Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym (/showthread.php?tid=1926)

Strony: 1 2


Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - SztywnyMisza - 16.02.2023

[Obrazek: prudnik-amfetamina-1-696x502.jpg]

Policjanci z posterunku w Bakałarzewie skontrolowali bmw. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że kierujący nim 27-latek był pod wpływem środków odurzających i próbował ukryć amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie pojazdem pod ich wpływem do lat 2.

Pełniący służbę w Suwałkach policjanci z posterunku w Bakałarzewie zwrócili uwagę na bmw. Mundurowi postanowili skontrolować pojazd. W trakcie rozmowy z 27-letnim kierowcą funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może on być pod wpływem narkotyków. Ich podejrzenie potwierdziło się po wstępnym badaniu narkotesterem, które wskazało wynik pozytywny. 27-latek przyznał się policjantom, że zażył amfetaminę. Na dywaniku przy pedałach mundurowi zauważyli woreczek z proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Kierowca powiedział, że to jego amfetamina, której nie zdążył ukryć.

27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. W związku z podejrzeniem kierowania samochodem będąc pod wpływem narkotyków, od 27-latka została pobrana krew do badań. Od uzyskanych wyników zależy czy usłyszy on zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie pod ich wpływem do lat 2.

Zrodło Kryminałki.pl


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - fiodor - 17.02.2023

Kolejny jełop za kółkiem


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - horsii - 17.02.2023

Przypałowców nie brakuje Podobno kultowa


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Lifeisbrutal - 17.02.2023

No i się sprawdziło " na przypale albo wcale "🤦 głupota ludzka nie zna granic


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Kajabuza - 17.02.2023

Lifeisbrutal teraz chyba widzę, rozumiem i czuję to, co inni użytkownicy mówiący kiedyś, że moja turbo aktywność ich zaczyna drażnić.😀 
Spoko. Mi tam nic do tego. Walcz Wariacie, bo jak mniemam chodzi o nagrodę.😀

Swoją drogą powinno być w tytule OKO jak pięć złotych, bo nie ma monety 2,5 złotowej. Poprawną formą jest "oczy jak dziesięć złotych".😀



RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Lifeisbrutal - 17.02.2023

@"Kaja Buza" Tutaj już nie chodzi o nagrodę.Dla mnie może jej być nie być.Forum jest po to żeby się rozwijało a to,że wątek miał inną nazwę i napisałem nowy podobny to od razu no.Ale nie będę robił afer bo po co.Wszystko na spokojnie.Każdy ma równe szanse,inne doświadczenia wiedzę.A tak ogólnie wątki Ci się nie pomyliły? XD Mój wątek został umieszczony w śmietniku był to wątek pod tytułem " PRZEDAWKOWANIE NARKOTYKÓW-PIERWSZA POMOC "


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Szyderca - 17.02.2023

(17.02.2023, 17:21)Kaja Buza napisał(a):
Lifeisbrutal teraz chyba widzę, rozumiem i czuję to, co inni użytkownicy mówiący kiedyś, że moja turbo aktywność ich zaczyna drażnić.😀 
Spoko. Mi tam nic do tego. Walcz Wariacie, bo jak mniemam chodzi o nagrodę.😀

Swoją drogą powinno być w tytule OKO jak pięć złotych, bo nie ma monety 2,5 złotowej. Poprawną formą jest "oczy jak dziesięć złotych".😀

Haha pisze to kurwa ktos co sam gówno burze zjebane posty pisal i chuj wie czy piszesz bo mnie tu nie ma praktycznie od kilku miesięcy,  nie mam ochoty czytać gówno burzy haha


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Lifeisbrutal - 17.02.2023

Szyderca A czy ja piszę gówno posty? Osobiście nie znam tego użytkownika więc nie oceniam.A jest to wątek z newsem więc po co robić gówno burze.


RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - Kajabuza - 17.02.2023

Lifeisbrutal mam w karierze z 10 jak nie 20 wątków które okazały się "duplikatem" już istniejącego wątku.😀 Nie każdy zna Forum na pamięć. Przeszukać jakiś dział to jest chwila moment wprawdzie, ale i wtedy może coś umknąć. Wyluzuj.😀
A co do zarzutów o gównoposty - często stawiają je osobnicy którzy sami najwięcej co potrafią napisać to nic nie wnoszące MAKS półtora zdania — nie przejmuj się takimi, nie słuchaj hejterów i bierz do serca tylko merytoryczne uwagi na temat Twojego "potknięcia". Trzymam kciuki.⭐



RE: Kierowca miał oczy jak pięć złotych, pod nogami leżał woreczek z białym - JOYIUS - 18.02.2023

BMW - będziesz miaŁ kłopoty Wink