Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - wojtas99 - 03.01.2024

duszku z fartem nie daj sie zlapac


RE: Duch.store - Temat główny - Mef123 - 03.01.2024

Pomysł o nowym sklepie duch takim Ala słoń 🐘 tylko nie z brudnymi sortami jak u niego tylko prima sort


RE: Duch.store - Temat główny - Attenborough - 03.01.2024

Jeśli byłaby możliwość złożenia np. po 25 setki to próg byłby akceptowalny, jeśli jakość sortów zostanie taka sama i byłaby możliwość dobrania większych nieco płatnych próbek. BHP to podstawa.


RE: Duch.store - Temat główny - Biały Miś - 03.01.2024

Gadałem z duszkiem i 4x25 odpada. Tylko minimalnie 2x50


RE: Duch.store - Temat główny - Diabeuu666 - 03.01.2024

Ehhhh no trudno. Ja nie jestem zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Pisze szczerze. Jak komuś pasuje to ok.
Ale jakoś inni Vendorzy są na rynku dłużej niż Duch i nie ma takich akcji.  I spokojnie można pięciu wymienić topowych. 
No ale ok. Skoro to ma w jakis sposób zwiększyć bezpieczeństwo to ok hehe ciekawe w jaki sposób?
Że mniej osób będzie zamawiać ale większe ilości?? Skoro psy mają kogoś na oku to co za różnica jakie gramatury beda sprzedawane??
Dla mnie to zwykła Dziwna akcja.
Po prostu myślę ze Duch złowił wiele osób na swój zajebisty towar bo taka prawda bo jest zajebisty i teraz zwiększył gramaturę zamawiania.
Jasne że można zwiększyć ale aż do 100g???
Bo bez jaj 
I nie chodzi że kogoś może nie być stać na 100 gieta ale.po prostu może ktoś nie potrzebuje tyle towaru zamawiać. I to jest przykre że musi gdzies indziej szukać mimo że nie chce bo mu odpowiadala amfa u Ducha czy apvp, albo pixy z MDMA Kryształ...
Możecie mnie zhejtowac ale wyrazam tylko swoją opinię. Też mi szkoda bo to był mój Vendor nr 1....


RE: Duch.store - Temat główny - wojtas99 - 03.01.2024

Diabeuuu666 to odłoż troszke wiecej siana i kup 100gram, dasz rade , wierze w twoj przecpany apvp mozg


RE: Duch.store - Temat główny - BlueDragon - 03.01.2024

Co za zmiany od nowego roku. Czy na dobre obaczymy


RE: Duch.store - Temat główny - GlasshanD - 03.01.2024

Dla mnie nawet  2 po 50 g byloby  prologiem i epilogiem w jednym ,a na nagrobku  mialbym  pewnie takue wlasnie  równanie  2  x  50
Drama fhuuuuu Podobno kultowa
Nie pozostaje nic innego jak tylko  zaczekać na lepsze jutro ...


RE: Duch.store - Temat główny - Powerpolish - 04.01.2024

Przeważnie zamawiałem po 25 bo to było najbardziej korzystne... Weź trzymaj 100 lub bierz tyle, jeszcze że to w ogóle się nie kalkuluje, przy 25 płaciłem po 22 za grama wychodziło a przy 100 jest to cena 20, więc żaden interes, a przypał większy, gdyby te ceny przy 100 były niższe to byłoby ok...


RE: Duch.store - Temat główny - Terrorysta - 04.01.2024

Nie narzekać biedaki,  bhp najważniejsze