Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 22.01.2024

Ja pierdole, prawdziwy OG hexen? Ale się porobiło.


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 22.01.2024

horsii  jak ma możliwości i siatkę sprzedaży to czemu nie ? Ganiać się z jakimiś 3-fmc za które też można mieć problemy ?

(22.01.2024, 21:31)Pro8l3m napisał(a): duch świetna wiadomość z tymi 10g.
Milo było mi wczoraj usłyszeć że "mnie znasz" Smile
Zostanę z tobą na dłużej to pewne .
A co do tego benzo i tych destylatow to serio przemyśl temat.  Nie uwierzę że na tym nie zarobisz.  Destylat brałem z Czech to później mi wiara żyć nie dawała
Pozdrawiam shaqu245
PS jakbyś miał wprowadzić benzo pisze się na testera Podobno kultowa
Biorąc to w hurcie na pewno zarobisz

Z benzo są dwa problemy
dawkowanie jest niskie a jak ktoś zapije vodka to nawywija. Z drugiej strony duch ma leki więc jak potrzebujesz apteczne benzo to i tak dostaniesz. A daj gamoniowi benzo w proszku to j/w będą problemy.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.01.2024

(22.01.2024, 22:22)Lukas1985 napisał(a): horsii  jak ma możliwości i siatkę sprzedaży to czemu nie ? Ganiać się z jakimiś 3-fmc za które też można mieć problemy ?


Z benzo są dwa problemy
dawkowanie jest niskie a jak ktoś zapije vodka to nawywija. Z drugiej strony duch ma leki więc jak potrzebujesz apteczne benzo to i tak dostaniesz. A daj gamoniowi benzo w proszku to j/w będą problemy.


z benzo jest wiecej problemów niż pieniedzy ,
a my to robimy dla pieniedzy ! 
nie ma co sie oszukiwać.

a jak ktoś bardzo chce to zapraszam na

https://duch.life/

apteczne orginały , wszystko jest na magazynie, ilości - ile chcesz tyle bedzie Smile


powered by 
duch


RE: Duch.store - Temat główny - shaqu245 - 22.01.2024

No tak duszku prawda ale apteczne to 30x1mg czy2 x30 w wypadku alpry np a cena sam wiesz.  Równie dobrze ktoś może się nie pohamować zjeść kilka paczek i zapić wodą czy wejść za kółko.
A np bromazolam powder 1g ok 65/70 euro więc w chuj taniej. 
Alfy czy nepy przy braku kontroli zabiją tak samo. 
A jak by nie patrzeć to niektórzy potrzebują więcej niż to 2czy 8mg benzo na dawkę więc to apteczne  to idzie raz dwa i jest dla naszej strony nieopłacalne.
Takie moje zdanie. A rozumiem obie strony Smile
Nie jest ze mnie handlowiec ale biorąc 1kg takiego bromka za "grosze" i sprzedając go wolniej niż cmc np po 10g to wolniej ale też się sporo zarobi
duch wrzuć fotkę tego hexa z bliska z dobrym światłem z linku nie mogę otworzyć i oowiekszyc


RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 22.01.2024

@"Pro8l3m" jestem tego samego zdania, ale w tej kwestii nic nie wskórasz (niestety) - duch już napisał że wiecej jest problemów z tym jak zysku. Może to dziwic, ale jest dość sporo ludzi którzy kupują proch nie majac pierdolonego pojęcia jak sie z nim obchodzić. A potem żrą to wykałaczką czy coś, widziałem nawet takich co język do samary po prostu wkładali... no sam wiesz jak to jest. robią potem pod wpływem zajebisty przypał nie tylko sobie ale i vendorowi bo takie akcje nierzadko kończą się wizytami słuzb - sam na pewno zdajesz sobie sprawe jakie ciężko przypałowe akcje idzie odjebać na benzo odcince kiedy można dorzucać i dorzucać w nieskonczonosc Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - Czeslawo - 22.01.2024

Potwierdzam duch  to zaufany kontrahent ale i złoty człowiek stąd na czcionka.
 
Idę jutro do banku po kredyt celowy...na hexen, mogę wrzucić fotę, że to na to ?   Podobno kultowa Bez kitu ale poprawiłeś mi humor.  Big Grin


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 22.01.2024

(22.01.2024, 22:55)Pro8l3m napisał(a): No tak duszku prawda ale apteczne to 30x1mg czy2 x30 w wypadku alpry np a cena sam wiesz.  Równie dobrze ktoś może się nie pohamować zjeść kilka paczek i zapić wodą czy wejść za kółko.
A np bromazolam powder 1g ok 65/70 euro więc w chuj taniej. 
Alfy czy nepy przy braku kontroli zabiją tak samo. 
A jak by nie patrzeć to niektórzy potrzebują więcej niż to 2czy 8mg benzo na dawkę więc to apteczne  to idzie raz dwa i jest dla naszej strony nieopłacalne.
Takie moje zdanie. A rozumiem obie strony Smile
Nie jest ze mnie handlowiec ale biorąc 1kg takiego bromka za "grosze" i sprzedając go wolniej niż cmc np po 10g to wolniej ale też się sporo zarobi
duch wrzuć fotkę tego hexa z bliska z dobrym światłem z linku nie mogę otworzyć i oowiekszyc

XD jak go zamkną, bo jeden z drugim będą pod wpływem demolować auta to nic nie zarobi.


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 23.01.2024

Dokładnie, benzo używa się przestępnie (ja np do kradzieży butòw) pilnując tolerancję oraz używając najmniejszych, najskuteczniejszych dawek.

Benzo w prochu to chyba byłoby dobre żeby zapsikac się na śmierć.

Wszystkim znajomym mówiłem o dawkowaniu, wszystkie i fo udzieliłem, prosiłem ale oni po swojemu się zapsikali kurwa jak chcieli to z dwoma łebkami zerwały dziewczyny...

Ale chuj mnie to jebię w sumie. Nie dostaną już do ręki benzodiazepin. Niech się zajebia na śmierć.


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 23.01.2024

duch czy można zamówić 100g 4x25g różnego produktu?


RE: Duch.store - Temat główny - S-N - 23.01.2024

Czeslawo weź i trochę dla mnie pieniędzy Wink