Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 27.08.2023

(25.08.2023, 09:57)PUDZILLA napisał(a): gwoli ścisłości


gdyby nie ja, to by te kartki nigdy nie powstały, sam napisałem do Flighta prosząc go o jego patent

jeśli ktoś chciałby samemu zacząć produkcję kartek, podzielę się z nim tym przepisem nieodpłatnie i wyjaśnię krok po kroku jak to się robi, pozdro


No zajebiście ześ się w to zaangażował, jednak za chuja nie potrafię dojść do tego co ma na celu ta cała nagonka na ducha.

Żałuję że dopiero teraz przeczytałem ten wątek, a przynajmniej te kilka stron z ostatnich kilku dni bo byłem zajety testami bandita od esco, ale też się wypowiem.

To jest przegięcie chuja co niektórzy tu odpierdalają, ewidentnie się w dupach poprzewracało!
Nie potraficie kurwa docenić tego co macie.
Nie dość, że jakiś naćpany zjeb ujawnił maila vendora, który to miał pozostać niejawny dla sprawnego obrotu i sprzedaży, to teraz "gang sprawiedliwych" uskutecznia sobie jakieś kurwa nagonki.
Co to wogule jest za krzywa akcja...

Co ty Pudzilla chcesz ujawniać? 
Powiem Ci tak. Odkąd dostałeś tą swoją funkcję gwiazdorzysz na wszystkich frontach, zgrywasz ważniaka i strasznie się wywyższasz, a niektórych ludzi traktujesz jak szmaty. Bluzgasz na czacie, wyzywasz ludzi od kurew i innych.
Nikt ci nie dał takiego prawa. Nikt kurwa.
Od twoich wysrywów na czacie aż żygać sie chce.
Myślałem, że można to jakoś załagodzić i nie raz zwracałem uwagę, zresztą nie tylko Tobie; jak bardzo się myliłem.
Mi nawet ludzie na pw piszą, że patola, że odechciewa się na forum wchodzić.
Wez sie człowieku opanuj, to nie jest Twój prywatny folwark.
Tu każdy ma prawo być i prowadzić się jak się komu tylko podoba i chuj Tobie do tego. Nie jesteś żadną wyrocznią i nie masz żadnego prawa mówić komuś jak ma żyć.

A co do uczciwości tego vendora to powiem tylko tak;
Jest jej aż nadmiar i pokażcie mi drugiego takiego vendora (prócz Escobara, bo to ta sama liga)...
Możecie przekopać cały jebany internet, a i tak chuja znajdziecie.
Z takim podejściem do ludzi, do klientów tylko Escobar i duch

Ponadto ciekaw jestem dlaczego tak nie krzyczycie w dziale u Esco?
Co, rajtuzy falują?

MUREM
ZA
DUCHEM!


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 27.08.2023

Dodam do tego jeszcze kwestię lojalności,  cecha ta jest od dawna na wymarciu, zresztą nie tylko w naszych kręgach a ogólnie wśród ludzi.
Dopóki jest wszystko zajebiście, to chwalicie całujecie na ołtarze wynosicie, ale gdy tylko coś jest nie po waszej myśli, to jesteście pierwsi do plucia jadem.
Taka jest prawda, tak to wygląda gdy patrzy się z boku.

Raz zrobiłem ten błąd i nie odezwałem japy gdy było jechane na Escobara, choć miałem ku temu okazję stanąć w jego obronie,  (tylko pewien Smith sie wstawił za Esco) i do dzisiaj mam wyrzuty sumienia, że mordy wtedy nie otworzyłem.
Tym razem tego błędu nie popełnię!
Murem kurwa Exclamation


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 27.08.2023

Witam, 

Jestem na session   do 22 giej

https://duch.gold/

https://duch.life/

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
komunikator session
nick ; duch
mój identyfikator session :
058574d3d11931411ed1b2c7afd1673bc5f50e7fde7e5feb10939417b4f2826321
________________________________________________

tu masz link do Session
https://getsession.org/download


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 27.08.2023

bede na session od okolo 15 tej do bardzo późna , do okolo 22 giej
duch


RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 27.08.2023

(26.08.2023, 08:08)Merry napisał(a): próbę eliminacji jednego z najlepszych Vendorow

Nie wiem gdzie ty widzisz próbę eliminacji. A jak auto przejedzie przez kałużę, i cię ochlapie, to mówisz, że próbowali cię utopić?


To że jakiś użytkownik pisze posta, że mu się nie podoba produkt, że ma zastrzeżenia - przypominam że takie posty na tym forum mogą się pojawiać, w przeciwieństwie do innego forum gdzie nawet nie są dopuszczane do publikacji - to nie jest żadna próba eliminacji, nie histeryzuj już. On napisał swoją opinię, jakakolwiek by nie była.


