Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 22.02.2023

duch nawet nie wiem czy jest sens wchodzić głębiej w RC, jedynie RC benzo przede wszystkim w prochu to zamieciesz rynek na całą UE albo i świat. Jakby keszcze udało Ci się poszerzyć ofertę leków to już całkiem. Ewentualnie poza tym jakieś RC rarytasy, których próżno szukać. Powodzenia i propsy za całą akcję samplowa !


RE: Duch.store - Temat główny - Kajabuza - 22.02.2023

kot_kreskowy szczerze polecam Apaurin (diazepam, to co w Relanium). 
Przepiękne benzo, ale przy tym bardzo "delikatne". 🔥
Po wypłacie zrobię zapas na 10 lat chyba.😎



RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.02.2023

(22.02.2023, 16:15)fiodor napisał(a): duch nawet nie wiem czy jest sens wchodzić głębiej w RC, jedynie RC benzo przede wszystkim w prochu to zamieciesz rynek na całą UE albo i świat. Jakby keszcze udało Ci się poszerzyć ofertę leków to już całkiem. Ewentualnie poza tym jakieś RC rarytasy, których próżno szukać. Powodzenia i propsy za całą akcję samplowa !

Już nie narzekamy na zamówienia , ale zawsze może być lepiej Smile
Jestem przekonany że uczciwość ,wysoka jakość produktów i nadzwyczajne traktowanie klienta przyniesie efekty.
KLIENT NASZ PAN ! To nasza domena ! Smile


duch.store@proton.me

duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 22.02.2023

Sample wleciały Podobno kultowa Szacunek dla duch za szybką wysyłkę i nienaganny kontakt mailowy.

Otrzymałem 2x25mcg Halcionu (Triazolam), 3x1mg Ksalol (Alprazolam) oraz 4x5mg Nipam (Nitrazepam), a także Kamagrę, tzw. KUTAMAX Podobno kultowa Podobno kultowa

Triazolam (Halcion) - łączna dawka 0,5 mg - typowy hipnotyk, w polsce nie jest w obrocie. Ludzi bez tolerancji do wyrka posyła po 0,25 mg. Niestety ze wzgledu na moją tolerancję na agonistów GABA nie uspił mnie, absolutnie (żadne benzo mnie nie uśpi Podobno kultowa ) - ale był wyczuwalny całkiem przyjemny fizyczny i mentalny buzz po przyjęciu 0,5mg - choć wolałbym przyjąć grubo 3-4 mg aby móc dogłębnie zrecenzować jego działnie. Triazolam to w zasadzie 2'-chloroalprazolam (lub jak kto woli - 2'chloroxanax), z bardziej widocznymi efektami miorelaksacyjnymi i sedatywnymi. Ciekawa pozycja zza granicy, bo Triazolam nie jest w obiegu w Polsce, tylko w kilku krajach na świecie które mozna policzyć na palcu jednej ręki. Chętnie stestowałbym większe ilości, "ogromnie" większe bo moja tolerancja na benzosy jest kosmiczna - mogę zjeść 200 mg diazepamu i nie ma chuja że zasnę, jeszcze będę chodził i czubował Podobno kultowa Tak czy inaczej, Halcion to mocna pozycja dla ludzi którzy muszą, że tak się wypowiem, uwalić na pizdę do spania po stymulantowym maratonie. Triazolam ma dość krótki czas półtrwania w organiźmie (dzięki podstawnikom chlorowym w pozycji 7 i 2'), wynosi on ok. 1,5-2,5h u ludzi 18-34 lat.


Ksalol (Alprazolam) - łączna dawka 3mg - co tu dużo się wywodzić. Alprazolam jak alprazolam, typowy anksjolityk, każdy zna Xanaxy, Alprageny itd - każdy wie o co chodzi. Działa encyklopedycznie, bez zastrzeżeń, działanie przeciwlękowe oraz prospołeczne, nawet-nawet aktywizujące. 


Nipam (Nitrazepam) - łączna dawka 20mg - u wiekszosci osób bez tolerancji 5mg od razu posyła do łóżka - tak jak mnie w 2016 roku - kiedy jeszcze nie byłem takim przetyrańcem Podobno kultowa - ja nitrazepamu to pochłaniam 60-100mg gdy kupię paczkę w aptece Wink (cała paczka Nitrazepam GSK) i jest zajebiście, mimo tego, Nitrazepam spośród wszystkich produktów które otrzymałem w próbkach nawet w ilości 20mg - choć co prawda z połączeniu z piweczkiem Wink - wykazał się przyjemnym efektem miorelaksacyjnym oraz ogólnie miłym body-high'em, no jest to jeden z moich ulubionych benzosów.

Kamagra (Sildenafil) - ten preparat, tzw. "KutaMax" - postaram sie przetestować trochę później, teraz nie ma okoliczności. Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 22.02.2023

Dobry,
Przesyłka odebrana.

[Obrazek: IMG-20230222-200659872.jpg]


duch bardzo dziękuję, jesteś wielki.
Wprawdzie tramalu o który prosiłem nie dostałem, to i tak zostałem bardzo szczodrze obdarowany, co bardzo doceniam.
Metoda wysyłki mi bardzo odpowiada.

duch czy istnieje możliwość zakupu np połowy opakowania tramalu?
Moja pierdolona rwa kulszowa bardzo by się ucieszyła😁

Po przetestowaniu leków napiszę słów kilka w odpowiednich działach.
Dwóch leków z benzo (przeciwlękowe) niestety nie wypróbuję, natomiast zolpidem na pewno tak - na zbicie fazy po stimach powinno być ok.

