Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 25.08.2023

(25.08.2023, 19:17)Kajabuza napisał(a): Nie wiem czemu widzę jakieś czepianie się Ducha. 

Moim zdaniem jest to Człowiek który wręcz z pasją podchodzi do tego co robi, jest ogólnie porządny Vendorem i słownym (przypominam 3x reship tematu za 5-7 stów - nie chcę skłamać - tematu to fakt, a nie jakieś dyrdymały, a wina była nawet bardziej po mojej stronie jeśli dobrze pamiętam)

Ja od siebie dodam, że to najlepszy vendor z jakim miałem do czynienia.
Zachowuje sie jak dobry ziomek, zawsze można się dogadać. Kontakt 11/10 a gołębie to fruwają a nie latają Smile

Nie chciałbym żeby 👻 się zmienił bo wszystko jest perfekt.
Serio, nie mam nawet malutkiego minusa.
 Wielki + że zawsze info o tym, że jesteś online, zajebisty kontakt z kupującymi, towar pierwsza klasa, gołębie latają baaardzo szybko, pakowanie w porządku - więc do czego się przyczepić?

Klienci Ducha doskonale wiedzą jak jest i nie odejdą bo mają tu dobrze 🙂

Pzdr


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 25.08.2023

PUDZILLA Panie naczelny redaktorze. Nie popieram Pańskiego zdania.  duch jest tylko człowiekiem.
Czemu tak ofensywnie wjeżdżasz na niego i o co w ogóle chodzi? Ja się nie obrazę. Proszę o trochę Twojego czasu i wytłumaczenie. Chwyty marketingowe to zwykła polityka handlowa i jest to ok.

To nie jest charity shop. Cena i jakość produktów jest wymierna do jego wartości. Później się odezwę po pracy.


Ale od razu pisze że się nie wpierdalam XD bo nikt mnie nie pytał o zdanie

Proszę mi nie obrażać mojego mistrza. Aż mi przykro powiedzieć co poczułem.
PUDZILLA ja się o Ciebie zaczynam martwić. Bo to świadczy o czymś. Nie zrób sobie krzywdy proszę.

duch 

Raz na miesiac można zarzucić mke i kwasa jeśli się leczy psychiatrycznie, chodzi na psychoterapię i nie wchodzi w żadne toksyczne relacje układy. 

I get up to set my self up. Then I go up up up and get stressed out 😬


RE: Duch.store - Temat główny - Kajabuza - 25.08.2023

Inferno tak jak mówisz. Tak samo jest z Escobarem i Jego klientami, Słoniem, Chmurą czy innymi dobrymi Vendorami.

Każdy Vendor ma swoje perełki po które akurat tam pójdzie dany klient. A moim skromnym zdaniem, tak jak pisał Duch jesteście (Vendorzy) z jednego Forum, Forum Dopal, macie prócz niebieskich swojego konkurenta nr 1. (Dopka i Jego sklepy) ja się nie znam, ale trochę niezręcznie się czuję widząc, że w jednej Ekipie (Dopal) są jakieś zgrzyty czy próby dyskredytacji Człowieka z własnego gniazda. Moim skromnym zdaniem lepiej jest łączyć siły przeciwko konkurencji i pokazać kto tu rządzi, kto wie, może z czasem w EU, a nie tylko u nas. 

Porzucić ego jest ważną rzeczą w pewnych sytuacjach. Cytat i spadam:


Piękny jest człowiek robiący coś z pasją. Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku. Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.
😋

Miłego weekendu Wszystkim! 
(pozdro Lifeisbrutal ) 
A jeszcze jedno, taki offtop: 

Pudzilla dojeżdżać to Ty powinieneś, ale autobusem miejskim na jakąś indywidualną terapię do psychologa. I to nie jest hejt, tylko powiedzmy rada po starej znajomości. Jesteś młodym człowiekiem, a ewidentnie masz jakieś wewnętrzne problemy które warto byłoby pókiś młody rozwiązywać, naprawiać itd, itp. Znamy się kupę lat i pamiętam tego normalnego, w porządku gościa Animeversę z Różowego, a im więcej czasu mija tym zauważam u Ciebie niedobre zmiany. Mimo tego ile razy mnie zraniłeś tak naprawdę, ja wciąż widzę w Tobie potencjał, ale nie do bycia złym człowiekiem, a normalnym człowiekiem który może sporo osiągnąć. Nie grożeniem, ubliżanien itd. na Forum. Kiedyś, kto wie wyrośniesz z Forum, używek, a problemy pozostaną.