Czy osoba która pisze jakąś negatywną opinie pisze 100% na poważnie, tak jak było, i naprawdę go produkt nie zadowala, czy to pajacerka, czy jakieś próby tego czy tamtego, czy kurwa lunatykuje - mozesz sie domyślać, mozesz zgadywać, ale na 100% nie wiesz. Miło by było, gdyby każda niepochlebna opinia nie była odgórnie traktowana w schizo mode - na 100% lewa opinia, nasłany przez sergiusza, albo co gorsza przez CIA - mimo że jesteśmy na forum dla entuzjastów zaburzeń paranoidalnych po stymulantach.



Jeśli przychodzi ktoś, i pisze opinie z którą sie nie zgadzacie i chcecie to wyjaśniać - wyjaśniajcie to z głową. Oburzacie się, że pudzilla brzmi jak aferowicz, jakby nakręcał aferę z dupy - a niektórzy w tym wątku będący po drugiej stronie brzmią jak naganiacze, którzy naskakują na każdą opinie odstającą od ogółu. Pudzilla sobie absolutnie nie pomógł w argumentacji tym, że nie poparł swojego twierdzenia zadnym twardym dowodem - ale rozjuszeni obrońcy dobrej opinii vendora nie pomagają sobie z kolei tym, że ich posty do bólu brzmią jakby każdy kolejny był nagradzany 1g 3-cmc. Vendorowi szkodzicie w taki sposób, robiąc taką otoczke. Jak dla mnie, to idealnie obie strony mogłyby zamknąć dupe i wrócić do dyskusji, gdy zaopatrzą sie w to czego im zabrakło na paru ostatnich stronach wątku.



Jak do escobara do działu przyszedł jakiś czas temu jakiś gość, który narzekał że piko go nie klepie, że barachło, że do niczego temat itd. to nie było "escobar ma 10/10 temat wypierdalaj stond gnoju" tylko było rozmyślane dlaczego go może nie klepać, zakładając że to nie jest lewa opinia - tak powinniśmy zakładać z góry, a w praniu wyjdzie, i to pewnie dość szybko - w tym przypadku wyszło na przestrzeni następnych 2 stron tematu, że typ bierze SSRI, wali metkata co tydzień i do tego jakieś NEP-y, hexen "analogi" itd, i jest zdziwiony że nie działa na niego tak, jak sobie wymarzył. No co prawda gościu nie zajarzył, mimo tego że miał szczegółowo wytłumaczone, mechanizm tego i tamtego, dlaczego jest jak jest - ale przynajmniej wiadomo że to gość, który po prostu nie ma pojęcia, co robi, a nie lewe opinie od konkurencji.



Spróbujcie sobie na takiej zasadzie, jest o wiele śmieszniej, a nierzadko osoba pisząca opinie wyjaśnia sama siebie. Dodatkowym atutem jest to, brzmicie jak w miarę rozsądni ludzie, starający się rzeczywiście dotrzeć do źródła opisanego problemu, a nie bezkrytyczni agitatorzy.


RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 27.08.2023

To może niech mundrus, który zaczął burze Lukas1985 jak taki obeznany w temacie weźmie tego jebanego sampla, zrobi te swoje oczyszczanie i powie ile zostało ? Pierdoli naukowe wywody i jak to prosto jest sprawdzić, to weź i sprawdź zanim zaczniesz temat, a nie mówisz żeby ktoś sobie sprawdził i dalej pierdolisz swoje. Jak do PUDZILLA  nic nie mam to podobnie. Jest domniemanie niewinności kurwa, jak nie pasuje coś to najpierw sobie przygotujcie dowody czarno na białym, a później zaczynajcie temat. Nawet jeśli coś jest nie tak, z którymś odczynnikiem, to nie pamiętam żeby istniał sklep przez ostatnich 12 lat, który nie strzeliłby sobie w kolano któraś partia/substancją. Ale czy też była ich wina ? Nie kurwa, dostawca przysłał gówno, oszukał ich i albo wycofywali (jeśli nie było aktywne) albo gonili po taniości (jak Esco niektóre sorty). Nic nowego taki biznes. Ale najpierw coś udowodnij, a później zaczynaj aferę. Prawda jest taka, że duch wjechał na rynek jak walec i będzie coraz więcej najazdów na niego. Duchu 👻 nie przejmuj się i rób swoje, skoro próbują Cię oczerniać to znaczy, że robisz bardzo dobra robote. Ludzie z hypka, którzy kupuja na darknetach nawet o nim piszą między sobą. To też o czymś świadczy.


RE: Duch.store - Temat główny - jessypinkman12345 - 27.08.2023

Bardzo dobry vendor. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Alfa najlepsza z obecnie dostępnych na rynku. I gratis zawsze jakiś się znajdzie😀 z czystym sumieniem POLECAM.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 27.08.2023

Jestem już jak coś na session Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Lifeisbrutal - 27.08.2023

duch jeśli mogę prosić odpisz mi na  maila


RE: Duch.store - Temat główny - KiszczaK - 27.08.2023

Pisz przez session, myślę że szybciej sie dobijesz do ducha.