Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Kings - 11.02.2024

Jasna sprawa 🫡


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 11.02.2024

Panie weź Pan.

Raz zrobiłem tak z fotka paczki od zagranicznego v. na discordzie.

Nie mów mi jak mam myśleć.

Cały przypał na siebie musiałbym wziąć.

Nigdy nie podawałem zdj. z paczka polskich v. Przed wtopą, ani zdj. Z zagranicznych v. po wtopie. więc wybaczcie sobie wycieczki osobiste.


RE: Duch.store - Temat główny - Czeslawo - 12.02.2024

olancucki  Stary jak piszesz do kogoś to go oznaczaj, bo ten post wyżej to nie wiadomo do kogo i w jakiej sprawie, najlepiej takie rzeczy jak masz do kogoś pisz PW, nie ma co zaśmiecać wątku.  Wink

PS. Dla nowych userw :  Paki latają szybko i bezpiecznie, sprawdzajcie codziennie skrzynki bo duch potrafi właczyć ...dopalacz, ale taki odrzutowy.  Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 12.02.2024

No dobra. Id3 dobijać komentarze do nagrody.

Czeslawo ja na pewno nie robię śmietnika z tego forum..


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 12.02.2024

Jestem na session   od 14;oo  do około 23;oo 



https://duch.gold/

https://duch.life/

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
komunikator session
nick ; duch
mój identyfikator session :
058574d3d11931411ed1b2c7afd1673bc5f50e7fde7e5feb10939417b4f2826321
________________________________________________

tu masz link do Session
https://getsession.org/download




Powered by duch


RE: Duch.store - Temat główny - Powerpolish - 12.02.2024

Jeżeli chodzi o pierwsze zamówienie u ducha, 3cmc i amfetaminy to jedno i drugie jest super, chociaż uważam że amfa powinna być trochę tańsza, następnym razem wezme pastę.
Ogólnie po tej fecie strasznie zaciskam zęby nieświadomie, dlatego biorę po max 0.1, czasem po 0.05
Ogólnie wczoraj na 0.4 przesiedziałem cały dzień, kreski trzymają różnie, jak zajebałem pierwsza taka na oko z 0.9-1.1 to trzymała 4 godziny, kolejne już waliłem takie 0.06 myślę i starczało to na dwie godziny, teraz żeby odżyc to włożyłem sobie 0.3 na talerz, jeblem 0.1 i zaczalem to pisać wszystko, burza w mózgu.
Ogólnie co mi się nie podoba w tej fecie to jest to że nie mogę się skupić i potrafię wracać się z 5 razy do salonu i pokoju, nie wiedząc co chciałem, wracam bo idę zapalić, wychodzę i mówie, Kurwa miałem iść po fajkę, wchodzę do pokoju i patrzę paczka fajek i mówię no zapalniczki nie wziąłem, wracam się i znów się okazuję że fajki nie wziąłem,  przy niższej dawce takiej 0.5 to za słabe, a jak dorzucisz więcej to jest za mocny nieogar, kupiłem ją żeby do szkoły mieć na lepsza pamięć i skupienie, to jednak nie ma szans z tą feta, znajomymi jedli i mówili że zajebista, ale trochę za droga, następnym razem spróbuję pastę, wydaje mi się że będzie odpowiednia pod względem cena do jakości, tutaj jest jakość i to stara dobra feta, zapach ma taki jak ta kiedyś, ale nie robi mnie tak jak chce i w cenie 17 zł za gram przy 100 to już lepiej dołożyć 300 i kupić 3cmc. Ta feta powinna kosztować tyle ile kosztuje 4cmc, to by była spoko cena, czyli 1500 za 100  a za kilogram 10 tys, za pol kilograma 5.5 to by była odpowiednia cena, bo tutaj myślę że pasta będzie dużo lepsza w cenie 900 za 100 gram, nawet jak ubyje to i tak myślę że cenowo sporo się wychodzi na plus, i przy kilogoramie cena 6 zł wychodzi jak się nie mylę, to za 6 zł przy kilogoramie jest zajebiście 
Reasumując:
Na plus jakość, jest najwyższa z możliwych
Działa też dość dobrze, takie 0.5 grama to starczy od rana do wieczora
Jest sucha, jakoś bardziej po rozbiciu dało radę zrobić kreskę i zrobić proszek, nie to co z 3cmc, które było jakby dziwnie mokre w środku i kleiło sie do karty, ale do ogarnięcia
Na wielki minus to cena tej fety, jak pokazałem ludzia którzy handlują tym to pisali że feta dobra, ale że więcej niż 10 za grama przy kilogoramie nie warta, a kilogram kosztuje chyba z 13.500, więc za tą cenę ciężko na niej wiele zarobic, ale poczekamy i zobaczmy 
4cmc kosztuje mniej od tej fety, gdzie najgorszy kryształ kosztuje więcej niz dobra feta
I jeszcze jeden ogromny minus to strasznie wysusza, a pić się nie chce, a wysusza strasznie, jedno piwo piłem 6 godzin, bo nie wchodziło, tylko łyk i odkładałem 