Podsumowując;
Lot, pakowanie oraz kontakt to poezja.
Takich vendorów właśnie nam trzeba 💪
Super 🤘

(17.02.2023, 21:18)DissoEnjoyer napisał(a): Zwróćcie uwagę na przerost alf i klefów na rynku i to wam się po prostu ciężko będzie sprzedawać.



Większej bredni nie słyszałem tak długo jak żyję.
Jakoś nie zauważyłem, aby z każdej strony atakował mnie klefedron, a już w ogóle dobrej jakości klefedron, bo prócz tego co ma obecnie esco, reszta to szrot.
Nie ma i nigdy nie będzie przesytu na rynku. Dobrego klefa nigdy dość!

A alfy to można mieć tonę. Zawsze zejdzie.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.02.2023

(22.02.2023, 20:24)kot_kreskowy napisał(a): Dobry,
Przesyłka odebrana.

[Obrazek: IMG-20230222-200659872.jpg]


duch bardzo dziękuję, jesteś wielki.
Wprawdzie tramalu o który prosiłem nie dostałem, to i tak zostałem bardzo szczodrze obdarowany, co bardzo doceniam.
Metoda wysyłki mi bardzo odpowiada.

duch czy istnieje możliwość zakupu np połowy opakowania tramalu?
Moja pierdolona rwa kulszowa bardzo by się ucieszyła😁

Po przetestowaniu leków napiszę słów kilka w odpowiednich działach.
Dwóch leków z benzo (przeciwlękowe) niestety nie wypróbuję, natomiast zolpidem na pewno tak - na zbicie fazy po stimach powinno być ok.

Podsumowując;
Lot, pakowanie oraz kontakt to poezja.
Takich vendorów właśnie nam trzeba 💪
Super 🤘

Jak będziesz chciał tą połowe tramalu - ok 
klient nasz Pan ! , pisz na maila dogadamy się Smile
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 22.02.2023

(22.02.2023, 16:05)DissoEnjoyer napisał(a): W żaden sposób nie chcę krytykować ! To nie wina obsługi duch  ! Nie, nie - nie oczekuje od duszka kokosów z free samplepacka. Jestem mega zadowolony, i uważam, że wylądują wysoko na rynku RC, jeżeli dalej tak będą robić.Duszki - dziękuje wam, bo jak powiedziałem w poście - uratowaliście mi tymi samplami dupę. Więc pozdro, i tak trzmać Wink

PS. Sprawnie działacie, i macie super obsługę - 10/10

Oczywiście kolego, ja nie oceniłem tutaj że szkalujesz Ducha, za złe produkty które chciałeś a są inne Big Grin 
Po prostu chciałem swoją cegiełkę dołożyć żeby to w miarę logicznie wytłumaczyć, wszystko na luzaczku Big Grin 
Duszek to jest porządna firma i teraz przy przy zamówieniu uświadomiłem to sobie jeszcze bardziej.

Jak dla mnie Vendor nr1.  Podobno kultowa
Pozdrooo,
z fartem! 



RE: Duch.store - Temat główny - DissoEnjoyer - 22.02.2023

kot_kreskowyDobry,
Przesyłka odebrana.

[Obrazek: IMG-20230222-200659872.jpg]


duch bardzo dziękuję, jesteś wielki.
Wprawdzie tramalu o który prosiłem nie dostałem, to i tak zostałem bardzo szczodrze obdarowany, co bardzo doceniam.
Metoda wysyłki mi bardzo odpowiada.

duch czy istnieje możliwość zakupu np połowy opakowania tramalu?
Moja pierdolona rwa kulszowa bardzo by się ucieszyła😁

Po przetestowaniu leków napiszę słów kilka w odpowiednich działach.
Dwóch leków z benzo (przeciwlękowe) niestety nie wypróbuję, natomiast zolpidem na pewno tak - na zbicie fazy po stimach powinno być ok.

Podsumowując;
Lot, pakowanie oraz kontakt to poezja.
Takich vendorów właśnie nam trzeba 💪
Super 🤘




Większej bredni nie słyszałem tak długo jak żyję.
Jakoś nie zauważyłem, aby z każdej strony atakował mnie klefedron, a już w ogóle dobrej jakości klefedron, bo prócz tego co ma obecnie esco, reszta to szrot.
Nie ma i nigdy nie będzie przesytu na rynku. Dobrego klefa nigdy dość!

A alfy to można mieć tonę. Zawsze zejdzie.


_____________________________________________________________________


Co do klefedronu, walnąłem złe słowo: ketonów. Prawdą, że obecnie nie ma tu nic ciekawego, jeżeli chodzi o 4-cmc poza esco. Jasne, że wszystko zejdzie, po to sie kupuje, żeby sprzedać. Słabej jakości techniki przekazu zastosowałem. Wybaczcie z góry. Za dużo tego benzo Podobno kultowa Podobno kultowa 
Sory za OT i głupie pierdolenie.


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 22.02.2023

(22.02.2023, 20:38)duch napisał(a): Jak będziesz chciał tą połowe tramalu - ok 
klient nasz Pan ! , pisz na maila dogadamy się Smile
duch.store


Rewelacja😃

Po wypłacie się odezwę.


RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 23.02.2023

kot_kreskowy mi się wydaje, że dla Ducha to nawet nie jest jakiś duży problem bo jak ktoś zrobi kolejne zamówienie i też będzie chciał połowę tylko, to już znika całość Big Grin No ale jednak wiadomo aby nie przesadzać i nie prosić o 1 sztukę tabletki z innego opakowania Big Grin