Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - duch - 30.03.2024

(30.03.2024, 14:32)Dopalacz napisał(a): duch Czy obniżony próg do 10g zostanie jeszcze po świętach?

siema
a jak chcesz ?
Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Epsiakos - 30.03.2024

(30.03.2024, 10:07)duch napisał(a): Z okazji świąt wielkanocnych 


życzymy wszystkim
zdrowia , farta , siana
i spokoju .


życzy duch

Tobie również Wink Przede wszystkim farta, ten zawsze się przydaje


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 30.03.2024

(30.03.2024, 14:32)Dopalacz napisał(a): duch Czy obniżony próg do 10g zostanie jeszcze po świętach?

Hehehehe średnio co kilkanaście stron przewija się temat, że w większości to kwestia dogadania się z vendorem. Co innego jak będziesz systematycznie zamiawac a co innego jak raz bierzesz tu raz tam a raz sram. Chłop prowadzi sklep a nie firmę konsultingowa. Więc zajmuje się handlem. Jak raz na 2-3 tyg jakaś pula klientów ( niewielka) będzie chciała 10-20gr to nic wielkiego się nie stanie. Gorzej jak znów się rzuci pięć setek klientow i będą brać 10gr klefa. To się to nie kalkuluje. 

Dla tych którzy robią stałe zamówienia to nawet to na rękę, że jest większy próg, bo oni i tak zamówienia mają a ryzyko wpadki jest (strzelam) 500x mniejsze (w skali tygodnia /miesiąca/kwartału whatever) 

Może się mylę i zgrywam ważniaka i cwnaiaka ale tyle wyczytałem z dyskusji waszych i vendora w tym dziale.v


RE: Duch.store - Temat główny - Epsiakos - 30.03.2024

Lukas1985 i niestety takie pytania będą się pojawiać, niestety ludzie nie czytają parę stron do tyłu zanim zapytaja.

Jakby tutaj było jak na takim jednym bardzo znanym forum (nie o rc a elektronice głównie) gdzie tego typu wiadomości są moderowane na zasadzie "było, następnym razem użyj opcji wyszukaj, to nie boli" go może by się nauczyl, bo to że duch jest wporzadku każdy wie ale niektóre małpy nadużywają tego, z drugiej strony podziwiam jego cierpliwość jak i reszty vendorow u nas


RE: Duch.store - Temat główny - politoksykoman94 - 30.03.2024

Witam! Sorry Duchu za delay ale jak Cie poinformowałem już na session miałem problem z kontem. Paka przyszła błyskawicznie, kontakt z vendora pierwsza klasa. Wróciłem z UK po 8 latach tam przerabiałem empire market dream Bohemia dark alohabay, no w cholerę się tego przewinęło i z żadnym vendorem nie miałem tak luźnego kontaktu. 3cmc pierwsza klasa natomiast.... Zamówiłem 5 g 2 MMC. Brałem kilkukrotnie. Lubię. Posyłałem lajste 250 mg. Wciągnąłem mocno jak odkurzacz budowlany bez wcześniejszej uczuleniówki -.- debil. 15 minut przepotężnej pizdy. Libido u sąsiada na antenie, to było tak silne zero jedynkowe wręcz, że zanim pomyślałem już wybierałem film xd i wtedy się zaczęło. Zegarek 180 bpm. Lęk. Uczucie, że zaraz zejdę. Trzymało od 10 do 18. Oglądałem zdjęcia nepa nowego w krysztale i wygląda to dość podobnie. Pogadałem z duchem i prawdopodobnie jest to 2mmc. Jakoś o 19:30 czułem się już spoko i po 21 spróbowałem 3cmc. No i tutaj działanie książkowe, przepiękna trójka. Ogólnie zamówienie przeprowadzone wzorowo. Co 2 mmc podchodziłem dzisiaj, dawki 40/50 mg. Działa fajnej jak taki przyjemny stim. Ale nawet smakuje trochę jak nep xd wrzucam forki .

[Obrazek: freecompress-VID-20240330075236-ezgif-co...verter.gif]


[Obrazek: IMG-20240330-200836.jpg]


RE: Duch.store - Temat główny - Kapitan - 30.03.2024

Fajne ujęcie zrobiłeś morda piękne Smile


RE: Duch.store - Temat główny - politoksykoman94 - 30.03.2024

No kmien piękny ale są też takie które składają się z  mniejszych kryształów. Taka Incepcja kryształy w krysztale xd spróbuje zrobić jeszcze fote. Ale no nie oszukujmy się 2mmc nie powinni przy dawce 200/250 mg per kinol spowodować takiej kardiozwały. A norki było w tym tyle, że przez 6 godzin jedyne o czym myślałem to, żeby tylko się nikt nie zorientował. A byłem na grupie terapeutycznej tam 12 twarzy a i walka sam ze sobą... Acha i tak wiem nie ma sensu chodzić na terapię i ćpać ale 4 i pół miesiąca czystości zaliczyłem i no jakoś tak wyszło -.-
[Obrazek: IMG20240330201753.jpg]
Kurde poszło vapo, żeby mieć pewność. topi się dość szybko smak średni ale nie mam meth pipa z folii paliłem. Działanie, tachykardia ale nie ma tu dopaminowego wejścia jak przy nepoe takiego agresywnego. 2mmc się top?


RE: Duch.store - Temat główny - DwDPzN - 31.03.2024

(30.03.2024, 15:46)duch napisał(a): siema
a jak chcesz ?
Smile


Jak dla mnie, gdybyś zostawił minimalny próg 25g to byłaby bajka w chuj


RE: Duch.store - Temat główny - Lifeisbrutal - 31.03.2024

To czy próg będzie 10g czy tam 50g to wszystko zależy od ducha i jego dobrego serduszka. ❤
Jedni zamawiają tyle co nic a drudzy lecą hurtem dla ducha to jest biznes, ale też liczy się zadowolenie klienta.


RE: Duch.store - Temat główny - politoksykoman94 - 31.03.2024

Próbował ktoś 2mmc duchowego?