sobie. Pierwszy raz z 4cmc. Już w drodze powrotnej zaczęłam dawkować kawałki doustnie popijając napojem. Pierwsze około 200mg. Poczułam się błogo jakoś 30-40 minut po, więc rzuciłam drugie tyle... I później tak co 15 minut, może co pół godziny połykałam kolejne kawałeczki lekko brązowego kryształku. I chyba zbyt łapczywie podeszłam do tego, bo zjadłam całość w jakieś 4 godziny!  Confused Efektem czego było takie porycie dość spore, obawa, że ktoś zauważy (źrenice duuuże były), nie miałam ochoty na rozmowy z nikim, tylko zamknąć się samej i tak mi było dobrze. Big Grin Czy to mógł być efekt przedobrzenia z ilością? Smile Na pewno aktywny RC, dla mnie za bardzo nawet Big Grin Może gdybym troszczkę z głową i umiarem podeszła, całe doświadczenie było by przyjemne jak pierwsze 2 godziny około. Big Grin Późnej około 3 godziny zasypiałam, ale zasnęłam w końcu! Big Grin Dziękuję za gratis i w dodatku w tak szybkim tempie!  Heart

mozesz wrzucic zdjecia tej 4 ?

Pozdrawiam