Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: duch.s***e - Czeslawo - 21.02.2023

Paka doleciała.
Obecnie kontakt, czas lotu i bhp oceniam bradzo dobrze.

Testy produktów na dniach. Wink
Dzięki  duch .


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 21.02.2023

Moj ziomek tez zameldowal odbior paki. Czas lotu zamknal sie w mniej niz doba, kontakt wzorowy, poprosil zasadniczo o zolpidem i xanax - dostal co chcial. Nie testowal ale mowi, ze trudno spodziewac sie czegos innego niz prawilne dzialanie. Sa to apteczne tematy - co tu wiecej mowic.
Jak wszystko bedzie tak gralo przy zamowieniach, to konkurencja w tematach okolo-aptecznych zostala wlasnie zmieciona z planszy


RE: Duch.store - Temat główny - Kajabuza - 21.02.2023

Otrzymane próbki:
Clonazepam łącznie 20 mg (Rivotril) Zolpidem łącznie 40 mg (Sanval)
Diazepam łącznie 60 mg (Apaurin) Sildenafil 1 tabs. (Kamagra)
Pakowanie eleganckie, profesjonalne rzekł bym.
Zarzucone 20 mg diazepamu.
Działania nie opisuję, bo leki są apteczne więc jest luz.😎
Dziękuję Duch za tak szczodre próbki i za zaserwowanie tego tak brakującego mi ostatnio odprężenia i relaxu.⭐ Odwdzięczę się fajnymi zakupami, bo jak to mówią: "Benzo pod ręką nigdy za wiele"
[Obrazek: IMG20230221222755.jpg]

[Obrazek: IMG20230221222813.jpg]

Pozdrawiam i trzymam kciuki za sukces.🙂.



RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.02.2023

Witam z rana , 
 [Obrazek: smile.png] - jak coś to jestem na mailu 
duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 22.02.2023

Dostałem paczuszkę bardzo szybko, nie idzie wyczuć co w środku, więc pakowanie super. Mam nadzieję, że wejdzie opcja żółtych. Szkoda jedynie, że nie dostałem tego co wybrałem, ale benzo to benzo, więc i tak dzięki Duchu. Po testach dam tecke, chociaż widać, że to apteczne. Wystarczy przeczytać jak powinien działać ten lek heh


RE: Duch.store - Temat główny - kolektyv - 22.02.2023

I do mnie dotarł gołąbek z samplami. Zamawiałem Xanax 1mg, nitrazepam i clonazepam 2mg, ale zamiast tego ostatniego dostałem tirazolam i bromazepam, także patrząc że to sample to krzywdy nie ma Smile

Pakowanie ultra bezpieczne, bez żadnych zastrzeżeń. Czas dostawy również bardzo dobry. Polecam allegrowicza Smile


[Obrazek: IMG-20230222-122957.jpg]


RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 22.02.2023

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby Big Grin Ja rozumiem, że powinno być to co się pisało - no ale jednak Panowie Duchu dopiero zaczyna.
Pomylić się rzecz ludzka, może akurat to co dostałeś miało być dla kogo innego Big Grin

Wiadomo, że takie sytuacje nie będą się zdarzać przy normalnej już wysyłce - a tak jak mówię, mylić się rzecz ludzka. Ja gdybym coś dostał nie tak, pisząc do vendora i to on z własnej inicjatywy podejmuje tematy naprawy szkody = to ja mu jeszcze podziękuję Smile 
To widocznie był tylko czysty przypadek, jednorazowy.

Pozdroo,
z fartem!



RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 22.02.2023

xanax w jakich tabletkach? tych słynnych barach z napisem XANAX czy inne?


RE: Duch.store - Temat główny - DissoEnjoyer - 22.02.2023

(22.02.2023, 14:55)Inferno napisał(a): Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby Big Grin Ja rozumiem, że powinno być to co się pisało - no ale jednak Panowie Duchu dopiero zaczyna.
Pomylić się rzecz ludzka, może akurat to co dostałeś miało być dla kogo innego Big Grin

Wiadomo, że takie sytuacje nie będą się zdarzać przy normalnej już wysyłce - a tak jak mówię, mylić się rzecz ludzka. Ja gdybym coś dostał nie tak, pisząc do vendora i to on z własnej inicjatywy podejmuje tematy naprawy szkody = to ja mu jeszcze podziękuję Smile 
To widocznie był tylko czysty przypadek, jednorazowy.

Pozdroo,
z fartem!

W żaden sposób nie chcę krytykować ! To nie wina obsługi duch  ! Nie, nie - nie oczekuje od duszka kokosów z free samplepacka. Jestem mega zadowolony, i uważam, że wylądują wysoko na rynku RC, jeżeli dalej tak będą robić.Duszki - dziękuje wam, bo jak powiedziałem w poście - uratowaliście mi tymi samplami dupę. Więc pozdro, i tak trzmać Wink

PS. Sprawnie działacie, i macie super obsługę - 10/10


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.02.2023

Dilleraaaa
Inferno
Czeslawo
beeniepatu
Kajabuza
fiodor
kolektyv
DissoEnjoyer




dziękuję za  feedback ! [Obrazek: smile.png] 

duch.store