Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 20.03.2024

(20.03.2024, 11:46)Lifeisbrutal napisał(a): Niektórzy to są serio przypałowcy. W żabce płacić lub przelewem no niezle. Ale ich to chyba chuj obchodzi, że na starcie się spalą sami robiąc przelew gdzie na tacy są podane ich dane. Najważniejsze , że będzie co cpać czy to na wolności czy za kratami już różnicy im nie robi.

😆 W jaki sposób w żabce podajesz dane przy wpłacie ? Ja tak płaciłem przez prawie rok vendorom i nic. Chyba, że się coś zmieniło 🤣

(20.03.2024, 11:17)duch napisał(a): INFO !

u nas płatność tylko kryptowalutami
BTC , LTC , ETH , MONERO , kazde krypto
nie przyjmujemy zadnych platnosci 
paypal , przelewy bankowe , zabki i inne huje muje

to ze inni przyjmuja to ich sprawa
dla mnie kazda inna platnosc niz krypto to 100 % wiezienie
tylko kwestia czasu

i prosze nie pytac mnie o takie platnosci
szkoda Twojego i MOjego jakze cennego czasu.  Big Grin Cool



powered by duch oczywiscie Smile 

Jedno nie wyklucza drugiego. Ja płaciłem swojego czasu w żabce za krypto i była to najmniej przypałowa wersja płacenia. A robiłem to dość długo i nikt mnie nie odwiedził 😅


RE: Duch.store - Temat główny - Epsiakos - 20.03.2024

Lukas1985 zmieniło się w zeszłym roku jakoś, przy każdej wpłacie teraz podajesz dane bo oni rejestruja cię w systemie.
Wiem bo w grudniu chciałem tak zrobić i Ajent z marszu mówił że poprosi dowód.
Trochę się pozmieniało


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 20.03.2024

(20.03.2024, 16:33)Lukas1985 napisał(a): 😆 W jaki sposób w żabce podajesz dane przy wpłacie ? Ja tak płaciłem przez prawie rok vendorom i nic. Chyba, że się coś zmieniło 🤣


Jedno nie wyklucza drugiego. Ja płaciłem swojego czasu w żabce za krypto i była to najmniej przypałowa wersja płacenia. A robiłem to dość długo i nikt mnie nie odwiedził 😅

kolezko kazdy ma swoją polityke, rób jak uwazasz , płac jak chcesz , i odbieraj płatności jak chcesz - twoja sprawa !


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 20.03.2024

(20.03.2024, 16:39)Epsiakos napisał(a): Lukas1985 zmieniło się w zeszłym roku jakoś, przy każdej wpłacie teraz podajesz dane bo oni rejestruja cię w systemie.
Wiem bo w grudniu chciałem tak zrobić i Ajent z marszu mówił że poprosi dowód.
Trochę się pozmieniało

Hehehe a to kiedys nie prosił ? Twój dowód mogą oglądać sobie w urzędzie a do ręki może wziąć tylko policjant. Więc ja grzecznie podawałem dane i nr karty żabki odmawiając podania dowodu osobistego🥰 
Reszty się chyba spodziewasz 😉
duch ja do niczego nie namawiam tylko mówię jak to wygląda czy tam wyglądało. Mi się nigdzie tak dobrze nie kupowało kryptowalut jak przez żabkę. No moze jeszcze płatności na poczcie były na tyle dobre zwłaszcza jak podawałem za każdym razem te same dane wpłacającego. I tu też nikt nie sprawdzał mi dowodu. 
Swoją drogą. Czytam jak to BTC są fajne ale czy jak ktoś kupuje i płaci przez swoje konto to też są tak anonimowe ? 😅


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 20.03.2024

wszystko ok, tylko jeden podstawowy problem widze, przed wejsciem kamery , w srodku kamery , i przed kasa skierowane na ciebie kamery.
tak jak pisze kazdy ma swoja polityke i niech robi co uwaza za dobre dla niego, nie neguje ,  Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 20.03.2024

Ale ja nikomu nic nie narzucam ja tylko pytam. Ty serio myślisz, że jak przelewasz gdzieś tam 1k to kiedyś AT wyparuje do żabki z nakazem zajęcia monitoringu ? Ja wyglądam jak 20 proc facetów w PL. Nawet jak będą mieć moje zdjęcie to szansa na znalezienie mnie jest niska. Na pewno mniejsza niż namierzenie wszystkich lokalnych biznesmenów którzy kupują btc przez swoje konto 😅
A i właśnie - ja jak kupowałem BTC w zabie to nie płaciłem kartą. 😅. Vendorzy którym wtedy płaciłem wpadali (jak to w latach 2015-17) i byłem na policji 2 razy. Raz bo paka wpadła a raz bo brałem za pobraniem 🙃
Więc nawet jak wpadali to ich system płacenia przynajmniej u mnie się sprawdził. 🤷


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 20.03.2024

lukas pozdrawiam cie serdecznie  Smile , tak jak pisalem wczesniej , niech kazdy robi jak uwaza ,
jak wniesiesz coś zeby psom utrudnic prace jestem zaaaa Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Epsiakos - 20.03.2024

(20.03.2024, 17:02)Lukas1985 napisał(a): Hehehe a to kiedys nie prosił ? Twój dowód mogą oglądać sobie w urzędzie a do ręki może wziąć tylko policjant. Więc ja grzecznie podawałem dane i nr karty żabki odmawiając podania dowodu osobistego🥰 
Reszty się chyba spodziewasz 😉
duch ja do niczego nie namawiam tylko mówię jak to wygląda czy tam wyglądało. Mi się nigdzie tak dobrze nie kupowało kryptowalut jak przez żabkę. No moze jeszcze płatności na poczcie były na tyle dobre zwłaszcza jak podawałem za każdym razem te same dane wpłacającego. I tu też nikt nie sprawdzał mi dowodu. 
Swoją drogą. Czytam jak to BTC są fajne ale czy jak ktoś kupuje i płaci przez swoje konto to też są tak anonimowe ? 😅

Ja po prośbie o dowód zrezygnowałem, bo nie chciał mi powiedzieć do czego ta rejestracja potrzebna, wcześniej było jak mówiłeś że podajesz nr konta itp.
Odpowiedzi do czego mnie rejestrują i na jaką platforme nie dowiedziałem się.

Przelewy pocztowe były bardzo wygodne zgodzę się z tobą, tak u Monstera płaciłem


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 20.03.2024

Epsiakos  bo ludzie nie znają przepisów. Jak się głębiej w to wgryziesz to nagle się okazuje, że w wielu wypadkach robią Cię w konia. Raz, że sami nie do końca wiedzą a dwa liczą na Twój brak wiedzy.


RE: Duch.store - Temat główny - Epsiakos - 20.03.2024

Lukas1985 niestety masz racje, dlatego dobrze chociaż pobieżnie przeczytać, często jak komuś ze znajomych to mówię czy nawet tutaj na forum można to zaobserwować, to słyszysz że im to nie potrzebne w życiu codziennym czy w pracy nawet.
Nieznajomość przepisów nie zwalnia z przestrzegania ich, kończę Offtop.