3cmc,  nigdy takie nie jadłem, jedząc go to z co kolejną kreska, czy kolejnym dniem faza była inna, kobieta nie zdążyła wyjść z wanny a ja już atakowalem, bo myślałem że mi jaja rozerwie, normalnie staję i ruchasz ile chcesz, dojść też dojdziesz, nie szybko ale jest ok, sperma po tym to praktyczne sama woda, można lać w partnerke i tak nie zaciąży. Większość testowałem sniff, ale jak już moj nos nie mógł wytrzymać walenia kresek to wziąłem sobie 0.3 kryształu i go połknąłem jak tabletke, nie minęło 5 minut a z kutasa sperma mi leciała, jaja myślałem że mi wybuchną, walnie konia nic nie pomagało, dopiero jak była partnerka to się udało, ale ta 0.3 mnie dość mocno porobiła, ruchalem 5 razy, ale już po 2 razie nie dawała rady, ale ja nie mogłem wytrzymać. Po tym 3cmc jak faza zejdzie, np brałem o 22 te 0.3 to porobiony byłem z 2 godziny, max 3 ze zwała a o 2 już zasnąłem, ale wcześniej nie spałem dwa dni i dwa dni to waliłem, ale nie miałem takiego parcia na ruchanie, ogólnie jeden kryształ był całkiem biały, wyglądał jak 3mmc albo 2mmc, było go dokładnie 1.9, i jego wziąłem i jak go zaczęliśmy brac z kolegą to była godzina 1 a o 4 miał iść do domu, a ja o 9, to ogólnie była taka faza że jak usiadłem na podłodze o godzinie 3 go siedziałem do 8 i nie chciało mi się wstać, ani nic robić, taki chillout, zajebiste to było, tak mnie rozlało, i czas zapierdalal, nagle z 3 godziny zrobiła się 7 a później już 9 i musiałem iść, jak wróciłem do domu to leżałem dalej w łóżku i szukałem w telefonie czegoś przesuwają palcem tylko, bo to mi się podobało, nie wiem co to był za Kris ale był całkiem biały i ta reszta przezroczysta, ale był dojebany w chuj.
Reasumując z plus, to kamyki są zajebiste i można je łamać w palcach, tutaj 8 gram dodaje na zdjęciu, ludzie je tutaj brali i sprzedawałem im tutaj z dość mocna przebitka bo minimum 20 ojro za 1 grama i to przy 5, bo ze sztuką chodzić nie będę. Ogólnie 20 gram zeszło mi w dwa dni, i każdy z nich napisał że będzie jeszcze brać bo stosunek ceny do jakości jest bomba
Na minus:  to strasznie lata szczęka, nieogar totalny. Źrenice wyjebane tak że nie widać koloru, i jak to się walnie już nawet 0.2 to widać że człowiek jak tak porobiony jakby mocno przedawkowal, więc jak to się walnie, to trzeba odczekać z 3 godziny żeby gdzieś wyjść.
I nie wiem czemu po pokruszeniu wydaje się jakby wilgotny i strasznie klejący, ciężko z niego zrobić kreskę i to na proszek rozbic tak jak fety to się nie da, ale zauważyłem że nie każdy z kryształow taki jest. 
Zjazdów brak, czuje że się skończyło jak zachce mi się spać, nawet Sie nie pocę w ogóle po tym, a po fecie się pocę strasznie
[Obrazek: IMG-20240210-172632.jpg]


Dobra pisałem to właśnie po waleniu fety 2 dni pod rząd i bez spania, i tak to działa, że ja nawet nie pamiętam co pisałem, ale dodam to i zobaczę, nic nie poradzę, tak działa ta feta, kryształ był lepszy do pisania, a po fecie jest jak widać, po 3cmc było mocne skupienie, tak mocne że potrafiłem 2 godziny pisać do kogoś, opowiadając mu coś i dopiero jak mi faza zeszła to oderwałem się od telefonu, tak to było za grubo, więc ogólnie te 3cmc to jest cudowne, i ta cena jest jak najbardziej ok,  dokładasz 300 zł i masz kryształ który ma dużo więcej plusów i zalet, niż ta amfa, nie rozumiem tej ceny. Jeżeli chodzi o wysyłkę to za granicę leciała w max 4 dni, i paczka przyszła ładnie zapakowana nic nie było czuć, wagowo to dostałem wszystkiego więcej niż powinno to na duży plus,np miałobyc 25 a dostałem ponad 26. Powiem tyle towar będzie kupowany, polecam gościa, kontakt obsługa i cała realizacja to coś cudownego, można zawsze się z nim dogadać to przy większej ilości potrafi być rabat 100 czy 200 zł, a to robi ogromną różnicę. Najbardziej interesuje mnie ten biały kryształ co to było, cały biały i świecący, chyba 2mmc, lub 3mmc, muszę sprawdzić Zaraz u niego na stronie i dam wam znać, ale moim zdaniem faza była taka że to 2mmc


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 12.02.2024

Powerpolish 
Nie wiem jak to skomentować...
Wodospad słów Podobno kultowa

(12.02.2024, 03:29)olancucki napisał(a): No dobra. Id3 dobijać komentarze do nagrody



[Obrazek: Polish-20240212-114039545.jpg]

Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 12.02.2024

Siema ,
A PVP 
na pokładzie można pobierać 


duch


RE: Duch.store - Temat główny - ZWL91 - 12.02.2024

jak najlepiej skonsultowac sie z duchem zeby prywatnie zamienic zdanie bo mam kilka pytań przed zlozeniem zamówieniaSmile


RE: Duch.store - Temat główny - Powerpolish - 12.02.2024

(12.02.2024, 11:27)kot_kreskowy napisał(a): Powerpolish 
Nie wiem jak to skomentować...
Wodospad słów Podobno kultowa




[Obrazek: Polish-20240212-114039545.jpg]

Podobno kultowa

To wyobraź sobie jakbym to pisał po tym 3cmc, tam jak byłem sam nie raz, to moja faza była skupiona na telefonie i pisaanie przez cala fazę do kogoś kogo napotkałem na FB, chuj że go nie było, ja najebałem 2 godziny takiego tekst że ten komentarz to jest pikuś, ale i tak nie dam rady przeczytać tego co napisałem tam🤣