Możesz mi za to naubliżać, bo pewnie odbierzesz to jako atak, wyjebane mam. Moim skromnym zdaniem jeśli w tym młodym teraz wieku nie podejmiesz kroków jakiejkolwiek naprawy swoich problemów wewnętrznych, to źle nikomu nie życzę, ale za 5/10/15 lat może to się nasilić, a Ty stwierdzisz, że inaczej mogłeś poprowadzić swoje życie. 

Tym bardziej, że nie stronisz od używek, a one, no sorry, nie pomagają naprawiać urazów w głowie. 

Pozdro.


RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 25.08.2023

(25.08.2023, 10:41)duch napisał(a): Rozważam i to poważnie właśnie przez tego osobnika jakim jest pudzilla
odejście z forum dopal. 
Jak słysze na forum , gdzie wiadomo my tu jesteśmy po jednej jakby stronie.
A psy po drugiej.
To jak czytam z przerażeniem że ktoś - ktoś , nie ktoś, tylko redaktor forum dopal,
Bo pudzilla jest właśnie redaktorem dopal
prowadzi śledztwo i pisze że mnie dojedzie -  to aż ręcę opadają.
Napisze do admina forum i do esco, jeżeli nie będzie jakiejś reakcji na te czyny bezczelne osobnika pudzilli
To odchodzę z dopal, a szkoda by mi było, 
bo można napisać że trochę się uzależniłem od tego forum w pozytywnym oczywiście sensie.


pozdro

Serio chcesz odejść przez jednego ćpuna? Który pewnie nie raz dostał coś od Ciebie w gratisie czy sample.
My chcemy żebyś tu został. I olej gościa, rób swoje.

Ja też stąd zawinę jak duch odejdzie bo tylko dlatego tu wchodzę, tylko w dział duch.store.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 25.08.2023

Witam, za nie długo -  nowości nowości Smile

[Obrazek: 433.jpg]

[Obrazek: 4433.jpg]

[Obrazek: 4443e.jpg]

[Obrazek: 55555.jpg]

[Obrazek: 222222.jpg]

[Obrazek: 333333.jpg]


RE: Duch.store - Temat główny - Inferno - 25.08.2023

(25.08.2023, 11:43)PUDZILLA napisał(a): ja nikogo nie dojadę, bo prawda zawsze sama się obroni

mi mordy nie zamknie nikt, będzie ktoś próbować, pójdę na hyperreal, jestem niezależny od nikogo, a ty duch, tak bardzo się boisz, że chcesz się adminowi poskarżyć? przecież jesteś taki nieskazitelny Podobno kultowa

poczekajcie, dopóki nie powiem ostatniego słowa

Jedynie co możesz zrobić to sobie popisać. Zachowujesz się jak byś miał jakieś haki wielkie na Ducha a jedynie co masz to to, że prowokujesz i niszczysz pracę vendora który wkłada serce.

Admin może i nic nie zrobi bo jednak nie zrobiłeś nic takiego ale
 my to sobie poczytamy a każdy i tak ma własny rozum i własne zdanie/opinię.

Niepotrzebnie Duch się tym przejął, jakimś gościem który się obraził i teraz wielce szuka afery.
Ci co korzystali z usług wiedzą jak jest. Nikt nie odejdzie bo Pudzilla jest obrażony : )
Ja na Ducha miejscu bym dał dożywotni zakaz kupna w jego sklepie.

Pzdr

(25.08.2023, 21:02)duch napisał(a): Witam, za nie długo -  nowości nowości Smile

Jakie ceny? Jeśli mógłbym prosić Big Grin


RE: Duch.store - Temat główny - JureKiler - 26.08.2023

Ja pobieram RC od 10 lat na swojej drodze spotkałem przeróżnych vendrow, ale duch  to jest ewenement ja w ogóle Nie mam wrażenia jakby to byl właściciel sklepu tylko mój ziomek z którym znam się całe życie. 
Tyle razy poszedł mi na rękę a nawet pomógł w jednej sytuacji ze serio go polubiłem 

Dla tego sądzę ze jest poważnym gościem i świadomie napewno by nie wyjebal jakiegoś wała. Zresztą który vendoor tak sie wczuwa i przejmuje opinią No raczej nie ten co mu zależy na prawdzie.


