Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: duch.s***e - duch - 17.02.2023

(17.02.2023, 09:58)ProducentRC napisał(a): Wprowadzić jeszcze analogi alf i mdphp, pewna część osób by się ucieszyła że u was na magazynie jest kozacki stim ale też benzo żeby zbić paranoję.
duch  takiego sklepu brakowało tutaj tylko ja bym rozszerzył ofertę o oxy wtedy popyt byłby nieziemski... Obyście działali jak najdłużej i zarobili grube siano, robocie dobre wrażenie na samym początku, mam nadzieję że do końca waszej działalności będziecie tak samo w porządku

dzieki za dobre słowo - będziemy się starać aby wszyscy byli zadowoleni , i my i wy Smile będziemy trzymać - starać się trzymać najwyższy poziom , ale nie możemy oczywiście zapominać o BHP Smile , napewno rozszerzymy ofertę o inne leki , kto wie może i oxy . I zastanawiamy się nad RC jeszcze.
pzdr , jak coś to jestem na mailu , Smile


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 17.02.2023

pewnie nie tylko ja chciałbym zobaczyć jakieś kozackie dysocjanty, blottery i benzo w prochu hmm Podobno kultowa? oxy tez fajna sprawa, ale gdybym ja prowadzil sklep to bym limit na to wprowadzil


kot_kreskowy na zejście - mocne, krótko działające - triazolam


RE: duch.s***e - horsii - 17.02.2023

RC benzo w prochu by się przydało, podobnie jak krajowy vendor który ma w asortymencie coś więcej niż same stymulanty.


RE: duch.s***e - fiodor - 17.02.2023

Już wysyłam mejla, na taki sklep czekałem, a benzo to moje ulubiene heh


RE: duch.s***e - ProducentRC - 17.02.2023

Sklep wydaję sie legitny, jak na razie polecam bardzo, gdy wszystko będzie na miejscu zdam szczegółową opinię jak na razie 11/10


RE: duch.s***e - Kajabuza - 17.02.2023

(17.02.2023, 08:32)duch napisał(a): Witaj, tak jak pisałem wczoraj, jedno słowo i leci do Ciebie za free Smile
Skoro sklep nalega to nieładnie byłoby odmówić.😁
Skontaktuję się na pewno.



RE: duch.s***e - Lifeisbrutal - 17.02.2023

@"Kaja Buza" Sklep szuka,że tak to ujmę testerów więc korzystaj.Skoro sam Vendor Cię zaprasza 🙂


RE: duch.s***e - duch - 17.02.2023

duch Smile jeszcze 30 sampli do rozdania Smile


RE: duch.s***e - Lifeisbrutal - 17.02.2023

Jestem w SZOKU!!! V działa jak torpeda z 🚀Nie ogląda się za siebie.Coś czuję,że sklep jak i V będzie moim drugim ulubionym 🙂.To dopiero początki a już jestem pod wrażeniem.


RE: duch.s***e - DissoEnjoyer - 17.02.2023

Zaskoczyła mnie szybka komunikacja z Duszkiem, oraz sprawne nadanie wysyłki  Big Grin

Polecam rozszerzyć ofertę o mocniejsze opiaty/opioidy (dihydrokodeina ? oksykodon ?) oraz o dysocjanty (3-meo-pcp?).

Pregabalina również jest baaardzo porządana, gdyż nadaje się również do odstawiania benzodiazepin, oraz alkoholu (ale alkoholu nie musicie wstawiać chyba że jakiś GBL bądź 2M2B)

Brakuje euforyków, byle nie alf i klefedronów - może jakieś benzofurany, nie wiem może Bk-MDMA (metylon), lub Bk-MDEA (etylon)

Zwróćcie uwagę na przerost alf i klefów na rynku i to wam się po prostu ciężko będzie sprzedawać. Taka moja rada dla was duch 

Pozdrawiam

DissoEnjoyer