Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - rocky90 - 19.11.2023

Czlowiekwidmo to są całkiem nowe produkty na sklepie,więc recenzji spodziewaj się w nadchodzącym tygodniu


RE: Duch.store - Temat główny - kiertnik82 - 19.11.2023

Diabeuu666 Recki w dziale nie ma, bo nie ma jeszcze działu 4mmc. Ja testowałem w ten weekend i potwierdzam jest to bardzo dobrej jakości mef. Jadłem mefa przed delegalizacja, więc wiem co mówię. Szczerze dawno nie próbowałem  tak dobrego 4mmc. Giet starczył mi na około 24 godziny, małe dawki robią już robotę. Pierwszy sniff byl około 100mg i po chwili mega wystrzał. Jest piękna euforia i speed. Zjazdu na drugi dzień praktycznie brak. Polecam.


RE: Duch.store - Temat główny - Diabeuu666 - 19.11.2023

To mega mnie to cieszy co piszesz bo Ja nigdy jescze mefedronu nie próbowałem. Za czasów legalu brałem inne rzeczy i wtedy mefedron już był prawie zbanowany i jakoś tak się złożyło że nie zdążyłem zamówić i spróbować bo po prostu to były moje początki wtedy z RC i nie znałem wgl tej substancji ani jakoś nie czytałem opinii o niej. A jak już zaczalem czytac i dowiadywać się co to było za zajebiste RC to niestety ale był już ban i aż do teraz nie miałem okazji zakosztować tego cuda..tylko jakieś analogi które jakoś nie robiły na mnie większego wrażenia.
Ale po weekendzie będzie mi w końcu dane spróbować mewki i to od @ducha wlasnie.

2tyg nic nie leciało u mnie. A wtedy to apvp, 3cmc, MDMA więc w jaką dawkę myślisz że mam celować żeby poczuć to jebniecie mefa?
Dodam że nie jestem amatorem w tym i na ogół biorę spore dawki różnych RC


RE: Duch.store - Temat główny - kiertnik82 - 19.11.2023

Ja obecnie praktycznie już nie zażywam takich substancji, ale jak dostałem sampla to trzeba było sprobować tej legendy. I naprawdę mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry, aż się przypomniały stare czasy. Zapach kiszonych ogorkòw i krystaliczna śnieżna bryła, czyli tak jak powinno być. Ja zacząłem od 100mg i już dobrze wyjebało, myślę że na poczatek to tak max 150mg, jeżeli będzie ci za słabo to najwyżej dorzucisz. Dobry mef ma moc i nie trzeba dużych dawek, nie robi to takiego odmóżdżenia jak 3cmc, ale za to jest bardziej euforycznie i speeda też nie brakuje, w pierwszym momencie to aż zacząłem chodzić po pokoju i potrzebowałem chwili na ogarniecie. Dodam jeszcze że tutaj nawet jak dorzucałem później po 100mg to za każdym razem wracał ten stan, wiadomo że z czasem trochę słabiej ale z każdą dawką wracała magia.


RE: Duch.store - Temat główny - Diabeuu666 - 19.11.2023

A jak z libido po tym? Możesz porównać do 3CMC lub Nepa?


RE: Duch.store - Temat główny - Czlowiekwidmo - 19.11.2023

(19.11.2023, 18:30)kiertnik82 napisał(a): Ja obecnie praktycznie już nie zażywam takich substancji, ale jak dostałem sampla to trzeba było sprobować tej legendy. I naprawdę mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry, aż się przypomniały stare czasy. Zapach kiszonych ogorkòw i krystaliczna śnieżna bryła, czyli tak jak powinno być. Ja zacząłem od 100mg i już dobrze wyjebało, myślę że na poczatek to tak max 150mg, jeżeli będzie ci za słabo to najwyżej dorzucisz. Dobry mef ma moc i nie trzeba dużych dawek, nie robi to takiego odmóżdżenia jak 3cmc, ale za to jest bardziej euforycznie i speeda też nie brakuje, w pierwszym momencie to aż zacząłem chodzić po pokoju i potrzebowałem chwili na ogarniecie. Dodam jeszcze że tutaj nawet jak dorzucałem później po 100mg to za każdym razem wracał ten stan, wiadomo że z czasem trochę słabiej ale z każdą dawką wracała magia.
Ile miales przerwy że tak dobrze na Cb podziałało?


RE: Duch.store - Temat główny - kiertnik82 - 19.11.2023

Libido mocno w górę, ale wydaje mi się że w 3cmc jednak większe. Jednak u każdego może być inaczej. Nepa próbowałem może 2 razy w życiu i dawno, więc sie nie wypowiem.

Czlowiekwidmo z miesiąc temu jadłem 2mmc. A tak poza tym to z pół roku, bo już nie biore rc-kow, pare razy w roku coś zarzuce.


RE: Duch.store - Temat główny - Diabeuu666 - 19.11.2023

To jeszcze jedno pytanie.
Czy łączył ktoś mewe z czymś? A jesli tak to z czym?
Czy np połączenie z Nepem albo 3cmc będzie ok?


RE: Duch.store - Temat główny - Mef123 - 19.11.2023

Diabeuu666 Nie mieszaj RC dla własnego bezpieczeństwa i życia


RE: Duch.store - Temat główny - Diabeuu666 - 19.11.2023

Dlaczego? Przecież niektóre mixy są.mega
Jak np mix.nepa z 3cmc
Albo 3cmc z 4cmc