- nie, nie liże dupy dla samplów 😂😂 bo jak wiecie i obserwujecie mnie na forum mam WYJEBANE w akcje samplowe a także nagrody. Staram się elokwentnie zachowywać na forum a także być bezstronny i niezależny jak pisze recenzje. Od duszka pobieram na okrągło tylko 3/4cmc jakość dla mnie jak i otoczenia jest bardzo zadowalająca. I na 99% to jest tym co ma być. 

Gownoburza z tego co obserwuje zaczęła sie od 3cmc cola miałem trzykrotnie ten sort a także trzykrotnie go próbowałem jedyne czym dla mnie sie rozni od 3cmc flagowego to kolorem i jakimś tam zapachem praktycznie nie wyczuwalnym, No ale sort bardzo aktywny a cena? Sami sobie odpowiedzcie 

- zastanawia mnie jedno jak ludzie są bezstronni to dla czego nie dociekają naprzyklad u sąsiedniego vendoora gdzie jeden sort może mieć 3 różne kolory i zapachy, a No ja wiem czemu. 

Niechciałbym żebyście odbierali to jako obronę tutaj a na sąsiedniego vendoora atak po prostu staram sie wytłumaczyć ze u każdego vendoora jest coś o co można by sie
Było przyczepić ja jestem bezstronny, 

Chłopy ale też kurwa ważcie swoje słowa… znacie pojęcie bezpodstawnych zarzutów? Macie jakieś wątpliwości to jasne wyjaśnia się, ale z tego co czytam to już za daleko poszły trochę te przepychanki słowne ja to się dziwie dla ducha, bo serio jakbym był na jego miejscu to bym miał wyjebane jaja na takie zarzuty 

Pudzian masz jakieś wykształcenie chemiczne? Cykle sterydowe się nie liczą 😂,
Jak możesz z gory stwierdzić ze 4 środki które otrzymałeś są czym innym? 
Lubię cię mordo ale tutaj za grubo poszedłeś..

Proponuje panie i panowie zmusić każdego vendoora na tym forum do sprawdzenia legitnosci swoich tematów mam nadzieje ze nie zatrzymacie sie na jednym. No chyba ze to specjalnie ukierunkowana presja, bo ktoś ma dobrą jakosc i konkurencyjne ceny. Chciałbym żeby to tylko moje głupie myśli były bo podsmiarduje akcjami z sąsiedniego forum dla ubogo umysłowych 

Zenszen/


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 26.08.2023

JureKiler widzę że to poważne rzeczy się dzieją. Dzisiaj zarywam nockę I czytam to bo nie może mnie nic ominąć.

PUDZILLA możesz mi wytłumaczyć o co chodzi?
wwojtuss mialem nie pisać pod wpływem, i wlasnie się na tym złapałem.

Dzięki że jesteś. I że inni też są. Taka odpowiedź komentarz nadaje sens mojemu życiu. Normalnie czuję się jak smieciem bezuxyteczny a przecież nikt nie jest śmieciem :-(


RE: Duch.store - Temat główny - wwojtuss - 26.08.2023

olancucki pare osob skarzylo sie na jakosc towaru, ziomeczek potrafil wszamac 0.5g a-pihp w bombce i jeszcze dorzucac, drugiemu przy vapo grzalka po paru sesjach wysiadla i byla tak osmolona jakby sie ja wyciagnelo zza szafy po X latach lezakowania, pomimo ze jest totalnym mistrzem waporyzacji, a jako ze nie maja takiej duzej sily przebicia jak Pudzilla, nie zdecydowali sie sami napisac, a poprosili o to jego,

tak w skrocie


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 26.08.2023

JureKiler  z Twojego posta tak naprawdę niewiele wynika. 
Ja oddzielam empatię i to jak vendor jest fajny od tego jaki ma towar. Do dziś nikomu nie wyjaśnił dlaczego 3-cmc cola ma brązowy kolor - ja to napisałem bo już niejeden przyjaral tak swój towar i go wyrzucił. Nikogo nie rusza to, że pasty ludzie wrzucają po 0.7gr i twierdzą, że nieźle klepie. 
Ja po wielu latach stałem się pragmatykiem. Nie patrzę przez pryzmat tego, że vendor / sprzedawca czy ktokolwiek inny to "zachowuje się jak ziomek którego znasz lata" a oceniam danego sprzedawcę po tym czym handluje i jaka ma jakość. A bez badań w labo czy bez zabawy z rozpuszczalnikami nie ocenisz tego, bo sorry ale ktoś kto 10 lat bawi się RC nie jest żadną wyrocznią. Jego odczucia są zupełnie inne niż chłopa ze świeżymi receptorami. I tyle.