Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 23.02.2023

Kajabuza po pierwsze, to cena nie jest zalezna od widzimisie sklepu, tylko spowodowana brakiem dostepnosci 3mmc. Bo laby, ktore to legalnie produkowaly np. w NL, nie przeniosly produkcji do Hiszpanii. I nie mysl, ze jak cos leci z Hiszpanii, to jest hiszpanskie 😎 Do tego to zdjecie, to juz widzialem u wielu V przed banem 😎
Po drugie, wchodzenie w RC to podejmowanie ryzyka dotyczacego jakosci. Majac apteczne tematy nie ma takiego ryzyka (nawet jakby to byly przeterminowane wg ustalonej definicji utraty waznosci lekarstwa). Przy RC kazdy batch jest inny - i zaraz zaczynaja sie placze. Jeden dostal krysztal, drugi mial. Jeden biale drugi szare. Jeden z gory a drugi z dolu wora. Wg mnie utrzymanie kierunku taki jak jest, w zupelnosci wystarczy by miec kolejke kupujacych. I przy utrzymaniu poziomu ze startu dzialalnosci, brak jakiegokolwiek narzekania na jakosc tematu. Z gwarancja otrzymywania za kazdym razem tego samego odczynnika - czy to kupujac dzis czy za miesiac


RE: Duch.store - Temat główny - Kajabuza - 23.02.2023

No tak Beeniepatu. Leki to leki, nawet RC Benzo jak dla mnie byłyby zbędne przy takim asortymencie (ktoś pisał o RC benzo). Co do zdjęcia. Mogę dać Tobie hasło do mojego Wickr'a, bo nie mam tam nic do ukrycia i zobaczysz, że owe foto przysłał sam Sales na moją prośbę kilka dni temu (nie mogę na wicku screena zrobić). Chyba, że sklep który rozesłał sporo sampli które wielu chwaliło ściąga z sieci zdjęcia sortów. Niewykluczone w sumie, choć biorąc pod uwagę powiązania z chmurą wątpię, że to wał itd.🙂



RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 23.02.2023

kiedy i czy pojawi się dział partnerski? troche się bajzel zrobił tu Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 23.02.2023

Według informacji w następnym tygodniu


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 23.02.2023

Na dziś spadam , oczywiście jutro od rana jestem pod mailem i na dopal.
Pzdr
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - C84S - 23.02.2023

Paczuszka dotarła bardzo szybko za to 10/10
Kontakt 10/10
Testy będą w weekend
Zadowolony jestem bardzo z duch


RE: Duch.store - Temat główny - czarna - 23.02.2023

Hej!

Moja paczucha doleciała😜 
Poprosiłam o Xanax, a w środku znalazłam:
Xanax 1mg x2 Alprazolam
Ksalol 1mg x3 Alprazolam
Rivotril x6 Clonazepam
Kontakt z 👻 oceniam na 10 
Bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości. 
Wysyłka - ekspresowa, dobrze zabezpieczona
Póki co nie ma się do czego przyczepić, wszystko wzorowo. 
Czekam niecierpliwie na Adipex oraz wprowadzenie innej formy wysyłki.
Dziękuję! 




RE: Duch.store - Temat główny - Aladina - 23.02.2023

Same pozytywne odczucia do sklep duch 
Kontakt 10/10
Czas przesyłki 10/10
Pakowanie 10/10
Dzięki że jesteś  Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 24.02.2023

Ludzie tu pisali o rozszerzanie oferty o RC... Wg mnie, ogarniecie metylofenidatu jak marzy DissoEnjoyer - obojetne czy medikinet czy concerta, dostepnego nawet tylko dla stalych/zaufanych klientow - byloby juz naprawde czyms spektakularnym. 'Baby coke' w ofercie, byloby czarnym labedziem. Z dnia na dzien zmieniloby pozycje graczy na rynku. Zupelnie nowe rozdanie


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 24.02.2023

Witam z rana , sprawdzam i tu niespodzianka jest dział partnerski . Smile 
 [Obrazek: smile.png] - jak coś to jestem na mailu 
duch.store@proton.me
duch.store