Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - 300 SEKUND - 30.11.2023

JureKiler też tak uważam. Wyobrażam sobie radykalnego alfiarza który odbiera paczkę z pvp za kafla/z 50g alfy. Anielski orszak grany wyczuwam. Hehe.


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 30.11.2023

(30.11.2023, 19:31)300 SEKUND napisał(a): Od 50g? Pierwsza skojarzenie - świętej pamięci Syntetyczni i ich wątpliwej jakości temat, ale sądząc po opiniach produktów w tym wypadku nie ma co dygać, hehe. A może syntetyki od 25 mieli? Mniejsza. Z drugiej mańki trochę gorzej wypada przypał z 50g niż z 10g, ale tego nie życzę nikomu z was.

Vendorzy ograniczają ilość zamówień. Im więcej lata paczek tym większa szansa wpadki.


RE: Duch.store - Temat główny - shaqu245 - 30.11.2023

To i ja wyrażę swoje zdanie.
Moim zdaniem próg ok. 
Będzie 50gieta ok dostosuje się.
Będzie 25g to się ucieszy moja mordka i ok dostosuje się.
Ale osobiście uważam że przy progu 50g brak możliwości wyboru kilku różnych rzeczy to trochę jakby wykluczenie sporej ilości takich klientów jak ja - takich którzy biorą to tylko i wyłącznie na własne użycie. A ja nie potrzebuje 50 apvp, no to śmierdzi mi z góry moim trupem wiecie ocb Podobno kultowa Dla mnie to jest sporo.
Raczej bym nie kupił.
Ale zakupy w stylu trochę tego i tamtego jak najbardziej. 
Sklep i tak 50 dyszek sprzeda, ilość zamówień napewno sporo spadnie co za tym idzie ilość roboty dla pakujacych.
Taki klient indywidualny jak ja będzie zadowolony.
Takie moje zdanie. Proszę nie mnie nie mieszać z błotem.

Ilo


RE: Duch.store - Temat główny - swo002 - 30.11.2023

Popieram kolegę wyżej,mądrze prawi


RE: Duch.store - Temat główny - Attenborough - 30.11.2023

W pełni się zgadzam z pomyslem. Próg od 1000 zł wydaje się być najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Można choć spróbować zacząć od tego.
Zużycie alfy i trójki jest zupełnie różne ilościowo i opcja mieszania by tym samym pozostała, a skończyłoby się zamawianie pojedynczych  dziesiątek.


RE: Duch.store - Temat główny - kiertnik82 - 30.11.2023

Też jestem za tym żeby zostawić mieszanie przy progu 50g lub 1000zł, a jeżeli zamówień nadal będzie za dużo zamowień to wtedy ewentualnie wprowadzać dalsze restrykcje, aż do uzyskania pożądanego przez vendora efektu. 

Ale wiadomo, że decyzja należy do duch


RE: Duch.store - Temat główny - budynmalinowy - 30.11.2023

Popieram,jeśli mam na własny użytek to niepotrzebne mi 50g samego 4CMC,fajnie by było gdyby można było dobierac i próg od 50g


RE: Duch.store - Temat główny - nonoanon - 30.11.2023

Moim zdaniem 50g próg to dużo, ale do przeżycia 
aczkolwiek tak jak większość byłbym za możliwoscią mieszania, na zasadzie, że min po 10g produktu
To daje różnorodność w zamówieniu i nie aż tak wielką nadwyżkę, którą można rozdać znajomym


RE: Duch.store - Temat główny - wojtas99 - 01.12.2023

JAk w sejmie jakims


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 01.12.2023

wojtas99 
Od tego jest właśnie forum. Dyskutujemy, rozmawiamy, prowadzimy dialog, omawiamy.